דף הבית קניות וצרכנות צרכנות שדרוג של מכונית טויוטה בטרייד אין
שדרוג של מכונית טויוטה בטרייד אין
אירה פינסקר 20/05/13 |  צפיות: 4813

ישנן מספר דרכים לרכישת מכונית טויטה. טרייד אין נחשבת לאחת מהדרכים המקובלות והפופולריות לשדרוג מכוניות פרטיות. סוכנויות רכב רבות, לרבות סוכנויות טויוטה, מחזיקות במחלקות טרייד אין אשר מאפשרות ללקוחות לבצע עם הסוכנות עסקת חליפין: למכור את המכונית הישנה שלהם ולרכוש מכונית חדישה יותר, בין אם מדובר במכונית חדשה מהמפעל או במכונית משומשת אך צעירה יותר מהמכונית הקיימת.

לקוחות טויוטה ידועים בנאמנותם למותג. לכן שדרוג של רכב טויוטה בטרייד אין הוא עסקה שכיחה למדי. לקוחות רבים, אשר הספיקו להתרגל לאיכות המכוניות, לאמינותן, ולשירות המעולה של טויוטה, אינם מעוניינים בדרך כלל במעבר למותג אחר; כל שברצונם לעשות הוא לקבל רכב חדש יותר, משכולל יותר, מתקדם יותר. לכן קיים קהל יעד רחב למדי למחלקות הטרייד אין של טויטה.

לצורך החלפת רכב טויוטה בטרייד אין יש להגיע אל אחת מסוכנויות הטויוטה המפוזרות ברחבי הארץ, ולשוחח עם נציג השירות אודות הרכב שעומד למכירה. מטרת השיחה היא קבלת הצעת מחיר מהסוכנות. בהמשך ניתן לבחון את ההצעות של הסוכנות עם הצעות של סוכנויות אחרות. במידה והרכב שאתם מעוניינים לרכוש הוא חדש, מחיר המכירה של רכבכם הישן יהיה הגורם הקובע לעסקה, שכן מחיריהן של מכוניות חדשות זהים בכל הסוכנויות. יחד עם זאת, במידה והתאהבתם ברכב משומש, תהיו חייבים למכור את רכבכם הישן באותה הסוכנות, אם אתם מעוניינים בטרייד אין.

החלופה לשדרוג של טויוטה בטרייד אין היא הדרך המסורתית והישנה לרכישת רכב חדש. במקרה הזה יהיה עליכם למכור באופן עצמאי את המכונית הישנה, ובמקביל לאתר רכב חדש, בין אם זה בסוכנות או באמצעות רכישה מאנשים פרטיים.

לסיכום, אם אתם מעוניינים בהחלפת טויוטה בטרייד אין, התחילו מקבלת הצעת מחיר על הרכב הישן שלכם. במידה ותבחרו להתחיל מאיתור של רכב משודרג, אתם עשויים למצוא את עצמכם נעולים על סוכנות טויוטה מסוימת, ויהיה לכם קשה יותר להתמקח בנוגע למחיר המכונית הישנה.  לכן מומלץ לבצע מחקר שוק ולקבל מספר הצעות מחיר על המכונית הישנה, ולבחור את המכונית החדשה בסוכנות שמציעה את המחיר הטוב ביותר.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אירה פינסקר


 


מאמרים נוספים מאת אירה פינסקר
 
חנויות הריון: חנויות לשופינג בתקופת ההריון
20/05/13 | קניות
חנויות הריון אינן מציעות רק מוצרים לשימוש בתקופת ההריון, אלא גם מוצרים לתינוקות ולאמהות. לכן המונח חנויות הריון מתייחס לתקופה בה מומלץ לבצע את הרכישות.

מוצרי החתלה: חיוניים ונוספים
20/05/13 | קניות
מוצרי החתלה נועדו להקל על פעילויות הטיפוח של התינוק. בין המוצרים האלה ניתן למצוא פריטים חיוניים, שקשה בלעדיהם, ופריטים שאינם הכרחיים.

עגלות תינוק: מספר הגלגלים והשלכותיו
20/05/13 | קניות
עגלות תינוק יוצרו בעבר על גבי ארבעה גלגלים באופן קבוע. יחד עם זאת, בשנים האחרונות הופיעו גם דגמים על גבי שלושה גלגלים. המאמר מביא את היתרונות ואת החסרונות התפקודיים של התצורה החדשה.

בגדי הריון: לכל משפחה ולכל תקציב
20/05/13 | אופנה
בגדי הריון מספקים מענה לצורכן של מיליוני נשים לתפקד באופן מלא בתקופת ההריון. בשוק קיימים מוצרים מקטגוריות שונות, המאפשרים לחדש את המלתחה בהתאם לאילוצי התקציב המשפחתי.

בחירה נבונה של עגלת מוצי
20/05/13 | קניות
עגלת מוצי היא עגלה יוקרתית, מתוחכמת, איכותית, אמינה ומסוגננת. בסניפי מדרלנד, המשווקת הבלעדית של מוצי בישראל, תוכלו להנות ממבחר רחב של דגמים ומייעוץ מקצועי.

טויוטה יאריס דור שלישי: נתונים עיקריים
טויוטה יאריס החדשה היא אחת המכוניות האיכותיות בשוק הרכבים הזעירים. במאמר נבחנים השינויים שבוצעו בדגם החדש של טויוטה יאריס.

טרייד אין: עסקה בטוחה
20/05/13 | צרכנות
טרייד אין נחשב בעבר לתחום אפור, כמעט על גבול הבלתי חוקי. בתי עסק קטנים ומפוקפקים הופיעו ונעלמו מהשוק. יחד עם זאת, כיום נמצאים בשוק כמה שחקנים סולידיים בתחום, אשר הפנייה אליהם נחשבת לבטוחה.

שדרוג של מכונית טויוטה בטרייד אין
20/05/13 | צרכנות
שדרוג של טויוטה בטרייד אין הוא עסקה נפוצה למדי, שכן לקוחות טויוטה שומרים בדרך כלל על נאמנות למותג. החלפת טויוטה בטרייד אין מאפשרת לבצע שתי עסקאות במקום אחד תוך חסכון משמעותי בזמן ובמאמץ.

טויוטה חדשה: הגשמת חלום
20/05/13 | צרכנות
רכישת טויוטה חדשה היא אירוע משמעותי בחיי כל נהג. שכלולים הנדסיים, אמינות גבוהה, בטיחות ונוחות בנסיעה – כל אלה יעמדו כעת לרשותו. המאמר דן בדרכים לביצוע הרכישה.

טרייד אין במחיר מחירון: תרגיל שיווקי
20/05/13 | צרכנות
עסקאות טרייד אין במחיר מחירון מוכרזות מדי פעם כמבצעים חסרי תקדים בסוכנויות רכב שונות. המאמר דן במהות המבצע, שאיננו אלא תרגיל שיווקי הנועד למשוך קהל לקוחות רחב אל הסוכנות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI