דף הבית ביטוח ביטוח בריאות חלום ה- Realocation של כולם
חלום ה- Realocation של כולם
רוני ארז 11/02/14 |  צפיות: 13703
אנשים רבים חולמים על הגירה למדינה אחרת עבור מגורים, עבודה או לימודים. תופעת ה- Realocation הולכת וצומחת עם כל שנה שעוברת, זאת משום שכיום להגר למדינה אחרת הפך להיות דבר שגור ואפשרי. עם כניסתן של הטכנולוגיות החדשות כגון הטלפונים החכמים, שיחות הטלפון הבינלאומיות וכן הרשתות החברתיות- נדמה כי העולם הצטמצם ונהיה כפר גלובלי שניתן להתנייד בתוכו באופן קל, יחסית לעבר.

כיצד ניתן להתחיל לחפש Realocation?

Realocation לרוב מתבצע על ידי שלוש דרכים:

 • שליחות מטעם משרדי העבודה בארץ- לעיתים רבות, חברות בינלאומיות בעלות סניפים הפועלים בארץ יכולות לספק הצעת עבודה מעבר לים. לכן, אם Realocation הוא מחשבה שמסתובבת אצלכם בראש, כדי לבחור לעבוד בחברה בינלאומית ולא בחברה לוקאלית, על מנת לאפשר מגוון רחב יותר של אופציות קריירה שונות.
 • חיפוש עבודה בחו"ל- דרך נוספת, היא לחפש עבודה במדינה או בחברה שמעניינת אתכם. למשל, להחליט על מדינת יעד, ולהתחיל לחפש משרות פנויות שהולמות את הכישורים שלכם באותה המדינה. לאחר שעניתם לעצמכם על תנאים אלו- תוכלו להתחיל לשלוח קורות חיים או אף לקיים ראיונות עבודה דרך שיחות אינטרנטיות.
 • הרשמה לאוניברסיטה בחו"ל- ניתן לבצע Realocation לא רק דרך מציאת עבודה, אלא כי אם גם דרך הרשמה וקבלה לאוניברסיטה מעבר לים. ראשית יש למצוא אוניברסיטה ומקצוע לימודים שמעניין  אתכם להתקדם בו. לאחר מכן, יש למלא את כל טופסי ההרשמה ולשלוח אותם לאוניברסיטה המבוקשת. לרוב האוניברסיטאות בחו"ל מקבלות סטודנטים זרים בידיים פתוחות אם יש להם מה להציע- כך שכאשר אתם מנסים להתקבל, הדגישו ייחודיות שיש לכם וסיבות מספקות "למה לבחור בכם".
 • אם כך, ניתן להבין כי חלום ה- Realocation הינו חלום אפשרי, כל שיש לעשות הוא להחליט על היעד, להחליט על דרך הפעולה- לימודים, עבודה, או שליחות מטעם המשרד הנוכחי, לקרוא כמה שיותר מידע באינטרנט ואף להתייעץ עם אנשים שביצעו Realocation או נמצאים בעיצומו.

  לאחר שתבנו לעצמם תוכנית פעולה, הרי שיהיה קל יותר פשוט לבצע אותה ולהתחיל את מסע ההגירה למדינה אחרת.

  בהצלחה!


  דירוג המאמר:

  תגיות של המאמר:

   רוני ארז


   


  מאמרים נוספים מאת רוני ארז
   
  חלום ה- Realocation של כולם
  אנשים רבים חולמים על הגירה למדינה אחרת עבור מגורים, עבודה או לימודים. תופעת ה- Realocation הולכת וצומחת עם כל שנה שעוברת, זאת משום שכיום להגר למדינה אחרת הפך להיות דבר שגור ואפשרי. עם כניסתן של הטכנול

  צו ראשון – עצות והבהרות
  אין ספק כי קבלת צו ראשון היא מאורע משמעותי בחיים, ורבים הם המגיעים ללשכות הגיוס נרגשים ולחוצים. לכן, חשוב להבין מראש מה צפוי לכם, ולהתנהל באופן נכון על מנת שהיום יעבור במהירות האפשרית ועל הצד הטוב ביותר.

  למה כדאי לגשת ללימודי רפואה באיטליה
  אין ספק כי לימודי רפואה באיטליה מועדפים על סטודנטים זרים מישראל ומכל העולם, וזאת בזכת קשת רחבה של יתרונות. ראשית, מדובר בלימודים במדינה קרובה יחסית לישראל, בעלת תרבות מערבית וים תיכונית תוססת, המציעה חיי תרבות ופנאי משובחים, ומגורים במקומות מהיפים בעולם

  מגוון קורסי אנגלית און ליין
  התפתחות האינטרנט בעשור האחרון, לצד חדירתה לכל בית אב ועסק ולכל תחום עניין, הפכה את הרשת לכלי רב עוצמה המייעל ומשפר את איכות החיים. אחת האופציות החדשות שהרשת מציעה לגולשים בה הינה לימודים און ליין בתחומים רבים ושונים, כולל קורסי לימוד אנגלית באינטרנט.

  תנאי קבלה ללימודי רפואה בארץ ובחו"ל
  לימודי רפואה הינם משאת נפשם של אנשים רבים המעוניינים לחקור את גוף האדם ולהביא מזור ועזרה לסובלים. יחד עם זאת, לימודים אלו אינם מתאימים לכל אחד, ולו מפני שהם נפרסים על פני שש שנים, שלאחריהן יש לגשת ללימודי התמחות נוספים שאוכם משתנה כתלות בתחום ההתמחות.

  מבחן GRE כתנאי קבלה ללימודי תואר שני בחו"ל
  GRE הינו מבחן בינלאומי בשפה האנגלית, המשמש ככלי למיון וסינון סטודנטים זרים המעוניינים ללמוד בחו"ל לתואר שני.

  טויוטה היילקס - כוח עבודה אמיתי
  23/09/13 | רכב
  כאשר עומדים לרכוש רכב חדש לצרכי עבודה מתכוונים לטנדר חזק, גדולה ויציב, המסוגל לעמוד בתנאי שטח קשים ולספוג זעזועים וחבטות. כלומר, רכב שאינו מצועצע אלא מהווה כוח עבודה אמיתי, כמו שרק טויוטה היילקס מציע.

  לימודי וטרינריה - תכני הלימוד ואפשרויות תעסוקה
  על מנת לשמור על החיות ולדאוג לבריאותן יש צורך באנשי מקצוע מיומנים אשר סיימו לימודי וטרינריה בארץ או בחו"ל.

  ללמוד אנגלית לבד
  לנוכח תהליכי הגלובליזציה החלים בעולם ואשר משפיעים גם על הווי העסקים והתרבות בישראל, ניכרת בשנים האחרונות מגמת עלייה ברצון ללמוד אנגלית בקרב מגזרים שונים.

  מידע כללי אודות ציוני המבחן הפסיכומטרי
  אין ספק כי העניין המכריע והחשוב ביותר בבחינה הפסיכומטרית הוא הציון המושג בה.
       
   
  שיווק באינטרנט על ידי WSI