דף הבית רפואה ובריאות דיאטה ותזונה שמן רימונים
שמן רימונים
Dikla 24/01/11 |  צפיות: 2189


שמן רימונים מופק מקליפת גרעיני הרימון, כשבתהליך הייצור מפרידים בעדינות בין ליבת גרעין הרימון לבין קליפת הגרעין. נדרשים כשני טון וחצי על מנת להכין 15cc תמצית של שמן רימונים טהור. כיוון שגרעיני הרימון מרכזים בתוכם את כל הסגולות הטובות של צמח הרימון למען השתיל החדש, מכאן שגם שמן הרימונים מכיל את כל הסגולות המופלאות האלה.
הרימון מכיל ויטמינים ומינרלים שונים כגון: חומצות שומן שהחשובה בהן היא acid, שהיא אחת מנוגדי החמצון החשובות, ויטמין E מסוג שמשמש אף הוא כנוגד חמצון, הורמונים צמחיים, ברזל, אומגה 3 ועוד.


שמן רימונים שמופק בתהליך כבישה קרה מאפשר לשמור על הסגולות הייחודיות של הרימון.
הרימון הוא אחד משבעת המינים בהם נתברכה הארץ ומסמל שפע, ברכה, פריון, יופי וחכמה. בעולם העתיק נעשה שימוש בשמן רימונים גם במזרח הרחוק וגם באגן הים התיכון, לצורך טיפול בבעיות בריאות שונות ומגוונות. כיום, שמן רימונים הוא אחד השמנים החדשניים שפותחו ונחקרו בישראל. מחקרים שנערכו בטכניון מצאו ששמן רימונים מועיל לטיפול בסרטן השד שכן הוא גורם למנגנון הרס עצמי (אפופטוזיס) בתאים של סרטן השד. במחקר הראשון ניתן במשך שלושה ימים שמן רימונים לתאי סרטן שד שגודלו במעבדה ונצפה הרס ב-37% עד 56% מהתאים. במחקר השני  נחשפו תאי שד גם תקינים וגם סרטניים ליין רימונים ולשמן רימונים. נמצא כי על התאים התקינים לא הייתה למוצרי הרימון השפעה כלשהי, אולם יותר מ-75% מהתאים הסרטניים נהרסו בחשיפה למוצרים אלה.


שמן רימונים מסייע, בין היתר, גם בטיפול במחלות לב וכלי דם, בהורדת כולסטרול גבוה, סוכר ושומני דם, ותורם לטיפול בבעיות זקפה וטחורים.
התכונות האסטרוגניות הטבעיות של שמן הרימונים תורמות גם להגנה על העור מפני זיהומים ורדיקלים חופשיים ומסייע בטיפול קמטים ובשיקום העור. בשמן רימונים מצויים גם חומרים נוגדי דלקת טבעיים שמאפשרים טיפול בפריחות בעור. מחקר נוסף העלה ששמן רימונים יכול להאט את אובדן הסחוס במצב של דלקת פרקים.


לסיכום, בעולם היום, כשאנו מושפעים לרעה מקרינת השמש, ממזון מעובד, ומגורמים נוספים המעודדים התפתחותם של רדיקלים חופשיים בגוף ומעודדים פעילות סרטנית, שמן רימונים בו קיימים נוגדי חמצון רבים בא לעזרתנו ומאפשר מתן תשובה לבעיות אלה. ניתן להשתמש בשמן רימונים הן באמצעות מריחה על העור, או על ידי הזלפת טיפות מתחת ללשון.

למידע ורכישת שמנים ארומותרפיים הכנסו לחנות הטבע :

http://www.organicmarket.co.il/


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 Dikla


 


מאמרים נוספים מאת Dikla
 
מערכת אזעקה לבית
15/03/11 | בית חכם
הבית החכם הוא למעשה הבית המודרני שמשמש לא רק כמקום מגורים, אלא משלב גם מגורים עם מקום בילוי, מקום עבודה ומרכז תקשורת שכולל טלפון, אינטרנט וטלויזיה. מערכת אזעקה לבית היא למעשה אחת מתוך חמש תתי מערכות עקריות המרכיבות את מה שמכנים הבית החכם. רובם של תתי המערכות האלה מורכבים כחלק אינטגראלי בבתים החדשים הנבנים עתה.

מצלמות אבטחה אלחוטיות
מצלמות אבטחה אלחוטיות מתפקדות כחלק ממערכות אבטחה בבתי עסק ואפילו בבתים פרטיים. מערכות אבטחה ואזעקה שמותקנות במקומות כאלה הן אמצעי הגנה הכרחי מפני פריצות, גניבות ואובדן או פגיעה ברכוש או בבני אדם.

שמן רימונים
הרימון הוא אחד משבעת המינים בהם נתברכה הארץ ומסמל שפע, ברכה, פריון, יופי וחכמה. שמן רימונים שמופק בתהליך כבישה קרה מאפשר לשמור על הסגולות הייחודיות של הרימון.

טבעות יהלום במגוון צורות וצבעים
02/01/11 | נשים - אחר
מאז נתגלה המינרל הידוע כיהלום, מהווים היהלומים כסמל סטאטוס והם מוענקים כשי לרגל אירועים חשובים. טבעות יהלום הן בדרך כלל סוג הטבעות הנרכשות כטבעות אירוסין, או לציון יום נישואין.

מה טיבו של יהלום ?
היהלום מורכב מפחמן בלבד והוא המינרל הקשה והמבריק ביותר מבין המינרלים. הוא נמצא לרוב בשימוש בתעשייה לייצור להבים ולצורך חיתוך חומרים קשים וכעשרים אחוזים מהחומר הגולמי מתאים לשיבוץ בתכשיטים שונים כאבן חן.
מעריכים יהלום לפי ארבעה ממדים: משקל, צלילות, צבע וליטוש.


לימודי הנהלת חשבונות – שלושת הסוגים
לימודי הנהלת חשבונות מכשירים בעלי מקצוע שאחראים על רישומם השיטתי של כל הפעולות הקשורות לכספי הארגון. תפקיד זה חשוב מאד בארגון, שכן הנתונים שמספק מנהל החשבונות מהווים בידי העסק ככלי בקרה וביקורת על כל תהליכי ההכנסות וההוצאות שמופעלים בו. לפיכך, מנהל החשבונות הוא בעל התפקיד שממנו מצפים שיספק נתוני אמת מדויקים על כל הפעילות הכספית והעסקית להנהלת הארגון בכל עת לצורך ניהול תקין של העסק.

לימודי חוץ – מה אפשר ללמוד?
ניתן למצוא יחידה ללימודי חוץ המקיימת לימודים והשתלמויות בתחומים שונים, במספר רב של מוסדות חינוך. הלימודים ביחידה מתקיימים במסגרת חוץ אקדמאית, והם מזכים בקבלת תעודה. יחידות ללימודי חוץ במכללות ובאוניברסיטאות השונות באות לתת מענה לצרכים שונים שיפורטו להלן.

תרגום רפואי
חשבתם פעם מה הסיבה לכך שכמעט כל מסמך שהרופא כותב בכתב ידו זקוק לתרגום רפואי? אני חושבת שרק בגלל זה המציאו את המחשבים. היום, כשאני נכנסת לכל מרפאה רפואית (טוב, אל תחשבו עכשיו שאני כל הזמן מבקרת רק במרפאות, אבל יוצא לי פה ושם לבלות עם רופא זה או אחר ולהתלונן על מחוש זה או אחר...), הרופא יושב מאחורי שולחן כתיבה, על שולחנו מחשב, לצד המחשב מדפסת (לפעמים עדיין מדפסת סיכות), וכל מילה שאני מוציאה מהפה הוא מקליד באצבע אחת על מקלדת המחשב...

שירותי תרגום
אם אתם מנהלים עסק שמיועד להתרחב לשווקים בינלאומיים - מוצר, שירות או פשוט אתר אינטרנט אינפורמטיבי – אז תזדקקו לשירותי תרגום אשר יהפכו את העסק שלכם לנגיש. כאן מדובר בתרגום שמהותו היא גלובליזציה ולוקליזציה, כלומר התאמה של העסק שלכם לשווקים בינלאומיים ומקומיים בהתאמה. זהו תרגום שמתבצע גם בקונטקסט התרבותי ובנוסף למלל שמלווה את המוצר/שירות/אתר שלכם, מבוצעת התאמה ויזואלית וממשקית עבור כל קהל יעד.

מיקור חוץ בתחום ניהול פרויקטים
מיקור חוץ (Outsourcing) הוא אחד מתוצאותיו של מעבר מייצור מסורתי, סדרתי, לעבודה פרויקטאלית. ניהול פרויקטים דורש שיפור מתמיד בניהול המקצועי של הפרויקט, והתבססות על מתודולוגיות ועל כלים ניהוליים. תחום זה עבר בשנים האחרונות מהפכה בתפישת הניהול תוך התבוננות בבעיות הנפוצות בניהול פרויקטים וייצור שיטות עבודה חדשניות שמאמצות את השינוי תוך הבנה שהשינוי הוא חלק מהתהליך.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI