דף הבית חינוך ולימודים לימודי שפות ללמוד אנגלית לבד
ללמוד אנגלית לבד
רוני ארז 03/09/13 |  צפיות: 15736

לנוכח תהליכי הגלובליזציה החלים בעולם ואשר משפיעים גם על הווי העסקים והתרבות בישראל, ניכרת בשנים האחרונות מגמת עלייה ברצון ללמוד אנגלית בקרב מגזרים שונים. זאת בהיותה של האנגלית שפה בינלאומית הנלמדת כבר מכיתה אלף ומשמשת במישורים רבים של החיים, החל בשליחת מייל או בעבודה בסיסית על המחשב, וכלה בפגישות עסקיות בארץ או בחו"ל. על מנת לענות על צורך זה מתקיימים בארץ קורסים המתאימים לכל גיל ורמה. יחד עם זאת, אנשים רבים מעדיפים ללמוד אנגלית לבד מסיבות שונות, אם עקב הקושי בלימודי קבוצה, חוסר בזמן פנוי או יכולת להתחייב לקורס מובנה, או בשל הרצון ללמוד לצרכי העשרה בזמן ובמקום המתאים להם. לאנשים אלו כדאי לדעת שבימינו קיימות מגוון אפשרויות ללימוד אנגלית לבד.

מורה פרטי ללימוד אנגלית

כיום ישנם לא מעט אנשים אשר לומדים אנגלית בעזרת מורה פרטי המגיע לביתם. מורים אלו עובדים באופן עצמאי או כחלק ממכוני לימוד אנגלית, ומעבירים שיעורים אישיים המותאמים לצרכיו ולקצב התקדמותו של התלמיד. מורה פרטי מקצועי מציע מערך שיעורים מובנה הכולל חומרי לימוד ועזר, שהינו מיועד לכל סוגי הרמות כגון ילדים, מבוגרים ואנשי עסקים. כמו כן, שעות הלימוד ומקום המפגש הינם גמישים ונקבעים בהתאם ליכולותיו ואורחות חייו של התלמיד.

לימודי אנגלית און ליין

לימודי אנגלית באינטרנט מועדפים על מרבית האנשים המבכרים לשפר את שליטתם בשפה באופן עצמאי. לימודים אלו ניתנים לביצוע במספר דרכים כדוגמת קורס אנגלית מקוון המועבר באמצעות וידיאו, קורס אנגלית מוקלט או תוכנות מיוחדות ללימוד אנגלית. שיטה זו פתוחה בפני מרבית הרמות וניתנת לביצוע מכל מקום בארץ ובעולם.

מי יכול ללמוד אנגלית לבד?

מי שניחן בכוח רצון ובמשמעת עצמית יכול ללמוד אנגלית לבד וללא סיוע חיצוני, באמצעות חשיפה מוגברת לשפה. הדרכים השכיחות והמומלצות ביותר להשגת שיפור הן קריאת ספרים באנגלית, רכישת ערכה ללימוד אנגלית ,האזנה למוסיקה, צפייה בסרטים באנגלית ללא תרגום, וכן משחקי לימוד אנגלית בקופסא או ברשת האינטרנט.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 רוני ארז


 


מאמרים נוספים מאת רוני ארז
 
חלום ה- Realocation של כולם
אנשים רבים חולמים על הגירה למדינה אחרת עבור מגורים, עבודה או לימודים. תופעת ה- Realocation הולכת וצומחת עם כל שנה שעוברת, זאת משום שכיום להגר למדינה אחרת הפך להיות דבר שגור ואפשרי. עם כניסתן של הטכנול

צו ראשון – עצות והבהרות
אין ספק כי קבלת צו ראשון היא מאורע משמעותי בחיים, ורבים הם המגיעים ללשכות הגיוס נרגשים ולחוצים. לכן, חשוב להבין מראש מה צפוי לכם, ולהתנהל באופן נכון על מנת שהיום יעבור במהירות האפשרית ועל הצד הטוב ביותר.

למה כדאי לגשת ללימודי רפואה באיטליה
אין ספק כי לימודי רפואה באיטליה מועדפים על סטודנטים זרים מישראל ומכל העולם, וזאת בזכת קשת רחבה של יתרונות. ראשית, מדובר בלימודים במדינה קרובה יחסית לישראל, בעלת תרבות מערבית וים תיכונית תוססת, המציעה חיי תרבות ופנאי משובחים, ומגורים במקומות מהיפים בעולם

מגוון קורסי אנגלית און ליין
התפתחות האינטרנט בעשור האחרון, לצד חדירתה לכל בית אב ועסק ולכל תחום עניין, הפכה את הרשת לכלי רב עוצמה המייעל ומשפר את איכות החיים. אחת האופציות החדשות שהרשת מציעה לגולשים בה הינה לימודים און ליין בתחומים רבים ושונים, כולל קורסי לימוד אנגלית באינטרנט.

תנאי קבלה ללימודי רפואה בארץ ובחו"ל
לימודי רפואה הינם משאת נפשם של אנשים רבים המעוניינים לחקור את גוף האדם ולהביא מזור ועזרה לסובלים. יחד עם זאת, לימודים אלו אינם מתאימים לכל אחד, ולו מפני שהם נפרסים על פני שש שנים, שלאחריהן יש לגשת ללימודי התמחות נוספים שאוכם משתנה כתלות בתחום ההתמחות.

מבחן GRE כתנאי קבלה ללימודי תואר שני בחו"ל
GRE הינו מבחן בינלאומי בשפה האנגלית, המשמש ככלי למיון וסינון סטודנטים זרים המעוניינים ללמוד בחו"ל לתואר שני.

טויוטה היילקס - כוח עבודה אמיתי
23/09/13 | רכב
כאשר עומדים לרכוש רכב חדש לצרכי עבודה מתכוונים לטנדר חזק, גדולה ויציב, המסוגל לעמוד בתנאי שטח קשים ולספוג זעזועים וחבטות. כלומר, רכב שאינו מצועצע אלא מהווה כוח עבודה אמיתי, כמו שרק טויוטה היילקס מציע.

לימודי וטרינריה - תכני הלימוד ואפשרויות תעסוקה
על מנת לשמור על החיות ולדאוג לבריאותן יש צורך באנשי מקצוע מיומנים אשר סיימו לימודי וטרינריה בארץ או בחו"ל.

ללמוד אנגלית לבד
לנוכח תהליכי הגלובליזציה החלים בעולם ואשר משפיעים גם על הווי העסקים והתרבות בישראל, ניכרת בשנים האחרונות מגמת עלייה ברצון ללמוד אנגלית בקרב מגזרים שונים.

מידע כללי אודות ציוני המבחן הפסיכומטרי
אין ספק כי העניין המכריע והחשוב ביותר בבחינה הפסיכומטרית הוא הציון המושג בה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI