דף הבית מדעי הרוח מדעי הרוח - אחר אסטרולוגיה והתאמה זוגית
אסטרולוגיה והתאמה זוגית
יוסי בוזגלו 15/08/13 |  צפיות: 15072

12 המזלות נשלטים בידי כוכבים ומייצגים טיפוסים שונים של בני אדם. נהוג לחלק את 12 המזלות לארבע קטגוריות: מזלות האש, מזלות האוויר, מזלות המים ומזלות האדמה. החלוקה הכללית מאיינת אנשים בהתאם ליום בו נולדו וכך לדוגמא אדם הנולד ב- 19 ליולי נחשב לבן מזל סרטן. כאשר אסטרולוג מכין מפה אסטרולוגית הוא מתחשב בנתונים נוספים כגון: תאריך הלידה כולל שנה, שעת הלידה ומקום הלידה. כך האסטרולוג יכול למקם את הכוכבים בבתים השונים במפת הלידה ולבדוק לעומק את הקשר והיחסים ביניהם. מפה אסטרולוגית מאפשרת לקבל תמונה רחבה ולבחון לעומק רבדים שונים בחיים כגון: אהבה, זוגיות, אישיות, אופי וכדומה. אסטרולוגיה מאפשרת לבחון את מידת ההתאמה הזוגית וכך יכול אדם לבדוק מראש האם כדאי לצאת לדייט, האם יש מקום וסיכוי לקשר רומנטי שהחל לא מזמן ועוד.

טבלת התאמת מזלות

מיקום הכוכבים בבתים וההקשרים ביניהם תורמים להבין מהי מידת ההתאמה בין בני מזלות שונים. רבים נוהגים לקרוא את מדור אסטרולוגיה יומית כדי לקבל תשובות לנושא מסוים ולהבין מה מצפה להם באותו היום. טבלת התאמות מזלות מורכבת יותר ומגדירה באופן כללי את ההתאמה של בני המזלות השונים אך חשוב לדעת כי לעתים התאמה לבן מזל אחד טובה אך אינה טובה לבן המזל האחר. כך לדוגמא ניתן להגדיר כי בני מזל שור מתאימים לזוגיות עם בני המזלות הבאים: שור, גדי ודגים. טבלת התאמת מזלות מציעה תמונה כללית בלבד ולכן כדי לבחון לעומק זוגיות והתאמה זוגית חשוב להכין מפה אסטרולוגית של בני הזוג.

ייעוץ ובדיקה אסטרולוגית

מדור אסטרולוגיה שבועית בעיתון או באתר באינטרנט מאפשר ללמוד על נושאי אהבה, פרנסה וזוגיות באופן כללי. המדור השבועי נותן תמונה רחבה ומיועד לכל בני אותו המזל. כדי לקבל ייעוץ אישי יש לפנות לאסטרולוג המכין עבורכם מפה אסטרולוגית מעמיקה עם מיקום הכוכבים בבתים השונים ואבחון הקשרים וההיבטים ביניהם. אסטרולוג מקצועי ומנוסה יכול לייעץ בנושא זוגיות ולבחון לעומק את מידת ההתאמה של בני הזוג. חשוב לדעת כי האסטרולוג מציע ניתוח וייעוץ בלבד ואת ההחלטות בנושא התאמה וזוגיות יש לקבל לבד.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יוסי בוזגלו


 


מאמרים נוספים מאת יוסי בוזגלו
 
אסטרולוגיה והתאמה זוגית
12 המזלות נשלטים בידי כוכבים ומייצגים טיפוסים שונים של בני אדם. נהוג לחלק את 12 המזלות לארבע קטגוריות

יסודות של אסטרולוגיה למתחילים
מתעניינים בעולם המסתורין של האסטרולוגיה? מסוקרנים לדעת מאין האסטרולוגים שואבים את המידע המרתק שלהם על בני אדם? לא מפתיע.

המלצה על "חברת פינוי דירות"
אני נשואה כבר 10 שנים ובזמן האחרון התחלתי להבחין כי בעלי מפתח בעיה של אגירת חפצים שונים וזבל שאין לנו שום צורך בו. בתחילה חשבתי כי מדובר במשהו שיעבור אך עם הזמן זה הפך להיות הרבה יותר חמור ובלי ששמתי לב המחסן של הבית שלנו, הגג והמרפסות הפכו להיות עמוסים בזבל וחפצים שונים אותם הוא מצא ברחוב.

בגידה בבסיס סגור
23/06/13 | בגידות
אל מרקוס סיפוקובס הגעתי לאחר ההחלטות קשה. מצד אחד, לא הייתי הטיפוס שמזמין חקירות אצל חוקר פרטי, מצד שני, הייתי חייבת לגלות את האמת והאמת הייתה קשה. המזל שלי היה שמרקוס הוא אחד האנשים האנושיים ביותר והחוקרים המקצועיים ביותר.

הורוסקופ כעיקרון ישים
מקורה של האסטרולוגיה מגיע אלפי שנים אחורה עד בבל העתיקה. עיקרה של תורה זו הוא חיזוי עתידו של האדם באמצעות הכוכבים. אחד הכלים המרכזיים של האסטרולוגיה הוא ההורוסקופ.

לרתק את הילדים באמצעות אטרקציות במרכז
אטרקציות זה הכוונה לבילויים מיוחדים שהם עולם שלם למוגרים ולצעירים. קשה מאוד לרצות ילדים והם דורשים גירויים מתמידים במיוחד בתקופת החופש הגדול וצריך למצוא להם את אטרקציות במרכז היכולים להתאים להם.

המערות בעיר העתיקה – עוד מגוון של אטרקציות בירושלים
אחת המערות הידועות ביותר בירושלים היא מערת צדקיהו, הבנויה תחת העיר העתיקה. הרבה אגדות סופרו על המערה הזאת עוד מתקופת בניית בית המקדש על ידי המלך שלמה על בריחתו של צדקיהו.

הורוסקופ וגלגל המזלות
הורוסקופ הוא מושג באסטרולוגיה. הוא לקוח מהשפה היוונית ופירושו "מבט לשעה". מדובר בסוג של פרשנות ותחזית אסטרולוגית שמתבססת על מיקומי השמש ביחס לגלגל המזלות.

פתרון לכאבי גב באמצעות מדרסים
כאבי גב. עשרות מאמרים, ואלפי מחקרים נעשו ועדיין נעשים, בבעיה הכואבת והנפוצה ביותר אצל בני האדם.

מדרסים- על רגל אחת
חשבתם פעם כמה לחץ מופעל על כפות הרגליים שלנו, בכל יום? הליכה, ריצה, עמידה הן רק חלק מהפעולות היומיומיות שאנו מבצעים שהאיבר העיקרי הפעיל בהן הוא כף הרגל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI