דף הבית רוחניות מדיטציה מדיטציה בדמיון מודרך
מדיטציה בדמיון מודרך
לילך כהן 11/06/12 |  צפיות: 13973


שילוב מושלם לתוצאה מושלמת

פתרונות רבים מחכים למי שמעוניין לפתוח את ראשו ולשפר את איכות חייו. בעולם הדי תזזיתי של היום אנו יכולים לראות כיצד כל אחד מאתנו יכול לחפש את הכיוון הנכון בחייו או לזהות את העוגן המסוים שיוכל למנוע ממנו לצאת מאיפוס במקרים מסוימים. מדיטציה בדמיון מודרך היא מהלך חכם שיכול לעזור לכל אחד להרגיש כיצד הוא מצליח למקד את עצמו בצורה מאוד אישית ומוצלחת.

אם היינו מעמידים מין מד ציורי כזה מעל ראשנו היינו רואים כיצד בכל שעה שעוברת נסחטות מאתנו עוד כמה טיפות אנרגיה שיחסרו לנו בסופו של דבר במהלך היום. לכן בשיטה זו אפשר לראות כיצד יצירת המיקוד מביאה להעצמת האנרגיה ובנוסף לכך היא גם מביאה לפיתוח של יכולות ריפוי עצמי. אין ספק שמדובר בתרומה משמעותית למי שמרגיש כיצד נטל מסוים דוחק אותו לנקודות שליליות.

להפעיל את הדמיון בצורה טובה יותר

כאישה שעברה לא מעט בחיים ונושאת עימה תובנות מרתקות על היבטים שונים של חיי משפחה, גידול ילדים, התמודדויות בנושא קריירה ועוד, שמחה ניניו פותחת את עולמה בפני כל מי שמעוניין להרפות את עצמו באווירה מושלמת. מרכז השמחה מקבל אליו את אלו שמבינים עד כמה חשוב לעשות שינוי בעזרת שיטות אותנטיות כמו מדיטציה בדמיון מודרך, NLP, רייקי ועוד.

ההדרכה האישית שמציגה שמחה ניניו מאפשרת לכל אחד לצאת לטיול דמיוני לאחר רגיעה והרפיה עמוקים. טיול זה הוא הרבה יותר מהנאה מסביבה דמיונית שמקיפה אותנו אלא שהוא תורם רבות להתמודדות עם חששות, מתחים וסיטואציות קשות. מדובר במסע פנימי רב משמעות שמעניק לכל אדם את היכולת לדמות פחדים לעלים שנושרים להם מעץ למשל.

מרגישים את ההתחזקות האישית

כל אחד מאתנו יודע עד כמה לדמיון יש חלק משמעותי בחיינו. גם כשאנו מדברים עם אדם מעשי ולעתים די קשוח אנו יכולים לזהות כיצד גם הוא משתמש בדימויים שונים וכיצד גם הוא הולך שבי אחר דגשים ציוריים שמקורם בדמיון שלנו. לכן חשוב להבין שבסופו של דבר כולנו מחפשים את נקודות החוזק שלנו, אך כל אחד מאתנו עורך את החיפוש בצורה שונה מאדם אחר.

אלו שמנסים את הטיול הדמיוני של שמחה ניניו רואים כיצד הגוף נעשה טהור ונקי יותר וכיצד המחשבות הופכות לצלולות עד שהמוח נהיה ממוקד וערני יותר. בעזרת מדיטציה בדמיון מודרך שמועברת בצורה נכונה וממוקדת מצליח כל אדם להשאיר מאחוריו בעיות מטרידות שעד עתה לא ידע כיצד להתמודד עימן, ובכך להתמלא חוזק וביטחון שיסייעו לו בכל התמודדות קשה.

לפרטים נוספים ואתר האינטרנט של מרכז השמחה http://www.simhaninio.co.il


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 לילך כהן


 


מאמרים נוספים מאת לילך כהן
 
יעוץ זוגי
על מנת לשפר את איכות הזוגיות שלהם ואת איכות חייהם בכלל מרגישים זוגות רבים כיצד עליהם לבצע מהלכים חשובים וצעדים נכונים.

משבר בזוגיות
את המשפט "אף אחד לא מלקק דבש בחיים" כולנו מכירים. נראה כי הדבר נכון גם לגבי זוגיות מאחר ובפעמים רבות למרות כוונות טובות של שני בני הזוג נוצרים חיכוכים לא נעימים שיכולים רק להזיק.

ייעוץ זוגי
בני זוג רבים חושבים שהם עושים את הכול נכון. לכן הם מופתעים לגלות לעתים כיצד אין כל הסכמה בינם לבין השותף לחיים או כיצד הם מגיעים לחיכוך מר בעקבות דבר פעוט.

טיפול זוגי
בלא מעט פעמים אפשר לראות כיצד מערכת יחסית מסוימת נתקעת לה והיא זקוקה לרענון או להתנעה מחדש,

הפעלות לימי הולדת
ברגע שמתקרב יום ההולדת אנו מנסים לעשות פעולות שונות על מנת להבטיח את ההנאה ממנו.

מיטת מעבר
17/10/12 | הורות
ברגעים רבים של חיי התינוק אנו מזהים כיצד יש לבצע מהלכים שונים על מנת לעזור לו. בכל חודש וחודשו אפשר לראות כיצד על התינוק עוברים שיוניים רבים וכיצד הוא מתפתח מול עינינו.

מיטה לגיל שנתיים
17/10/12 | הורות
חודשים מספר לאחר לידתו מתחיל הילד להתפתח ולבצע פעולות שונות.

מיטת מעבר לתינוק
17/10/12 | הורות
חייו של התינוק נראים לנו לעתים כשגרתיים או ככאלו שמתנהלים להם על מי מנוחות.

סדנא לחשיבה חיובית
לא אחת אנו רואים כיצד גישה שלילית אינה מביאה אותנו למקומות טובים והיא בעצם מונעת מאתנו הצלחה או מימוש שאיפות שונות.

סדנאות צחוק ליום הולדת
הגעתו שלו יום ההולדת מסמנת גם חיפושים אחר אטרקציה מיוחדת שתהפוך את המסיבה לכזו שבה כולם ייהנו.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI