דף הבית קניות וצרכנות צרכנות טרייד אין: עסקה בטוחה
טרייד אין: עסקה בטוחה
אירה פינסקר 20/05/13 |  צפיות: 4638

שירות טרייד אין הוא חדש יחסית בענף הרכב בארץ. בתחילת דרכו הוא נחשב לענף ב"אזור הדמדומים", כלומר ענף שעל הגבול בין מסחר חוקי לשוק האפור. סטיגמה זאת נדבקה לענף הטרייד אין כתוצאה מפעילות של עוסקים קטנים שסחרו מגרשים, הביאו כמה מכוניות משומשות בעלות איכויות מפוקפקות ומשכו לקוחות בהצעות מחיר שנראו לכאורה אטרקטיביות.

יחד עם זאת, עם הזמן הענף התחזק והשירות הפך לפופולרי מאוד. סוכנויות רכב של המותגים המובילים, כגון טויוטה, פתחו מחלקות טרייד אין. הקפדה על איכות המכוניות המוצעות למכירה, מחירים הוגנים בעת רכישת רכב הלקוח, אפשרות לביצוע מיידי של העסקה – מפתח מול מפתח , ושירותים נלווים (כגון הלוואות, עזרה בהעברת בעלות וכדומה) – כל אלה הופכים את מסלול הטרייד אין לאחד המסלולים הפופולריים בקרב נהגים המבקשים לשדרג את רכבם.

טרייד אין אצל סוכן אמין וסולידי מאפשר לכם לחסוך לעצמכם כאב ראש לא קטן, אשר כרוך בדרך כלל במכירה עצמאית של המכונית.  פרסום מודעה, מענה טלפוני למספר רב של פונים, ניהול משא ומתן מייגע עם כל אחד מהם, נסיעות למוסכים לצורך בדיקת הרכב עם כל לקוח רציני, הצורך לתזמן את המכירה עם הרכישה או ההשלמה עם תקופת הפשרה בה עליכם להסתדר בלי רכב – כל אלה יכולים להפוך את חייו של הנהג המצוי לגיהנום לכל דבר. אנשים שזמנם יקר, או שלא מעוניינים להשקיע מאמץ במכירה באופן עצמאי, יהנו מאוד משירות הטרייד אין.

בבחירת סוכנות הטרייד אין חשוב לשים לב לוותק שלה ולמוניטין שלה . כאמור, בעבר היה הענף על גבול הלגליות, והסיכון שבפנייה לסוכנות טרייד אין היה גבוה מאוד. כיום, כאשר טרייד אין הפך למקצוע מכובד, ומחלקות טרייד אין נושאות את הסמל של החברות הממותגות והגדולות ביותר, מדובר בעסקה בטוחה למדי. 

לסיכום, עסקת טרייד אין מומלצת לכל מי שמעוניין בשדרוג רכבו במהירות ובנוחות, ללא המתנה וללא השקעת זמן ומאמץ במכירת הרכב הישן.  פנייה אל סוכנות מכובדת וסולידית בתחום, או אל מחלקת טרייד אין של סוכנויות רכב ממותגות, תבטיח לכם קבלת שירות אמין ואיכותי.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אירה פינסקר


 


מאמרים נוספים מאת אירה פינסקר
 
חנויות הריון: חנויות לשופינג בתקופת ההריון
20/05/13 | קניות
חנויות הריון אינן מציעות רק מוצרים לשימוש בתקופת ההריון, אלא גם מוצרים לתינוקות ולאמהות. לכן המונח חנויות הריון מתייחס לתקופה בה מומלץ לבצע את הרכישות.

מוצרי החתלה: חיוניים ונוספים
20/05/13 | קניות
מוצרי החתלה נועדו להקל על פעילויות הטיפוח של התינוק. בין המוצרים האלה ניתן למצוא פריטים חיוניים, שקשה בלעדיהם, ופריטים שאינם הכרחיים.

עגלות תינוק: מספר הגלגלים והשלכותיו
20/05/13 | קניות
עגלות תינוק יוצרו בעבר על גבי ארבעה גלגלים באופן קבוע. יחד עם זאת, בשנים האחרונות הופיעו גם דגמים על גבי שלושה גלגלים. המאמר מביא את היתרונות ואת החסרונות התפקודיים של התצורה החדשה.

בגדי הריון: לכל משפחה ולכל תקציב
20/05/13 | אופנה
בגדי הריון מספקים מענה לצורכן של מיליוני נשים לתפקד באופן מלא בתקופת ההריון. בשוק קיימים מוצרים מקטגוריות שונות, המאפשרים לחדש את המלתחה בהתאם לאילוצי התקציב המשפחתי.

בחירה נבונה של עגלת מוצי
20/05/13 | קניות
עגלת מוצי היא עגלה יוקרתית, מתוחכמת, איכותית, אמינה ומסוגננת. בסניפי מדרלנד, המשווקת הבלעדית של מוצי בישראל, תוכלו להנות ממבחר רחב של דגמים ומייעוץ מקצועי.

טויוטה יאריס דור שלישי: נתונים עיקריים
טויוטה יאריס החדשה היא אחת המכוניות האיכותיות בשוק הרכבים הזעירים. במאמר נבחנים השינויים שבוצעו בדגם החדש של טויוטה יאריס.

טרייד אין: עסקה בטוחה
20/05/13 | צרכנות
טרייד אין נחשב בעבר לתחום אפור, כמעט על גבול הבלתי חוקי. בתי עסק קטנים ומפוקפקים הופיעו ונעלמו מהשוק. יחד עם זאת, כיום נמצאים בשוק כמה שחקנים סולידיים בתחום, אשר הפנייה אליהם נחשבת לבטוחה.

שדרוג של מכונית טויוטה בטרייד אין
20/05/13 | צרכנות
שדרוג של טויוטה בטרייד אין הוא עסקה נפוצה למדי, שכן לקוחות טויוטה שומרים בדרך כלל על נאמנות למותג. החלפת טויוטה בטרייד אין מאפשרת לבצע שתי עסקאות במקום אחד תוך חסכון משמעותי בזמן ובמאמץ.

טויוטה חדשה: הגשמת חלום
20/05/13 | צרכנות
רכישת טויוטה חדשה היא אירוע משמעותי בחיי כל נהג. שכלולים הנדסיים, אמינות גבוהה, בטיחות ונוחות בנסיעה – כל אלה יעמדו כעת לרשותו. המאמר דן בדרכים לביצוע הרכישה.

טרייד אין במחיר מחירון: תרגיל שיווקי
20/05/13 | צרכנות
עסקאות טרייד אין במחיר מחירון מוכרזות מדי פעם כמבצעים חסרי תקדים בסוכנויות רכב שונות. המאמר דן במהות המבצע, שאיננו אלא תרגיל שיווקי הנועד למשוך קהל לקוחות רחב אל הסוכנות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI