דף הבית בניין ואחזקה בניין ואחזקה - אחר המלצה על "חברת פינוי דירות"
המלצה על "חברת פינוי דירות"
יוסי בוזגלו 30/06/13 |  צפיות: 5536

אני נשואה כבר 10 שנים ובזמן האחרון התחלתי להבחין כי בעלי מפתח בעיה של אגירת חפצים שונים וזבל שאין לנו שום צורך בו. בתחילה חשבתי כי מדובר במשהו שיעבור אך עם הזמן זה הפך להיות הרבה יותר חמור ובלי ששמתי לב המחסן של הבית שלנו, הגג והמרפסות הפכו להיות עמוסים בזבל וחפצים שונים אותם הוא מצא ברחוב. מלבד העובדה שהאגירה הזו הורידה לי את איכות החיים בצורה משמעותית, היא גם גרמה למקומות רבים בבית להפוך למחסני זבל גדולים והפכה את הבית למקום שכבר לא ניתן להתגורר בו בצורה טובה.

התייעצתי עם חברים ושכנים וכך הכרתי את חברת פינוי דירות. באתר החברה ראיתי מידע רב על מחלת האגרנות הכפייתית והבנתי כי אחד מבין הדברים אשר יכול לסייע לי ולבעלי להתמודד עם המחלה הזו, הוא פינוי של הדירה מכל החפצים והזבל שהוא אגר בה.

הזמנתי את צוות החברה והופתעתי לטובה. בתחילה חשבתי שהם כלל לא יצליחו להתמודד עם ערמות הפסולת שנאגרו אך לא כך. הצוות המקצועי של החברה הגיע על כלים מיוחדים ופינה את כל החפצים את אתרי אשפה מורשים באזור המגורים שלנו. בנוסף, לאחר הפינוי של כל הפסולת והחפצים השונים הצוות חיטא את המקום בעזרת חומרים מיוחדים בכדי לחסל את המזיקים השונים אשר הגיעו למקום בעקבות הזבל הרב.

בתחילה כשבעלי ראה שפינו לו את כל החפצים, היה לו קשה מאוד להתמודד עם זה ומיד הוא החל לאסוף חפצים נוספים אך כעת כבר לא נתתי להם להצטבר לערמות גדולות והוא הבין שזה לא יקרה בבית שלנו. כיום אני יכולה לציין שהוא מרגיש הרבה יותר טובה ומתחיל להתמודד עם הבעיה הזו בצורה הרבה יותר טובה והרבה יותר נכונה.

אם אתם מכירים אגרנים כפייתיים ורוצים לעזור להם, אני ממליצה בחום על השירות של חברת פינוי דירות.

תוכלו ליצור קשר עם החברה באתר שלה - www.clearout.co.il/. באתר גם תוכלו לראות תמונות של העבודה לפני ואחרי ולקבל מידע רב.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יוסי בוזגלו


 


מאמרים נוספים מאת יוסי בוזגלו
 
אסטרולוגיה והתאמה זוגית
12 המזלות נשלטים בידי כוכבים ומייצגים טיפוסים שונים של בני אדם. נהוג לחלק את 12 המזלות לארבע קטגוריות

יסודות של אסטרולוגיה למתחילים
מתעניינים בעולם המסתורין של האסטרולוגיה? מסוקרנים לדעת מאין האסטרולוגים שואבים את המידע המרתק שלהם על בני אדם? לא מפתיע.

המלצה על "חברת פינוי דירות"
אני נשואה כבר 10 שנים ובזמן האחרון התחלתי להבחין כי בעלי מפתח בעיה של אגירת חפצים שונים וזבל שאין לנו שום צורך בו. בתחילה חשבתי כי מדובר במשהו שיעבור אך עם הזמן זה הפך להיות הרבה יותר חמור ובלי ששמתי לב המחסן של הבית שלנו, הגג והמרפסות הפכו להיות עמוסים בזבל וחפצים שונים אותם הוא מצא ברחוב.

בגידה בבסיס סגור
23/06/13 | בגידות
אל מרקוס סיפוקובס הגעתי לאחר ההחלטות קשה. מצד אחד, לא הייתי הטיפוס שמזמין חקירות אצל חוקר פרטי, מצד שני, הייתי חייבת לגלות את האמת והאמת הייתה קשה. המזל שלי היה שמרקוס הוא אחד האנשים האנושיים ביותר והחוקרים המקצועיים ביותר.

הורוסקופ כעיקרון ישים
מקורה של האסטרולוגיה מגיע אלפי שנים אחורה עד בבל העתיקה. עיקרה של תורה זו הוא חיזוי עתידו של האדם באמצעות הכוכבים. אחד הכלים המרכזיים של האסטרולוגיה הוא ההורוסקופ.

לרתק את הילדים באמצעות אטרקציות במרכז
אטרקציות זה הכוונה לבילויים מיוחדים שהם עולם שלם למוגרים ולצעירים. קשה מאוד לרצות ילדים והם דורשים גירויים מתמידים במיוחד בתקופת החופש הגדול וצריך למצוא להם את אטרקציות במרכז היכולים להתאים להם.

המערות בעיר העתיקה – עוד מגוון של אטרקציות בירושלים
אחת המערות הידועות ביותר בירושלים היא מערת צדקיהו, הבנויה תחת העיר העתיקה. הרבה אגדות סופרו על המערה הזאת עוד מתקופת בניית בית המקדש על ידי המלך שלמה על בריחתו של צדקיהו.

הורוסקופ וגלגל המזלות
הורוסקופ הוא מושג באסטרולוגיה. הוא לקוח מהשפה היוונית ופירושו "מבט לשעה". מדובר בסוג של פרשנות ותחזית אסטרולוגית שמתבססת על מיקומי השמש ביחס לגלגל המזלות.

פתרון לכאבי גב באמצעות מדרסים
כאבי גב. עשרות מאמרים, ואלפי מחקרים נעשו ועדיין נעשים, בבעיה הכואבת והנפוצה ביותר אצל בני האדם.

מדרסים- על רגל אחת
חשבתם פעם כמה לחץ מופעל על כפות הרגליים שלנו, בכל יום? הליכה, ריצה, עמידה הן רק חלק מהפעולות היומיומיות שאנו מבצעים שהאיבר העיקרי הפעיל בהן הוא כף הרגל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI