דף הבית רוחניות מאגיה ומיסטיקה הסרת עין הרע
הסרת עין הרע
מאיר בן מרום 03/03/15 |  צפיות: 12527

מה היא עין הרע?

ראשית, נסביר כי בגדול, עין הרע היא כינוי למצב שבו ההגנות האנרגטיות של אדם נפגעות, נפרצות על ידי אדם אחר, והוא עלול להיפגע. מיסטיקנים און ליין המומחים בתחום מסבירים כי עין הרע עלולה להיגרם מכמה גורמים: אדם אחד שגורם לאדם אחר השפעה שלילית באופן שאינו ממש מכוון, על ידי התמקדות בטוב שיש לראשון וקנאה בטוב זה; גרימה מכוונת של עין הרע על ידי אדם אחד שמאחל רע לאדם אחר ולעתים אף נוקט פעולות ממשיות לשם כך; או השפעה שלילית שאדם גורם לעצמו – באופן שאינו מכוון כמובן – על ידי התמקדות יתר בשפע שבורך בו והתרברבות בו.

בכל אחד מהמקרים הטיפול מעט שונים, מסבירים המיסטיקנים און ליין המומחים בהסרת עין הרע, אך בכולם אפשר לטפל, על פי רוב, כל זמן שמאבחנים את העניין, ויפה שעה אחת קודם.

כיצד מאבחנים עין הרע?

איך תדעו אם אתם סתם "ברצף של כישלונות" או של דברים שאינם "זורמים טוב" בחייכם, או שאתם חווה סימנים לכך שהוטלה עליכם השפעת עין הרע? המומחים שלנו, המיסטיקנים און ליין העוסקים בתחום, מסבירים כי בידיהם שיטות לבדיקה ולבחינה אם אדם אכן נפגע מעין הרע או שהוא מצוי בחוסר איזון אנרגטי בשל דברים אחרים.

חלק מן השיטות ניתנות ליישום באופן עצמאי, אך המומחים מציינים כי לא כדאי לחרוץ בעצמכם כי נפגעתם מעין הרע, אלא ללכת למקצוען בתחום – שקרוב לוודאי גם ידע כיצד להסירה. עם זאת, הם בהחלט מציינים מצבים שבהם כדאי לכם להתחיל לחשוד שאולי מוטלת עליכם עין הרע; למשל מצבים של מחלות פתאומיות שהולכות ומחריפות, מצבים של חוסר הצלחה כלכלי שכל מאמץ לשקמו אינו עולה יפה, כנ"ל לגבי מצבים של קשיי פרנסה או קשיים במציאת עבודה, פיטורים חוזרים ונשנים או קושי להישאר בזוגיות או להיכנס להיריון לאורך זמן ולאחר שננקטו צעדים שונים בדרכים המקובלות כדי לתקן את המצבים הללו. בכל המקרים הללו, מציינים המיסטיקנים און ליין שלנו, כדאי מאוד להתחיל לחשוד, ולקבל ייעוץ מקצועי שאף יאבחן אם אכן נפגעתם מעין הרע.

הסרת עין הרע – איך זה מתבצע?

לרשות המומחים לדבר עומד מגוון רחב של שיטות, שה"מנצחות" שבהן, מקורן בעולמות הקבלה המעשית. יש טקסים שונים, כישופים ולחשים שנועדו להסרת עין הרע; המוכר שבהם הוא הסרת עין הרע באמצעות עופרת – טקס שבו מתיכים עופרת ויוצקים אותה לתוך מים, כאשר בין שני השלבים הללו אומרים לחשים, ברכות ופסוקים, ומומחים לטקס זה אף יודעים לאבחן באמצעותו בדיוק מי פגע בכם, איפה וכיצד, ואיך לתקן את העניין.

קיימים טקסים אחרים, הכוללים שטיפת הבית באופן מסוים ובאמצעות מים המהולים בחומרים מסוימים, וקיימת כמובן החלפת המזוזות הידועה – שפעמים רבות מסייעת מאוד בעניין. כמו כן, ישנו הפסוק "בן פורת יוסף", שנועד הן להגנה מפני עין הרע והן לסיוע בהסרתה. שיטה נוספת שלדברי המיסטיקנים און ליין המומחים לכך מסייעת רבות היא הכנת קמעות המדויקים לאותה סיטואציה – ובהם התייחסות ספציפית לשמות הנפגעים, ועוד שיטה היא טקסים שבהם מבצעים פעולות עם שמותיהם של הפוגעים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מאיר בן מרום


 


מאמרים נוספים מאת מאיר בן מרום
 
איך תזהו תקשור אמיתי?
בעולם של היום, שבו כל אדם שני מכריז על עצמו כעל מתקשר, חשוב לדעת כיצד להבחין מה הוא תקשור אמיתי. איך עושים את זה ומה הדברים שצריך לשים לב אליהם? היכנסו וקראו.

איך לנסח שאלה? קלפי טארוט ואיך עובדים איתם
כולכם אוהבים אותם, כולכם מכירים אותם היום ורבים מכם הפכו ל"צרכנים" קבועים שלהם. קלפי טארוט – איך עובדים איתם, ומה חשוב לדעת על העבודה איתם לקבלת תשובות מדויקות?

עין הרע ושיטות לטפל בה – הסרת עין הרע
מסתבר שהיא נמצאת בכל מקום וחלקנו חשופים אליה הרבה יותר מאחרים ומושפעים ממנה. עין הרע – מהי ואיך היא משפיעה עלינו? ואיך מבצעים הסרת עין הרע?

קלפי טארוט – היקום בשירות הקלפים
הם קיימים זה שנים רבות, ומשתמשים בהם בשלל תרבויות. מקלפים שהיו אזוטריים ומיועדים אך ורק ל"מכשפים" למיניהם, כיום רבים מכם כמעט "מכורים" אליהם, או לפחות לא יכולים בלעדיהם. רוצים לדעת איך זה עובד ומה חשוב ביחס אליהם? קלפי טארוט – כל הדברים החשובים ביותר.

הסרת עין הרע – לא אזוטרי כמו שחשבתם
תשכחו רגע את כל מה שידעתם או שחשבתם או שחשבתם שאתם יודעים על הסרת עין הרע. שכחתם? יופי! עכשיו תשמעו את זה: הסרת עין הרע היא לא רק לאנשים מוזרים שמאמינים בכישופים או משהו כזה. רוצים לדעת מה זה באמת? הנה, בשביל זה נכתב המאמר הזה.

תקשור עם נשמות – חוויה שתשנה את חייכם
תקשור עם נשמות, או תקשור עם נפטרים, הוא אחד התחומים בעולם התקשור שהיה קיים מאז ומתמיד, ואף על פי כן – רק בשנים האחרונות מדברים עליו שוב בגלוי, חזרו לעסוק בו ממקום שונה מעט מזה שהיה, וכן – הוא אחת החוויות המומלצות ביותר ומשנות החיים ביותר שתוכלו להעניק לעצמכם.

למה כדאי להתנסות בתקשור עם מלאכים?
תקשור עם מלאכים הוא אחד הסוגים העדינים והטהורים ביותר של תקשור שקיימים. הם נמצאים פה, הם חלק מהחיים שלנו – בין אם אנחנו מודעים לכך ובין אם איננו מודעים לכך, והם רוצים לעזור לנו. בשביל זה הם פה. אז מה זה בעצם ולמה כדאי להתנסות בזה? כל התשובות פה.

תקשור עם נפטרים – כל אחד חייב לנסות את זה!
אם אינכם מכירים את המצב שבו מישהו נעלם מחייכם לנצח ולא הספקתם לפתור איתו את כל מה שהיה לכם לפתור – אתם בני מזל. אם אתם שייכים לאלו שמכירים את החוויה הזאת ואת התחושות המתלוות אליה, תקשור עם נפטרים הוא הפתרון המושלם בעבורכם.

מה ההורה צריך לעשות כשהוא פונה למאיר בן מרום לבחירת שם?
נולד לכם ילד חדש? קודם כול מזל טוב! רק בריאות והרבה נחת. לפני שאתם פונים אליי כדי שאסייע בבחירת שם לילד החדש שזה עתה נולד לכם, יש כמה דברים שחשוב שתהיו מודעים אליהם. נוסף על הדברים העקרוניים שהסברתי במאמר הקודם בנושא הזה, חשוב לדעת שלא אני ולא אף מיסטיקן או נומרולוג אחר "בוחרים" בעבורכם את השם של הילד שלכם. כל מה שאני עושה הוא לייעץ לכם בהתאם לתאריך הלידה ובהתאם לאפשרויות הטובות ביותר שעולות מתוך הידע שבו אני משתמש בתחום.

טיפים לבחירת שם לילד
במאמר הנוכחי אפרוס בפניכם את הבסיס לאופן שבו נעשית בחירת שם לילד שזה עתה נולד, על פי הנומרולוגיה והקבלה. יותר ויותר הורים כיום מודעים לחשיבות של בחירת שם לילדם הרך, ומתייעצים בכל הקשור בכך. איך יודעים אם השם טוב לילד? איך יודעים אם השם פותח לו במזל? הנה הדברים הבסיסיים, הטיפים שכדאי שכל אחד שמתעניין בתחום ידע.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI