דף הבית רוחניות מאגיה ומיסטיקה מיסטיקנים און ליין – איך בוחרים מיסטיקן מועדף?
מיסטיקנים און ליין – איך בוחרים מיסטיקן מועדף?
מאיר בן מרום 09/03/15 |  צפיות: 11957

ייעוץ און ליין

ראשית, למי שאינו מכיר היטב את האפשרות לקבלת ייעוץ על ידי מיסטיקנים או ליין, נסביר כי הייעוץ במקרה כזה נעשה פשוט באמצעות שיחת טלפון; מאחר שברובם המכריע של תחומי הייעוץ הרוחני אין הכרח בפגישה פנים אל פנים – הדרך הזו קלה ונגישה, ומאפשרת להסתייע גם במיסטיקנים המקבלים לייעוץ רחוק ממקום מגורנו, מבלי לכתת רגליים, לקבוע פגישה זמן רב מראש או להתאמץ כלל.

איך אפשר לקיים פגישת ייעוץ טלפוני?

פגישת הייעוץ הטלפונית כמוה כפגישת ייעוץ פנים אל פנים, שכן המיסטיקן מקבל את הפרטים על אודותיכם שלהם הוא זקוק כדי לקבל את המידע מ"מקורותיו שלו", וכך בעצם אין כל מניעה לקיים פגישה טלפונית. למשל במקרה של ייעוץ נומרולוגי און ליין, הנומרולוג יבקש את שמכם המלא ואת תאריך לידתכם (לעתים גם את שם האם ואת תאריך הלידה העברי, תלוי על פי איזו אסכולה הוא עובד), ובאמצעותם יבנה את המפה הנומרולוגית שלכם, שתהיה לפניו בעת השיחה. אותו הדבר נכון גם במקרה של אסטרולוגים און ליין, שיבנו בעבורכם מפה אסטרולוגית ויפענחו אותה באמצעות הנתונים שתמסרו להם. במקרה של תקשור, רובם המכריע של המתקשרים מתקשר על סמך התדר של האדם – דבר הניכר מקולו ועובר היטב גם באמצעות הטלפון, ולכן אין הכרח שהמתקשר יראה אתכם בפועל, אלא מספיק שישמע אתכם – וכבר הוא מחובר לתדר שלכם ולאפשרות לקבל מסרים בעבורכם.

מיסטיקנים און ליין – איך לבחור מיסטיקן?

על אף הפשטות והזמינות של מיסטיקנים און ליין כיום, מומלץ מאוד להתאמץ ולמצוא את היועץ שיתאים לכם ביותר, כדי להפיק את המרב מהשיחה ולקבל את העצות המדויקות לכם, בדרך שתתאים לכם ביותר.

לשם כך, ראשית בוחרים תחום ייעוץ שאתם מחוברים אליו; לדוגמה, אדם שאינו מאמין בתקשור אך כן מתחבר לאסטרולוגיה ו"סומך עליה" – ראוי שיבחר אסטרולוג ולא מתקשר, ולהיפך. הדבר השני החשוב הוא לבצע תחקיר, לפחות חיפוש קצר, שבו תוכלו לקרוא על המיסטיקנים השונים ברשת. חפשו המלצות בפורומים המיועדים לכך, חפשו תמונות של המיסטיקנים וראו למי מהם אתם מתחברים באופן אינטואיטיבי, וחפשו את האתרים האישיים שלהם כדי להתרשם מהידע ומצורת ההתנסחות שלהם באתר האישי. כל אלה יכולים לתת לכם רושם על אודות המיסטיקן ולהוות אינדיקציה לנכונות שלו עבורכם. אם בתום החיפוש אתם מרגישים שמצאתם את האדם שלכם, פנו אליו ותהיו בטוחים שאתם מקבלים את הייעוץ הנכון ביותר בעבורכם באותה עת.

אם יש כמה מיסטיקנים און ליין שאתם מתלבטים ביניהם, בצעו את התהליך האמור לגבי כל אחד מהם והחליטו בסופו עם מי אתם מעוניינים לדבר. אם אתם באים מצוידים בהמלצה מאנשים שכבר הסתייעו באותו מיסטיקן – מה טוב, אך גם במקרה כזה מומלץ בכל זאת לסקור את המידע המצוי על אודותיו ברשת, ולהרגיש אם הוא אכן מתאים גם לכם. התאמה אישית היא דבר קריטי במקרה של ייעוץ אישי; באמצעות הדברים שתקראו ותשמעו  תוכלו להרגיש גם אתם מה התדר של אותו יועץ, וכן להבין את הוא נוקט סגנון רך יותר, ישיר או עקיף יותר, מתקשר מלאכים או ישויות מסוימות – ועל סמך כל אלה לדעת אם הוא היועץ שנועד בעבורכם.

מיסטיקנים און ליין – מכל הסוגים

היתרון הגדול של מיסטיקנים און ליין הוא שתוכלו למצוא במסגרת זו יועצים מכל הסוגים, מכל האסכולות ובעלי גוונים שונים של גישות ושל סגנונות אישיים. היכנסו למאגרי המיסטיקנים און ליין, בחרו אחד או כמה שנראים לכם, ובררו על אודותיהם את הדברים החשובים באמת, אלה שנזכרו לעיל. המבחר עצום, וכל אחד ימצא את היועץ המתאים לו – בוודאות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מאיר בן מרום


 


מאמרים נוספים מאת מאיר בן מרום
 
איך תזהו תקשור אמיתי?
בעולם של היום, שבו כל אדם שני מכריז על עצמו כעל מתקשר, חשוב לדעת כיצד להבחין מה הוא תקשור אמיתי. איך עושים את זה ומה הדברים שצריך לשים לב אליהם? היכנסו וקראו.

איך לנסח שאלה? קלפי טארוט ואיך עובדים איתם
כולכם אוהבים אותם, כולכם מכירים אותם היום ורבים מכם הפכו ל"צרכנים" קבועים שלהם. קלפי טארוט – איך עובדים איתם, ומה חשוב לדעת על העבודה איתם לקבלת תשובות מדויקות?

עין הרע ושיטות לטפל בה – הסרת עין הרע
מסתבר שהיא נמצאת בכל מקום וחלקנו חשופים אליה הרבה יותר מאחרים ומושפעים ממנה. עין הרע – מהי ואיך היא משפיעה עלינו? ואיך מבצעים הסרת עין הרע?

קלפי טארוט – היקום בשירות הקלפים
הם קיימים זה שנים רבות, ומשתמשים בהם בשלל תרבויות. מקלפים שהיו אזוטריים ומיועדים אך ורק ל"מכשפים" למיניהם, כיום רבים מכם כמעט "מכורים" אליהם, או לפחות לא יכולים בלעדיהם. רוצים לדעת איך זה עובד ומה חשוב ביחס אליהם? קלפי טארוט – כל הדברים החשובים ביותר.

הסרת עין הרע – לא אזוטרי כמו שחשבתם
תשכחו רגע את כל מה שידעתם או שחשבתם או שחשבתם שאתם יודעים על הסרת עין הרע. שכחתם? יופי! עכשיו תשמעו את זה: הסרת עין הרע היא לא רק לאנשים מוזרים שמאמינים בכישופים או משהו כזה. רוצים לדעת מה זה באמת? הנה, בשביל זה נכתב המאמר הזה.

תקשור עם נשמות – חוויה שתשנה את חייכם
תקשור עם נשמות, או תקשור עם נפטרים, הוא אחד התחומים בעולם התקשור שהיה קיים מאז ומתמיד, ואף על פי כן – רק בשנים האחרונות מדברים עליו שוב בגלוי, חזרו לעסוק בו ממקום שונה מעט מזה שהיה, וכן – הוא אחת החוויות המומלצות ביותר ומשנות החיים ביותר שתוכלו להעניק לעצמכם.

למה כדאי להתנסות בתקשור עם מלאכים?
תקשור עם מלאכים הוא אחד הסוגים העדינים והטהורים ביותר של תקשור שקיימים. הם נמצאים פה, הם חלק מהחיים שלנו – בין אם אנחנו מודעים לכך ובין אם איננו מודעים לכך, והם רוצים לעזור לנו. בשביל זה הם פה. אז מה זה בעצם ולמה כדאי להתנסות בזה? כל התשובות פה.

תקשור עם נפטרים – כל אחד חייב לנסות את זה!
אם אינכם מכירים את המצב שבו מישהו נעלם מחייכם לנצח ולא הספקתם לפתור איתו את כל מה שהיה לכם לפתור – אתם בני מזל. אם אתם שייכים לאלו שמכירים את החוויה הזאת ואת התחושות המתלוות אליה, תקשור עם נפטרים הוא הפתרון המושלם בעבורכם.

מה ההורה צריך לעשות כשהוא פונה למאיר בן מרום לבחירת שם?
נולד לכם ילד חדש? קודם כול מזל טוב! רק בריאות והרבה נחת. לפני שאתם פונים אליי כדי שאסייע בבחירת שם לילד החדש שזה עתה נולד לכם, יש כמה דברים שחשוב שתהיו מודעים אליהם. נוסף על הדברים העקרוניים שהסברתי במאמר הקודם בנושא הזה, חשוב לדעת שלא אני ולא אף מיסטיקן או נומרולוג אחר "בוחרים" בעבורכם את השם של הילד שלכם. כל מה שאני עושה הוא לייעץ לכם בהתאם לתאריך הלידה ובהתאם לאפשרויות הטובות ביותר שעולות מתוך הידע שבו אני משתמש בתחום.

טיפים לבחירת שם לילד
במאמר הנוכחי אפרוס בפניכם את הבסיס לאופן שבו נעשית בחירת שם לילד שזה עתה נולד, על פי הנומרולוגיה והקבלה. יותר ויותר הורים כיום מודעים לחשיבות של בחירת שם לילדם הרך, ומתייעצים בכל הקשור בכך. איך יודעים אם השם טוב לילד? איך יודעים אם השם פותח לו במזל? הנה הדברים הבסיסיים, הטיפים שכדאי שכל אחד שמתעניין בתחום ידע.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI