דף הבית קניות וצרכנות קניות מוצרי החתלה: חיוניים ונוספים
מוצרי החתלה: חיוניים ונוספים
אירה פינסקר 20/05/13 |  צפיות: 4903

מוצרי החתלה מוצעים כיום כמעט בכל החנויות של מוצרים לתינוקות. מטרתם של מוצרי ההחתלה היא לייצר סביבה ידידותית לתינוק ולאפשר לבצע את כל פעילויות הטיפוח בצורה נוחה, יעילה, מהירה, מסודרת ואסתטית. בין מוצרי ההחתלה השונים ניתן למצוא פריטים חיוניים ביותר, וניתן למצוא גם פריטים שאינם בגדר חובה. את הפריטים החיוניים כדאי לבחור לבד, בעוד שאת הפריטים הנוספים עדיף לקבל כמתנות מקרובי משפחה וחברים שלא יודעים מה להביא איתם לביקור.

אחת ממוצרי ההחתלה החיוניים הוא משטח החתלה. משטח החתלה מונח בדרך כלל על גבי שידת ההחתלה בחדרו של התינוק. על המשטח התינוק שוכב בזמן החלפת טיטול, הלבשה, וכך הלאה. משטח ההחתלה יכול להיות מיוצר מחומרים שונים, אך מומלץ בדרך כלל שיכלול שכבת ספוג של לפחות 2-3 ס"מ. בצורה כזאת התינוק ירגיש בנוח. בהעדר משטח החתלה יהיה עליכם למצוא מקום אחר לטיפול בתינוק, לעתים מיטה רגילה יכולה לעשות את העבודה, אך בדרך כלל אין מיטה כזאת בחדרו של התינוק. את משטח ההחתלה ניתן להחליף לעתים תכופות.

ישנם משטחי החתלה קומפקטיים המיועדים לטיולים ולנסיעות. משטחי החתלה כאלה אינם מונחים על שידות ההחתלה, אלא ארוזים בתיקים מיוחדים. כאשר אתם מבקרים במרכז מסחרי גדול וצריכים להחליף לתינוק טיטול, תוכלו לעשות זאת באחת מפינות ההחתלה אשר למזלנו קיימות כמעט בכל מרכז כזה. יחד עם זאת, רוב האמהות לא מעוניינות להניח את התינוק על משטח הפלסטיק הקשיח שמוצע בפינות אלה באופן ישיר. כאן משטח ההחתלה הנייד יכול לבוא לעזרתנו.

קיימים גם מוצרי החתלה שאינם הכרחיים, כגון סלסלות החתלה, ארגוניות החתלה, נרתיק לטיטולים ולמשחות, וכך הלאה. פריטים אלה נעימים לעין ולמגע, אך חבל להשקיע כסף רב ברכישתם. יחד עם זאת, אם אתם מבקשים להביא מתנה להורים טריים ולתינוקם, וכבר יש להם הכל, מוצרים מהסוג הזה יתקבלו ככל הנראה בברכה.

לסיכום, מוצרי החתלה מתחלקים לשתי קבוצות עיקריות: מוצרים שחייבים לקנות, ומוצרים שנחמד שיהיו. חשוב להבין את סדר העדיפויות ולהתרכז בראש ובראשונה במוצרים החיוניים. בהמשך, אם התקציב מאפשר, ניתן להשלים את הרכישה עם המוצרים הנוספים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אירה פינסקר


 


מאמרים נוספים מאת אירה פינסקר
 
חנויות הריון: חנויות לשופינג בתקופת ההריון
20/05/13 | קניות
חנויות הריון אינן מציעות רק מוצרים לשימוש בתקופת ההריון, אלא גם מוצרים לתינוקות ולאמהות. לכן המונח חנויות הריון מתייחס לתקופה בה מומלץ לבצע את הרכישות.

מוצרי החתלה: חיוניים ונוספים
20/05/13 | קניות
מוצרי החתלה נועדו להקל על פעילויות הטיפוח של התינוק. בין המוצרים האלה ניתן למצוא פריטים חיוניים, שקשה בלעדיהם, ופריטים שאינם הכרחיים.

עגלות תינוק: מספר הגלגלים והשלכותיו
20/05/13 | קניות
עגלות תינוק יוצרו בעבר על גבי ארבעה גלגלים באופן קבוע. יחד עם זאת, בשנים האחרונות הופיעו גם דגמים על גבי שלושה גלגלים. המאמר מביא את היתרונות ואת החסרונות התפקודיים של התצורה החדשה.

בגדי הריון: לכל משפחה ולכל תקציב
20/05/13 | אופנה
בגדי הריון מספקים מענה לצורכן של מיליוני נשים לתפקד באופן מלא בתקופת ההריון. בשוק קיימים מוצרים מקטגוריות שונות, המאפשרים לחדש את המלתחה בהתאם לאילוצי התקציב המשפחתי.

בחירה נבונה של עגלת מוצי
20/05/13 | קניות
עגלת מוצי היא עגלה יוקרתית, מתוחכמת, איכותית, אמינה ומסוגננת. בסניפי מדרלנד, המשווקת הבלעדית של מוצי בישראל, תוכלו להנות ממבחר רחב של דגמים ומייעוץ מקצועי.

טויוטה יאריס דור שלישי: נתונים עיקריים
טויוטה יאריס החדשה היא אחת המכוניות האיכותיות בשוק הרכבים הזעירים. במאמר נבחנים השינויים שבוצעו בדגם החדש של טויוטה יאריס.

טרייד אין: עסקה בטוחה
20/05/13 | צרכנות
טרייד אין נחשב בעבר לתחום אפור, כמעט על גבול הבלתי חוקי. בתי עסק קטנים ומפוקפקים הופיעו ונעלמו מהשוק. יחד עם זאת, כיום נמצאים בשוק כמה שחקנים סולידיים בתחום, אשר הפנייה אליהם נחשבת לבטוחה.

שדרוג של מכונית טויוטה בטרייד אין
20/05/13 | צרכנות
שדרוג של טויוטה בטרייד אין הוא עסקה נפוצה למדי, שכן לקוחות טויוטה שומרים בדרך כלל על נאמנות למותג. החלפת טויוטה בטרייד אין מאפשרת לבצע שתי עסקאות במקום אחד תוך חסכון משמעותי בזמן ובמאמץ.

טויוטה חדשה: הגשמת חלום
20/05/13 | צרכנות
רכישת טויוטה חדשה היא אירוע משמעותי בחיי כל נהג. שכלולים הנדסיים, אמינות גבוהה, בטיחות ונוחות בנסיעה – כל אלה יעמדו כעת לרשותו. המאמר דן בדרכים לביצוע הרכישה.

טרייד אין במחיר מחירון: תרגיל שיווקי
20/05/13 | צרכנות
עסקאות טרייד אין במחיר מחירון מוכרזות מדי פעם כמבצעים חסרי תקדים בסוכנויות רכב שונות. המאמר דן במהות המבצע, שאיננו אלא תרגיל שיווקי הנועד למשוך קהל לקוחות רחב אל הסוכנות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI