דף הבית קניות וצרכנות קניות בחירה נבונה של עגלת מוצי
בחירה נבונה של עגלת מוצי
אירה פינסקר 20/05/13 |  צפיות: 5064

עגלת מוצי היא חלומן המתוק של אמהות רבות. מספיק לראות עגלת מוצי אחת בגינה הציבורית, על מנת להתרשם מעיצובה הייחודי ומתפעולה הנוח. עגלות מוצי מאופיינות בתחכום הנדסי המוכפל בסגנון עיצובי מיוחד במינו, ולכן כל עגלת מוצי שבשימוש היא פרסומת מהלכת.

את עגלת המוצי שלכם מומלץ לרכוש בחברת מדרלנד, היא החברה היחידה בארץ אשר מחזיקה בהסכם שיווק עם היצרן. למעשה, מדרלנד היא המשווק הבלעדי של חברת מוצי בארץ, ורכישה אצל כל ספק אחר או בכל חנות אחרת מעמידה אתכם בסכנה לקבלת חיכוי במקום המוצר המקורי.  בנוסף, אחריות יצרן על עגלת מוצי מבטיחה לכם שבכל מקרה של תקלה תקבלו שירות מקצועי ואדיב, ולא תישארו עם עגלה תקולה על הידיים. מעבר לכך, בחנויות מדרלנד תוכלו להנות ממבחר אביזרים נלווים מקוריים ותואמים למערכות ההסעה.

יתרון נוסף של רכישת עגלת מוצי אצל המשווק הבלעדי הוא אולמות התצוגה שלו. במקום אחד, מרווח ומואר היטב, ניתן לראות ולבדוק עגלות מוצי שונות ומגוונות. לעתים קרובות ניתן להנות ממבצעים ומהנחות של מדרלנד; בחלק מהמקרים מחירה של עגלת מוצי איכותית ומבוקשת ביותר מהתצוגה או מקולקציה של שנה שעברה יכול לרדת פלאים. משווקים אחרים שאין להם את יתרון הגודל, ספק שיוכלו להציע מבצעים דומים לעגלות מאותה קטגוריה ובאותה רמת איכות.

עגלת מוצי תמיד תהיה עגלה איכותית. לכן בעת הבחירה יש להתמקד בדרישות וברצונות שלכם. כמה זמן צריכה העגלה להיות בשימוש? אם העגלה נרכשת לתקופה ארוכה, מומלץ לחשוב על העגלות המשולבות אשר מספקות פתרון כולל האם שינוע התינוק יכלול גם נסיעות מרובות ברכב? אם כן, כדאי לבחון רכישה של מערכת הכוללת סלקל שניתן להסיע על שלדת העגלה ולהרכיב בקלות במכונית. האם חשוב שהעגלה תהיה קלה וקומפקטית? אם כן,  עדיף ללכת על הטיולונים האיכותיים של מוצי.

לסיכום, ההחלטה העקרונית על רכישת עגלת מוצי היא הצעד הראשון בדרככם אל העגלה המושלמת עבור תינוקכם. לחברת מוצי מבחר רחב למדי של עגלות לתינוקות מסוגים שונים, כמו גם של אביזרים נלווים לסוגיהם. הגדרה נכונה ומחושבת של הצרכים תאפשר לנציגי מדרלנד להתאים לכם את הדגם האופטימלי עבורכם.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אירה פינסקר


 


מאמרים נוספים מאת אירה פינסקר
 
חנויות הריון: חנויות לשופינג בתקופת ההריון
20/05/13 | קניות
חנויות הריון אינן מציעות רק מוצרים לשימוש בתקופת ההריון, אלא גם מוצרים לתינוקות ולאמהות. לכן המונח חנויות הריון מתייחס לתקופה בה מומלץ לבצע את הרכישות.

מוצרי החתלה: חיוניים ונוספים
20/05/13 | קניות
מוצרי החתלה נועדו להקל על פעילויות הטיפוח של התינוק. בין המוצרים האלה ניתן למצוא פריטים חיוניים, שקשה בלעדיהם, ופריטים שאינם הכרחיים.

עגלות תינוק: מספר הגלגלים והשלכותיו
20/05/13 | קניות
עגלות תינוק יוצרו בעבר על גבי ארבעה גלגלים באופן קבוע. יחד עם זאת, בשנים האחרונות הופיעו גם דגמים על גבי שלושה גלגלים. המאמר מביא את היתרונות ואת החסרונות התפקודיים של התצורה החדשה.

בגדי הריון: לכל משפחה ולכל תקציב
20/05/13 | אופנה
בגדי הריון מספקים מענה לצורכן של מיליוני נשים לתפקד באופן מלא בתקופת ההריון. בשוק קיימים מוצרים מקטגוריות שונות, המאפשרים לחדש את המלתחה בהתאם לאילוצי התקציב המשפחתי.

בחירה נבונה של עגלת מוצי
20/05/13 | קניות
עגלת מוצי היא עגלה יוקרתית, מתוחכמת, איכותית, אמינה ומסוגננת. בסניפי מדרלנד, המשווקת הבלעדית של מוצי בישראל, תוכלו להנות ממבחר רחב של דגמים ומייעוץ מקצועי.

טויוטה יאריס דור שלישי: נתונים עיקריים
טויוטה יאריס החדשה היא אחת המכוניות האיכותיות בשוק הרכבים הזעירים. במאמר נבחנים השינויים שבוצעו בדגם החדש של טויוטה יאריס.

טרייד אין: עסקה בטוחה
20/05/13 | צרכנות
טרייד אין נחשב בעבר לתחום אפור, כמעט על גבול הבלתי חוקי. בתי עסק קטנים ומפוקפקים הופיעו ונעלמו מהשוק. יחד עם זאת, כיום נמצאים בשוק כמה שחקנים סולידיים בתחום, אשר הפנייה אליהם נחשבת לבטוחה.

שדרוג של מכונית טויוטה בטרייד אין
20/05/13 | צרכנות
שדרוג של טויוטה בטרייד אין הוא עסקה נפוצה למדי, שכן לקוחות טויוטה שומרים בדרך כלל על נאמנות למותג. החלפת טויוטה בטרייד אין מאפשרת לבצע שתי עסקאות במקום אחד תוך חסכון משמעותי בזמן ובמאמץ.

טויוטה חדשה: הגשמת חלום
20/05/13 | צרכנות
רכישת טויוטה חדשה היא אירוע משמעותי בחיי כל נהג. שכלולים הנדסיים, אמינות גבוהה, בטיחות ונוחות בנסיעה – כל אלה יעמדו כעת לרשותו. המאמר דן בדרכים לביצוע הרכישה.

טרייד אין במחיר מחירון: תרגיל שיווקי
20/05/13 | צרכנות
עסקאות טרייד אין במחיר מחירון מוכרזות מדי פעם כמבצעים חסרי תקדים בסוכנויות רכב שונות. המאמר דן במהות המבצע, שאיננו אלא תרגיל שיווקי הנועד למשוך קהל לקוחות רחב אל הסוכנות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI