דף הבית בית משפחה וזוגיות בגידות בגידה בבסיס סגור
בגידה בבסיס סגור
יוסי בוזגלו 23/06/13 |  צפיות: 14624

אל מרקוס סיפוקובס הגעתי לאחר ההחלטות קשה. מצד אחד, לא הייתי הטיפוס שמזמין חקירות אצל חוקר פרטי, מצד שני, הייתי חייבת לגלות את האמת והאמת הייתה קשה. המזל שלי היה שמרקוס הוא אחד האנשים האנושיים ביותר והחוקרים המקצועיים ביותר. הוא ליווה אותי לאורך כל התהליך, שיתף אותי בחשדות שלו ובממצאים שלו והראה לי את האמת בפרצוף בעזרת הוכחות חותכות. את התודה למרקוס אהיה חייבת כל חיי על כך שמנע ממני לעשות את הטעות הנוראית ביותר ולהתחתן עם הבן אדם הלא נכון.

את אדם הכרתי כשהיינו בצבא. הוא היה קצין צעיר ואני חיילת אחרי טירונות, אחרי שבועות של חיזורים עיקשים מצדו, נעניתי להפצרות שלו ונפגשתי אתו למשקה בבר באחד מסופי השבוע החופשיים שלי בבית. למרות שאדם לא מצא חן בעיני ישר מההתחלה, היה משהו בדיבור שלו ובהתנהלות שלו שמשך אותי אליו ולאחר עוד כמה כוסיות, מצאתי את עצמי נסחפת אחריו. כמה שבועות אחר כך כבר היינו הזוג הכי מוכר בבסיס והפכנו כמעט ליחידה אחת. עם תום השירות שלי, התחלתי את לימודי הפסיכולוגיה שלי באוניברסיטה ואילו אדם החליט ללכת על קריירה צבאית ולעלות בסולם הדרגות. לימודי התואר הראשון היו קלים ומרתקים ולאחריהם מיד התחלתי בלימודי התואר השני. עם תחילת הלימודים, הציע לי אדם נישואין ולא הייתה מאושרת ממני בעולם. כמה ימים אחרי הצעת הנישואין המיוחדת, גילית מכתב אהבה הממוען לאדם מאחת החיילות בבסיס שלו. לא היה מקום לספק. לאדם יש רומן. למרות שמכתב האהבה היה מאוד ברור, הספקות לא נתנו לי מנוח ועל מנת לא לעשות טעויות לפני שאני זורקת מערכת יחסים של חמש שנים לפח, הגעתי אל מרקוס סיפוקובס החוקר הפרטי שהפך את ההחלטה שלי להרבה יותר מושכלת והחלטית. כבר בפגישה הראשונה שלנו אמר לי מרקוס שהוא חושד ברומן גם כן. המכתב לא היה משתמע לשני פנים. מדובר במכתב אהבה שממוען לאדם. כמה ימים לאחר הפגישה שלנו , נפגשנו שוב והפעם מרקוס היה מצויד בתמונות שהוכיחו כי אכן אדם מנהל רומן עם אחת החיילות בבסיס. התמונות כללו תמונות של שניהם מבלים ביחד במצבים רומנטיים שלא ניתן היה לטעות לגביהם. כעוסה והמומה, לקחתי את התמונות ממרקוס והחלטתי להתעמת עם אדם. מרקוס שחשב שעימות עם אדם היה מסוכן הציע לי לעשות זאת במקום פומבי ואכן נפגשתי עם אדם באחת המסעדות שוקקות החיים בתל אביב. השיחה התחילה כשהראיתי לו את התמונות ושאלתי לפשרן. בהתחלה אדם התחיל לגמגם וניסה לטעון שמדובר באחת החיילות שמשרתות אתו בבסיס ושמערכת היחסים ביניהם אפלטונית לחלוטין אבל ככל שהמשיך לראות את התמונות הנוספות הבין שאין מנוס והוא התוודה שאכן מדובר ברומן שמבחינתו היה חד פעמי והתחנן שאסלח לו ואתחתן אתו. כמובן שבזה נגמר הסיפור, החזרתי לו את טבעת הנישואין והמשכתי לדרכי.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יוסי בוזגלו


 


מאמרים נוספים מאת יוסי בוזגלו
 
אסטרולוגיה והתאמה זוגית
12 המזלות נשלטים בידי כוכבים ומייצגים טיפוסים שונים של בני אדם. נהוג לחלק את 12 המזלות לארבע קטגוריות

יסודות של אסטרולוגיה למתחילים
מתעניינים בעולם המסתורין של האסטרולוגיה? מסוקרנים לדעת מאין האסטרולוגים שואבים את המידע המרתק שלהם על בני אדם? לא מפתיע.

המלצה על "חברת פינוי דירות"
אני נשואה כבר 10 שנים ובזמן האחרון התחלתי להבחין כי בעלי מפתח בעיה של אגירת חפצים שונים וזבל שאין לנו שום צורך בו. בתחילה חשבתי כי מדובר במשהו שיעבור אך עם הזמן זה הפך להיות הרבה יותר חמור ובלי ששמתי לב המחסן של הבית שלנו, הגג והמרפסות הפכו להיות עמוסים בזבל וחפצים שונים אותם הוא מצא ברחוב.

בגידה בבסיס סגור
23/06/13 | בגידות
אל מרקוס סיפוקובס הגעתי לאחר ההחלטות קשה. מצד אחד, לא הייתי הטיפוס שמזמין חקירות אצל חוקר פרטי, מצד שני, הייתי חייבת לגלות את האמת והאמת הייתה קשה. המזל שלי היה שמרקוס הוא אחד האנשים האנושיים ביותר והחוקרים המקצועיים ביותר.

הורוסקופ כעיקרון ישים
מקורה של האסטרולוגיה מגיע אלפי שנים אחורה עד בבל העתיקה. עיקרה של תורה זו הוא חיזוי עתידו של האדם באמצעות הכוכבים. אחד הכלים המרכזיים של האסטרולוגיה הוא ההורוסקופ.

לרתק את הילדים באמצעות אטרקציות במרכז
אטרקציות זה הכוונה לבילויים מיוחדים שהם עולם שלם למוגרים ולצעירים. קשה מאוד לרצות ילדים והם דורשים גירויים מתמידים במיוחד בתקופת החופש הגדול וצריך למצוא להם את אטרקציות במרכז היכולים להתאים להם.

המערות בעיר העתיקה – עוד מגוון של אטרקציות בירושלים
אחת המערות הידועות ביותר בירושלים היא מערת צדקיהו, הבנויה תחת העיר העתיקה. הרבה אגדות סופרו על המערה הזאת עוד מתקופת בניית בית המקדש על ידי המלך שלמה על בריחתו של צדקיהו.

הורוסקופ וגלגל המזלות
הורוסקופ הוא מושג באסטרולוגיה. הוא לקוח מהשפה היוונית ופירושו "מבט לשעה". מדובר בסוג של פרשנות ותחזית אסטרולוגית שמתבססת על מיקומי השמש ביחס לגלגל המזלות.

פתרון לכאבי גב באמצעות מדרסים
כאבי גב. עשרות מאמרים, ואלפי מחקרים נעשו ועדיין נעשים, בבעיה הכואבת והנפוצה ביותר אצל בני האדם.

מדרסים- על רגל אחת
חשבתם פעם כמה לחץ מופעל על כפות הרגליים שלנו, בכל יום? הליכה, ריצה, עמידה הן רק חלק מהפעולות היומיומיות שאנו מבצעים שהאיבר העיקרי הפעיל בהן הוא כף הרגל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI