דף הבית בניין ואחזקה בית חכם מערכת אזעקה לבית
מערכת אזעקה לבית
Dikla 15/03/11 |  צפיות: 2893


הבית החכם הוא למעשה הבית המודרני שמשמש לא רק כמקום מגורים, אלא משלב גם מגורים עם מקום בילוי, מקום עבודה ומרכז תקשורת שכולל טלפון, אינטרנט וטלויזיה.
מערכת אזעקה לבית היא למעשה אחת מתוך חמש תתי מערכות עקריות המרכיבות את מה שמכנים הבית החכם. רובם של תתי המערכות האלה מורכבים כחלק אינטגראלי בבתים החדשים הנבנים עתה.

מערכת שהולכת ותופסת חלק נכבד ממערכות הבית היא מערכת הטלויזיה במעגל סגור. מצלמות האבטחה ומצלמות הטלויזיה במעגל סגור הן הדרך היעילה ביותר לדעת על הנעשה בבית או בעסק עשרים וארבע שעות ביממה. המחשב והמצלמות לא מתעייפים ולא נרדמים לעולם.
מצלמות אלה מאובזרות גם במערכת הקלטה המאפשרת לא רק לצפות און ליין, אלא גם להקליט ולתעד את הנעשה. מערכת זו הופכת לחלק אינטגראלי של הבית, חלק ממצלמות חיצוניות המתאימות לתנאי מזג אויר קיצוני, מצלמות סמויות, אינטרקום עם מצלמה ועוד.

"מי זה דופק בדלת?" הייתה השאלה השגרתית במאה הקודמת... היום דפיקה בדלת התחלפה במערכת אינטרקום חכמה שגם רואה גם שומעת גם מקליטה. מערכת זו מתפקדת גם כמערכת עצמאית וגם משתלבת בערכות השונות המותקנות בבית.
מערכת אינטרקום מחוברת לטלוויזיה, או מצלמה עצמאית, מאפשרת לצפות בכל מי שנמצא בכניסה ומאפשרת לפתוח את הדלת על ידי לחיצה על קוד סודי.
המערכת הזו הפכה לסטנדרד בבתי דירות, משום שהיא מספקת מענה לצורכי הדיירים לראות מי מבקש להכנס למבואה.

בגלל ריבוי הפריצות לבתים גברה הדרישה אצל בעלי דירות להתקין מערכת אזעקה לבית שתתן התראה לפני פריצה ותרתיע את הפורצים תוך כדי השמעת אזעקה. לאחרונה מערכות אלה משמשות גם כמערכות בטיחות בפני דליפת גז או פריצת אש.
מערכת נוספת בבית היא מערכת השמע והקולנוע הביתי הכוללת מערכות וידאו, טלוויזיה ומקרנים. ולבסוף מערכת הבית החכם היא למעשה מערכת של שליטה ובקרה על מערכת אזעקה לבית כמו גם לכל שאר המערכות כמו למשל, תריסים חשמליים, תאורה שונה, השקיה בטפטוף, דוד חשמלי ועוד. מערכות שונות שניתן להפעילן מהמרכזייה של הבית החכם.
תעשיית ההיי טק והטכנולגיה הנלוית אליה מאפשרת היום לשלב את כל המערכות החכמות האלה למכלול אחד שלם.

למידע נוסף על מערכות אזעקה הכנסו למאמר הבא


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 Dikla


 


מאמרים נוספים מאת Dikla
 
מערכת אזעקה לבית
15/03/11 | בית חכם
הבית החכם הוא למעשה הבית המודרני שמשמש לא רק כמקום מגורים, אלא משלב גם מגורים עם מקום בילוי, מקום עבודה ומרכז תקשורת שכולל טלפון, אינטרנט וטלויזיה. מערכת אזעקה לבית היא למעשה אחת מתוך חמש תתי מערכות עקריות המרכיבות את מה שמכנים הבית החכם. רובם של תתי המערכות האלה מורכבים כחלק אינטגראלי בבתים החדשים הנבנים עתה.

מצלמות אבטחה אלחוטיות
מצלמות אבטחה אלחוטיות מתפקדות כחלק ממערכות אבטחה בבתי עסק ואפילו בבתים פרטיים. מערכות אבטחה ואזעקה שמותקנות במקומות כאלה הן אמצעי הגנה הכרחי מפני פריצות, גניבות ואובדן או פגיעה ברכוש או בבני אדם.

שמן רימונים
הרימון הוא אחד משבעת המינים בהם נתברכה הארץ ומסמל שפע, ברכה, פריון, יופי וחכמה. שמן רימונים שמופק בתהליך כבישה קרה מאפשר לשמור על הסגולות הייחודיות של הרימון.

טבעות יהלום במגוון צורות וצבעים
02/01/11 | נשים - אחר
מאז נתגלה המינרל הידוע כיהלום, מהווים היהלומים כסמל סטאטוס והם מוענקים כשי לרגל אירועים חשובים. טבעות יהלום הן בדרך כלל סוג הטבעות הנרכשות כטבעות אירוסין, או לציון יום נישואין.

מה טיבו של יהלום ?
היהלום מורכב מפחמן בלבד והוא המינרל הקשה והמבריק ביותר מבין המינרלים. הוא נמצא לרוב בשימוש בתעשייה לייצור להבים ולצורך חיתוך חומרים קשים וכעשרים אחוזים מהחומר הגולמי מתאים לשיבוץ בתכשיטים שונים כאבן חן.
מעריכים יהלום לפי ארבעה ממדים: משקל, צלילות, צבע וליטוש.


לימודי הנהלת חשבונות – שלושת הסוגים
לימודי הנהלת חשבונות מכשירים בעלי מקצוע שאחראים על רישומם השיטתי של כל הפעולות הקשורות לכספי הארגון. תפקיד זה חשוב מאד בארגון, שכן הנתונים שמספק מנהל החשבונות מהווים בידי העסק ככלי בקרה וביקורת על כל תהליכי ההכנסות וההוצאות שמופעלים בו. לפיכך, מנהל החשבונות הוא בעל התפקיד שממנו מצפים שיספק נתוני אמת מדויקים על כל הפעילות הכספית והעסקית להנהלת הארגון בכל עת לצורך ניהול תקין של העסק.

לימודי חוץ – מה אפשר ללמוד?
ניתן למצוא יחידה ללימודי חוץ המקיימת לימודים והשתלמויות בתחומים שונים, במספר רב של מוסדות חינוך. הלימודים ביחידה מתקיימים במסגרת חוץ אקדמאית, והם מזכים בקבלת תעודה. יחידות ללימודי חוץ במכללות ובאוניברסיטאות השונות באות לתת מענה לצרכים שונים שיפורטו להלן.

תרגום רפואי
חשבתם פעם מה הסיבה לכך שכמעט כל מסמך שהרופא כותב בכתב ידו זקוק לתרגום רפואי? אני חושבת שרק בגלל זה המציאו את המחשבים. היום, כשאני נכנסת לכל מרפאה רפואית (טוב, אל תחשבו עכשיו שאני כל הזמן מבקרת רק במרפאות, אבל יוצא לי פה ושם לבלות עם רופא זה או אחר ולהתלונן על מחוש זה או אחר...), הרופא יושב מאחורי שולחן כתיבה, על שולחנו מחשב, לצד המחשב מדפסת (לפעמים עדיין מדפסת סיכות), וכל מילה שאני מוציאה מהפה הוא מקליד באצבע אחת על מקלדת המחשב...

שירותי תרגום
אם אתם מנהלים עסק שמיועד להתרחב לשווקים בינלאומיים - מוצר, שירות או פשוט אתר אינטרנט אינפורמטיבי – אז תזדקקו לשירותי תרגום אשר יהפכו את העסק שלכם לנגיש. כאן מדובר בתרגום שמהותו היא גלובליזציה ולוקליזציה, כלומר התאמה של העסק שלכם לשווקים בינלאומיים ומקומיים בהתאמה. זהו תרגום שמתבצע גם בקונטקסט התרבותי ובנוסף למלל שמלווה את המוצר/שירות/אתר שלכם, מבוצעת התאמה ויזואלית וממשקית עבור כל קהל יעד.

מיקור חוץ בתחום ניהול פרויקטים
מיקור חוץ (Outsourcing) הוא אחד מתוצאותיו של מעבר מייצור מסורתי, סדרתי, לעבודה פרויקטאלית. ניהול פרויקטים דורש שיפור מתמיד בניהול המקצועי של הפרויקט, והתבססות על מתודולוגיות ועל כלים ניהוליים. תחום זה עבר בשנים האחרונות מהפכה בתפישת הניהול תוך התבוננות בבעיות הנפוצות בניהול פרויקטים וייצור שיטות עבודה חדשניות שמאמצות את השינוי תוך הבנה שהשינוי הוא חלק מהתהליך.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI