דף הבית עו"ד איתן קוהלי

עו"ד איתן קוהלי

 מאמרים אחרונים של הכותב
חברה: איתן קוהלי משרד עורכי דין
אתר אינטרנט:  kohali.co.il/
טלפון: 3-6127767
צור קשר עם הכותב: צור קשר
אודות הכותב:

איתן קוהלי משרד עורכי דין,
עו"ד לדיני משפחה, מגשר מוסמך ובורר


בוגר תואר ראשון בלימודי משפטים מאונ' שפילד באנגליה, ובעל רישיון לעריכת דין משנת 1999. בעל ניסיון מקצועי רב בתיקים מורכבים מתחום דיני המשפחה וההוצאה לפועל.

עו"ד איתן קוהלי, מייסד המשרד, בחר לייחד את עבודתו בתחום דיני המשפחה מתוך תחושת שליחות – להעניק ללקוחות המצויים בנק' מפנה גורלית בחייהם את השירות המקצועי לו הם זקוקים, תוך שימת דגש על הנסיבות המייחדות כל מקרה למציאת הפיתרון המשפטי ההולם.

רואה בגישור כלי להשגת תוצאות מירביות בסכסוכים בכלל ובתוך התא המשפחתי בפרט. דוגל ביישוב סכסוכים דרך הידברות ושואף לסיים מחלוקות באמצעות גיבוש הסכם הוגן שממזער ככל האפשר פגיעה בבני הזוג וילדיהם. כאשר הנסיבות אינן מאפשרות הידברות, פועל עו"ד קוהלי במיומנות ומקצועיות להשגת הטוב ביותר , דרך ניהול הליכים מול ערכאות המשפט השונות.

תחומי עיסוק :
הסכם ממון, הסכם גירושין/שלום בית כולל התנהלות מול בית הדין הרבני בכל הקשור להסדרי מזונות, משמורת, חלוקות רכוש וכו', הסכם הורות, הסכם חיים משותפים לידועים בציבור, עריכת צוואות (והתעסקות בצו קיום צוואה, התנגדות לצוואה וירושה עפ"י דין), אלימות במשפחה – צו הגנה וצו למניעה הטרדה מאיימת, הוצאה לפועל -טיפול בההליכים אל מול לשכת ההוצאה לפועל, צווי מאסר ופעולות מבצעיות.
מאמרים נוספים מאת עו"ד איתן קוהלי
 
דיני משפחה - מהו צו הגנה?
03/06/13 | משפחה
צו הגנה הוא ניסיון חוקי למנוע אלימות במשפחה והוא ניתן על ידי בית משפט. במאמר הקרוב נפרט מתי ניתן צו הגנה לשם מה הוא ניתן וכיצד הוא מתקשר לסיפור שלפנינו.
למאמר המלא...

עורך דין לדיני משפחה על הקריטריונים לקביעת מזונות
04/04/13 | משפחה
ישנן שתי הבחנות בסיסיות עליהן מסתמך בית הדין בקביעת המזונות לילדים. ההבחנה הראשונה מתייחסת לצרכיו ההכרחיים אל מול הצרכים הנוספים ואילו ההבחנה השנייה מתייחסת לטווח גילאי הילד
למאמר המלא...

דיני משפחה - החוק כנגד הגירה לחו"ל עם הילדים
15/02/13 | משפחה
בעת הגלובליזציה המודרנית, אפשרות של הגירה ממדינה למדינה היא אפשרות פשוטה עבור אזרחי רוב המדינות. העידן המודרני פותח אפשרויות נרחבות של פיתוח קריירה בינלאומית, שטומנת בתוכה מעבר למדינה אחרת.
למאמר המלא...

התאמת הדין למציאות החיים המשתנה: תשלום מזונות ע"י האם
31/07/12 | משפחה
בתקופה האחרונה, נראה כי מערכת המשפט בישראל עושה צעדים תקדימיים רבים לקירוב השוויון בין המינים בעיני החוק. אחת ההחלטות החשובות בתחום זה, הינה תשלום מזונות על ידי האם, כאשר האב הוא המשמורן.
למאמר המלא...

משמורת משותפת ומזונות - כיצד שומרים על טובת הילדים?
08/02/12 | משפחה
משמורת משותפת הנו הסדר משפטי הקובע אחריות הורית משותפת של שני הורים החיים בנפרד ונושאים ביחד בעול גידול ילדיהם, תוך חלוקת זמני הורות שוויונית ונשיאה בהוצאות הילדים באופן שווה.
למאמר המלא...

ילד מרדן? בית המשפט עשוי לפסוק הקטנת מזונות או הפחתתם
25/09/11 | משפחה
ביום 14/02/2011 פרסמנו מאמר המסביר את המושגים "ניכור הורי" ו"בן מרדן" ועמדנו על המשמעויות שעלולות לנבוע בנסיבות בהן ילד הוא בבחינת בן מרדן, היינו, אינו חפץ בשמירה על קשר עם אביו המחויב כלפיו בתשלום דמי המזונות, אינו מקיים את הסדרי הראיה עמו ואף נוהג כלפיו בדרך עולבת ופוגעת. בין היתר ציינו, כי במקרים קיצוניים, יכול בית המשפט להטיל על בן מרדן סנקציה בדמות הפחתה או ביטול של דמי המזונות להם זכאי הקטין מאביו.
למאמר המלא...

האם פניה לגישור עשויה להועיל גם לכם
27/08/11 | משפחה
אם וכאשר קיבלתם את ההחלטה להיפרד – עומדות בפניכם שתי אפשרויות: האחת, לפנות לערכאות המשפט – בית המשפט לענייני משפחה ו/או בית הדין הרבני – לשם בירור המחלוקות והכרעתן.
למאמר המלא...

מהן הסיבות לעריכת הסכם ממון (מבלוג של עו"ד לדיני משפחה)
24/05/11 | משפחה
התרגשות לפני החתונה, מחשבות תמימות על בית עם גדר לבנה וילדים המתרוצצים עם הכלב בחצר… מי מאתנו לא שקע במחשבות על אידיליה משפחתית ורעיון של להזדקן יחד עם אהובינו? אך מציאות חיינו, מוכיחה פעם אחר פעם שנישואין זה לא תמיד לנצח ותופעות של נישואין בגיל מאוחר או אף נישואים שניים, שלישיים וכו', הפכו לתופעה מוכרת בנוף הישראלי.
למאמר המלא...

עורך דין לצוואה על עילות לפסילת צוואה
12/05/11 | ירושה
צוואה היא הדרך הבטוחה והיעילה ביותר לממש את רצון הנפטר במלואו לאחר לכתו. צוואה המנוסחת בצורה שלא משתמעת לשני פנים, בנויה בצורה נכונה, יש בה לחסוך סכסוכים בין יורשים, ואף לחסוך זמן יקר והתדיינות משפטית מיותרת. בטרם הכנת צוואה, חשוב לדעת שבחוק קיימות עילות לפסילת הצוואה, חשוב להכיר את הפירצות ולוודא שאינן קיימות בצוואה שהכנתם.
למאמר המלא...

זכויותיהם של ידועים בציבור לעיזבון (מהבלוד של עו"ד לצוואה)
03/05/11 | גישור ובוררות
כיום חיים בישראל כמאה אלף בני אדם, המנהלים משק בית משותף האחד עם השני, וזאת מבלי לבוא במוסד הנישואין. מעמדם המשפטי של כ-50% מאותם הזוגות הינו מעמד של ידועים בציבור – הווה אומר מערכת יחסים בעלת תוקף משפטי לכל דבר, אך כזו הנעדרת כתובה וחופה. במאמר שלפניכם נתייחס לזכויותיו של מי שמוגדר ידוע בציבור בעיזבון במקרה של פטירתו של אחד מבני הזוג.
למאמר המלא...
1 2 עמוד הבא >
    
שיווק באינטרנט על ידי WSI