דף הבית רוחניות רוחניות - אחר הורוסקופ וגלגל המזלות
הורוסקופ וגלגל המזלות
יוסי בוזגלו 06/05/13 |  צפיות: 6545

הורוסקופ הוא מושג באסטרולוגיה. הוא לקוח מהשפה היוונית ופירושו "מבט לשעה". מדובר בסוג של פרשנות ותחזית אסטרולוגית שמתבססת על מיקומי השמש ביחס לגלגל המזלות. התורה האסטרולוגית אינה מדע מדויק וכל אסטרולוג עושה פרשנות לפי האינטואיציה שלו. הפרשנות בהרבה מקרים כוללת, ויכולה להתאים להרבה אנשים. אנשים רבים מאמינים בהורוסקופ וטוענים שזה נכון לגביהם. ואנשים שמחים לשמוע על תחזיות חיוביות ביחס לעצמם כי במקרים רבים הם גם מספיק נכונים ומדויקים. כל עיתון יומי מציג מדור הורוסקופ מיוחד. על בסיס יומי ועל בסיס שבועי.הורוסקופ יומי ייתן תחזית יומית קצרה ואילו הורוסקופ שבועי יציע תחזית לכל השבוע לקוראי העיתון.

הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי כאמור, נותן תחזית יומית של בעל המזל המדובר. לכל מזל יש תכונות אופי בסיסיות שנרכשות גם בגלל יום ושעת הלידה. לכן תחזית הורוסקופ תהיה שונה מאחד לאחד. בגלגל המזלות יש שנים עשר מזלות שמבוססים על ארבע יסודות עיקריים. אוויר מים אדמה ואש. כל אחד מגלגל המזלות יונק את כוחו מאחד היסודות הנ"ל ולכן תכונותיו מבוססות על יסוד זה. ההורוסקופ היומי כפי שנחזה על ידי אסטרולוגיים. ייתן פרשנות יומית לכל בעל מזל שכזה בפרשנות יהיה מצוין איזה סוג של יום מצפה לקורא. איך ייראה יומו. האם צפויות לו בשורות טובות באותו יום. ממה הוא צריך להישמר, ומה יעשה לו טוב. כל קורא לוקח את הדברים אותם הוא מעוניין לקחת משלל התיאורים שבתחזית

הורוסקופ שבועי

הורוסקופ שבועי מתפרסם בדרך כלל בעיתוני השבת שמתפרסמים ביום שישי. יש הרבה קוראים שמעיינים באדיקות בתחזית המתפרסמת ומרגישים טוב עם הנאמר בה. הורוסקופ שבועי נותן תחזית למצבים שונים שעשויים לקרוא במהלך השבוע. הפירוט הוא פירוט לפי ימים .משתמשים הרבה במונחים כמו סופשבוע, התחלת שבוע אמצע השבוע ועוד. ההורוסקופ נותן טיפים שונים. איך להתנהג בימים מסוימים, ממה צריך להישמר, למה כדאי לצפות ועוד טיפים שונים. ההורוסקופ השבועי גורם להרבה אנשים הרגשות טובות וגם הרגשות תקווה וציפייה לאירועים חשובים ומשמחים, ובכך יתרונותיו הרבים ותועלתו להרבה אנשים. בצורה כזאת יש לו תרומה מסוימת לאיכות חיים של אנשים המאמינים בו.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יוסי בוזגלו


 


מאמרים נוספים מאת יוסי בוזגלו
 
אסטרולוגיה והתאמה זוגית
12 המזלות נשלטים בידי כוכבים ומייצגים טיפוסים שונים של בני אדם. נהוג לחלק את 12 המזלות לארבע קטגוריות

יסודות של אסטרולוגיה למתחילים
מתעניינים בעולם המסתורין של האסטרולוגיה? מסוקרנים לדעת מאין האסטרולוגים שואבים את המידע המרתק שלהם על בני אדם? לא מפתיע.

המלצה על "חברת פינוי דירות"
אני נשואה כבר 10 שנים ובזמן האחרון התחלתי להבחין כי בעלי מפתח בעיה של אגירת חפצים שונים וזבל שאין לנו שום צורך בו. בתחילה חשבתי כי מדובר במשהו שיעבור אך עם הזמן זה הפך להיות הרבה יותר חמור ובלי ששמתי לב המחסן של הבית שלנו, הגג והמרפסות הפכו להיות עמוסים בזבל וחפצים שונים אותם הוא מצא ברחוב.

בגידה בבסיס סגור
23/06/13 | בגידות
אל מרקוס סיפוקובס הגעתי לאחר ההחלטות קשה. מצד אחד, לא הייתי הטיפוס שמזמין חקירות אצל חוקר פרטי, מצד שני, הייתי חייבת לגלות את האמת והאמת הייתה קשה. המזל שלי היה שמרקוס הוא אחד האנשים האנושיים ביותר והחוקרים המקצועיים ביותר.

הורוסקופ כעיקרון ישים
מקורה של האסטרולוגיה מגיע אלפי שנים אחורה עד בבל העתיקה. עיקרה של תורה זו הוא חיזוי עתידו של האדם באמצעות הכוכבים. אחד הכלים המרכזיים של האסטרולוגיה הוא ההורוסקופ.

לרתק את הילדים באמצעות אטרקציות במרכז
אטרקציות זה הכוונה לבילויים מיוחדים שהם עולם שלם למוגרים ולצעירים. קשה מאוד לרצות ילדים והם דורשים גירויים מתמידים במיוחד בתקופת החופש הגדול וצריך למצוא להם את אטרקציות במרכז היכולים להתאים להם.

המערות בעיר העתיקה – עוד מגוון של אטרקציות בירושלים
אחת המערות הידועות ביותר בירושלים היא מערת צדקיהו, הבנויה תחת העיר העתיקה. הרבה אגדות סופרו על המערה הזאת עוד מתקופת בניית בית המקדש על ידי המלך שלמה על בריחתו של צדקיהו.

הורוסקופ וגלגל המזלות
הורוסקופ הוא מושג באסטרולוגיה. הוא לקוח מהשפה היוונית ופירושו "מבט לשעה". מדובר בסוג של פרשנות ותחזית אסטרולוגית שמתבססת על מיקומי השמש ביחס לגלגל המזלות.

פתרון לכאבי גב באמצעות מדרסים
כאבי גב. עשרות מאמרים, ואלפי מחקרים נעשו ועדיין נעשים, בבעיה הכואבת והנפוצה ביותר אצל בני האדם.

מדרסים- על רגל אחת
חשבתם פעם כמה לחץ מופעל על כפות הרגליים שלנו, בכל יום? הליכה, ריצה, עמידה הן רק חלק מהפעולות היומיומיות שאנו מבצעים שהאיבר העיקרי הפעיל בהן הוא כף הרגל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI