דף הבית תיירות ונופש תיירות ונופש - אחר המערות בעיר העתיקה – עוד מגוון של אטרקציות בירושלים
המערות בעיר העתיקה – עוד מגוון של אטרקציות בירושלים
יוסי בוזגלו 03/06/13 |  צפיות: 5538

אחת המערות הידועות ביותר בירושלים היא מערת צדקיהו, הבנויה תחת העיר העתיקה. הרבה אגדות סופרו על המערה הזאת עוד מתקופת בניית בית המקדש על ידי המלך שלמה על בריחתו של צדקיהו. במערה זו מתקיימות הפגישות של הבונים החופשיים ומתקיימים בה טקסים של הכת עצמה. האתר  הינו מחצבה גדולה והוא אחד האתרים המסקרנים ביותר בעיר. בסיור לילי במערה נפסע בשבילים מוארים. צדקיהו היה  המלך האחרון בתקופת בית ראשון והוא נמלט דרכה בימי המצור של בבל ושם הוא נלכד בידי הבבלים. במשך השנים המערה נסגרה ופשוט נעלמה והתגלתה לגמרי במקרה בסוף ה- 119.  אטרקציות בירושלים מתקופת המקרא יש למכביר בעיר , ואלה האוהבים לחוות חוויות מיוחדות והעניין נוגע לליבם ומסקרן אותם, יכולים לצאת לסיורים מודרכים במקומות המיוחדים האלה.

מערת הנטיפים עוד אטרקציה מדהימה בירושלים

אחת החוויות המדהימות זה ביקור במערת הנטיפים, זוהי אחת מן אטרקציות בירושלים המרהיבות ביופיין. המערה בת 300 אלף שנים והצורות והגדלים של הנטיפים הם מדהימים ביופיים. הירידה למערת הנטיפים אורכת דקות ספורות, אך בתום הסיור יש לטפס בחזרה. בירידה למערה ישנן 150 מדרגות וניתן תוך הירידה לצפות בנוף המרהיב של העיר הסמוכה בית שמש. הסיור הוא בקבוצות וישנו מדריך המסביר על המערה. תוכלו לראות סרטון קצר בטרם תיכנסו אל מערת הנטיפים  כפי שהבנתם, בירושלים יש את כל האטרקציות אם זה סיורים היסטוריים בעיר ואם שה פעילויות לילדים או ספורט אקסטרים להרפתקנים בינינו עליכם רק לבחור...

פסטיבל עיר הקרח

הפך להיות מאוד פופולרי במגוון ערים בעולם והוא מתקיים מדי שנה בירושלים. בירושלים מתקיים הפסטיבל מדי שנה והוא נמצא במתחם הרכבת. הקומפלקס המיוחד בו מתקיים הפסטיבל יובא מחו"ל וגודלו כ-1500מ"ר. הפסטיבל מתאים לכל הגילאים. המסע מתחיל בכניסה אל מטוס העשוי מקרח שממנו נשקף הנוף של העיר ירושלים, משם אל הנופים המרהיבים של הודו ואל הטאג' מאהל , משם ניסע ביערות מנהרות ונהרות לנופים הקפואים של אסיה. אחד הדברים המדהימים זה המופע על הקרח בו מופיעים הרבה אומנים מהעולם והכניסה למופע כרוכה בתשלום נוסף. בקיצור, אטרקציות בירושלים בנוסח האטרקציה הזאת ממש קשה לפספס...

.
.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יוסי בוזגלו


 


מאמרים נוספים מאת יוסי בוזגלו
 
אסטרולוגיה והתאמה זוגית
12 המזלות נשלטים בידי כוכבים ומייצגים טיפוסים שונים של בני אדם. נהוג לחלק את 12 המזלות לארבע קטגוריות

יסודות של אסטרולוגיה למתחילים
מתעניינים בעולם המסתורין של האסטרולוגיה? מסוקרנים לדעת מאין האסטרולוגים שואבים את המידע המרתק שלהם על בני אדם? לא מפתיע.

המלצה על "חברת פינוי דירות"
אני נשואה כבר 10 שנים ובזמן האחרון התחלתי להבחין כי בעלי מפתח בעיה של אגירת חפצים שונים וזבל שאין לנו שום צורך בו. בתחילה חשבתי כי מדובר במשהו שיעבור אך עם הזמן זה הפך להיות הרבה יותר חמור ובלי ששמתי לב המחסן של הבית שלנו, הגג והמרפסות הפכו להיות עמוסים בזבל וחפצים שונים אותם הוא מצא ברחוב.

בגידה בבסיס סגור
23/06/13 | בגידות
אל מרקוס סיפוקובס הגעתי לאחר ההחלטות קשה. מצד אחד, לא הייתי הטיפוס שמזמין חקירות אצל חוקר פרטי, מצד שני, הייתי חייבת לגלות את האמת והאמת הייתה קשה. המזל שלי היה שמרקוס הוא אחד האנשים האנושיים ביותר והחוקרים המקצועיים ביותר.

הורוסקופ כעיקרון ישים
מקורה של האסטרולוגיה מגיע אלפי שנים אחורה עד בבל העתיקה. עיקרה של תורה זו הוא חיזוי עתידו של האדם באמצעות הכוכבים. אחד הכלים המרכזיים של האסטרולוגיה הוא ההורוסקופ.

לרתק את הילדים באמצעות אטרקציות במרכז
אטרקציות זה הכוונה לבילויים מיוחדים שהם עולם שלם למוגרים ולצעירים. קשה מאוד לרצות ילדים והם דורשים גירויים מתמידים במיוחד בתקופת החופש הגדול וצריך למצוא להם את אטרקציות במרכז היכולים להתאים להם.

המערות בעיר העתיקה – עוד מגוון של אטרקציות בירושלים
אחת המערות הידועות ביותר בירושלים היא מערת צדקיהו, הבנויה תחת העיר העתיקה. הרבה אגדות סופרו על המערה הזאת עוד מתקופת בניית בית המקדש על ידי המלך שלמה על בריחתו של צדקיהו.

הורוסקופ וגלגל המזלות
הורוסקופ הוא מושג באסטרולוגיה. הוא לקוח מהשפה היוונית ופירושו "מבט לשעה". מדובר בסוג של פרשנות ותחזית אסטרולוגית שמתבססת על מיקומי השמש ביחס לגלגל המזלות.

פתרון לכאבי גב באמצעות מדרסים
כאבי גב. עשרות מאמרים, ואלפי מחקרים נעשו ועדיין נעשים, בבעיה הכואבת והנפוצה ביותר אצל בני האדם.

מדרסים- על רגל אחת
חשבתם פעם כמה לחץ מופעל על כפות הרגליים שלנו, בכל יום? הליכה, ריצה, עמידה הן רק חלק מהפעולות היומיומיות שאנו מבצעים שהאיבר העיקרי הפעיל בהן הוא כף הרגל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI