דף הבית רוחניות מאגיה ומיסטיקה תקשור – הדברים שהכי חשוב לדעת
תקשור – הדברים שהכי חשוב לדעת
מאיר בן מרום 19/04/15 |  צפיות: 12503

קודם כול, תקשור הוא שם כולל כיום למגוון דרכים שבהן המיסטיקן יוצר קשר עם עולמות שמעבר ומקבל מהם מידע. למה "מגוון דרכים"? משום שיש תקשור שנעשה באמצעות חיבור לישויות מממדים אחרים, יש תקשור שנעשה באמצעות טראנס וחיבור לישות אחת מסוימת בדרך כלל, יש תקשור באמצעות מלאכים, תקשור עם נשמות שנפטרו מן העולם, מתקשרים שמשתמשים באינטואיציה ועוד ועוד.

מתקשרים מיסטיקנים און ליין הם אחת האופציות הטובות והפשוטות כיום לזכות בשיחת ייעוץ של תקשור, וגם אחת האופציות הטובות יותר להתנסות בתקשור עם כמה מתקשרים. מדוע? משום שכיום רבים הם המיסטיקנים און ליין העוסקים בתקשור, והמשמעות היא שיש הרבה מאוד סוגים של מתקשרים הזמינים לכם און ליין כל העת. מעבר לכך, תקשור הוא אחד מסוגי הייעוץ האידאליים להיעשות און ליין, שכן הוא אינו דורש מפגש פנים אל פנים. כך, תוכלו לאתר מתקשר שנראה לכם או שקיבלתם המלצות על אודותיו באחד מאתרי המיסטיקנים און ליין, וליצור קשר ולהתנסות בייעוץ עמו מבלי להטריח את עצמכם לנסוע עד למקום שבו הוא מקבל פנים אל פנים. מאחר שהמתקשר מתחבר אליכם ואל המסרים שאתם אמורים לקבל באמצעות היכולות העל חושיות שלו, כל מה שהוא זקוק לו בדרך כלל הוא לשמוע את קולכם, את שמכם ולעתים גם את שם אמכם.

יתרון נוסף של תקשור על ידי מיסטיקנים און ליין הוא העובדה שאתם יכולים להשתמש בשירות הזה בכל שעה שתרצו. כלומר, אם אתם זקוקים לעזרה מיידית, לתשובה על משהו מסוים שאינכם מצליחים להיות בהירים לגביו בעצמכם, בדחיפות – תוכלו להרים טלפון ולקבל תשובה בתקשור בכל שעה של היום ושל הלילה. אם אתם לא סגורים על משהו שהחלטתם ואמור לקרות ביום שלמחרת או אם אינכם נרדמים מרוב מחשבות ודאגות, כפי שקורה לכולנו לא פעם, עזרה והכוונה באמצעות תקשור נמצאות במרחק חיוג אחד לאחד מהמיסטיקנים און ליין המומלצים שעובדים באופן הזה כיום.

וזה המקום לעוד כמה טיפים לגבי תקשור:

  • תקשור הוא כלי שמועיל לא רק במקרים של תשובות מיידיות שאתם מבקשים, אלא גם אם אתם מעוניינים בהכוונה עמוקה, בבניית דרך ובתהליך עמוק.

  • מתקשרים אמיתיים קל לזהות בסופו של דבר – הם ידעו להגיד לכם דברים אמיתיים על עצמכם, דברים פרטיים ופרטים מעולמכם שידועים רק לכם ולקרובים אליכם (ולעתים רק לכם, כמו מחשבות ורגשות עמוקים שלכם למשל). הם לא יגידו לכם דברים כלליים שיכולים להיות נכונים לכל אחד במצבכם. שימו לב לזה.

  • חשוב מאוד לבחור מתקשר שתהיה לכם כימיה איתו. הוא יכול להיות מתקשר מעולה, אבל אם האישיות שלו לא מתאימה לכם, זה לא יעבוד – לא תסכימו לקבל ממנו את הדברים שהוא אומר ותרגישו שאתם יוצאים בלי שום דבר ובהרגשה "לא נכונה". לפעמים צריך פשוט לנסות ולצאת מאוכזבים, אבל הרבה פעמים, אם תקשיבו למשיכה הטבעית שלכם, היא תוביל אתכם אל המתקשר הנכון לכם באותו זמן ולאותו שלב בחייכם.

  • לעולם אל תהפכו להיות תלויים במתקשר או בכל יועץ אחר לצורך העניין. ייעוץ אמור להעצים אתכם ולא להפוך אתכם לאנשים שרצים לקבל תשובה ממישהו חיצוני על כל דבר. משיחת ייעוץ בתקשור אתם אמורים לצאת כשאתם מבינים את עצמכם טוב יותר, ברורים יותר עם עצמכם ועם דרככם, מחוזקים ומאמינים בעצמכם יותר, ובטוחים יותר ביכולת שלכם לבחור את בחירותיכם הלאה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מאיר בן מרום


 


מאמרים נוספים מאת מאיר בן מרום
 
איך תזהו תקשור אמיתי?
בעולם של היום, שבו כל אדם שני מכריז על עצמו כעל מתקשר, חשוב לדעת כיצד להבחין מה הוא תקשור אמיתי. איך עושים את זה ומה הדברים שצריך לשים לב אליהם? היכנסו וקראו.

איך לנסח שאלה? קלפי טארוט ואיך עובדים איתם
כולכם אוהבים אותם, כולכם מכירים אותם היום ורבים מכם הפכו ל"צרכנים" קבועים שלהם. קלפי טארוט – איך עובדים איתם, ומה חשוב לדעת על העבודה איתם לקבלת תשובות מדויקות?

עין הרע ושיטות לטפל בה – הסרת עין הרע
מסתבר שהיא נמצאת בכל מקום וחלקנו חשופים אליה הרבה יותר מאחרים ומושפעים ממנה. עין הרע – מהי ואיך היא משפיעה עלינו? ואיך מבצעים הסרת עין הרע?

קלפי טארוט – היקום בשירות הקלפים
הם קיימים זה שנים רבות, ומשתמשים בהם בשלל תרבויות. מקלפים שהיו אזוטריים ומיועדים אך ורק ל"מכשפים" למיניהם, כיום רבים מכם כמעט "מכורים" אליהם, או לפחות לא יכולים בלעדיהם. רוצים לדעת איך זה עובד ומה חשוב ביחס אליהם? קלפי טארוט – כל הדברים החשובים ביותר.

הסרת עין הרע – לא אזוטרי כמו שחשבתם
תשכחו רגע את כל מה שידעתם או שחשבתם או שחשבתם שאתם יודעים על הסרת עין הרע. שכחתם? יופי! עכשיו תשמעו את זה: הסרת עין הרע היא לא רק לאנשים מוזרים שמאמינים בכישופים או משהו כזה. רוצים לדעת מה זה באמת? הנה, בשביל זה נכתב המאמר הזה.

תקשור עם נשמות – חוויה שתשנה את חייכם
תקשור עם נשמות, או תקשור עם נפטרים, הוא אחד התחומים בעולם התקשור שהיה קיים מאז ומתמיד, ואף על פי כן – רק בשנים האחרונות מדברים עליו שוב בגלוי, חזרו לעסוק בו ממקום שונה מעט מזה שהיה, וכן – הוא אחת החוויות המומלצות ביותר ומשנות החיים ביותר שתוכלו להעניק לעצמכם.

למה כדאי להתנסות בתקשור עם מלאכים?
תקשור עם מלאכים הוא אחד הסוגים העדינים והטהורים ביותר של תקשור שקיימים. הם נמצאים פה, הם חלק מהחיים שלנו – בין אם אנחנו מודעים לכך ובין אם איננו מודעים לכך, והם רוצים לעזור לנו. בשביל זה הם פה. אז מה זה בעצם ולמה כדאי להתנסות בזה? כל התשובות פה.

תקשור עם נפטרים – כל אחד חייב לנסות את זה!
אם אינכם מכירים את המצב שבו מישהו נעלם מחייכם לנצח ולא הספקתם לפתור איתו את כל מה שהיה לכם לפתור – אתם בני מזל. אם אתם שייכים לאלו שמכירים את החוויה הזאת ואת התחושות המתלוות אליה, תקשור עם נפטרים הוא הפתרון המושלם בעבורכם.

מה ההורה צריך לעשות כשהוא פונה למאיר בן מרום לבחירת שם?
נולד לכם ילד חדש? קודם כול מזל טוב! רק בריאות והרבה נחת. לפני שאתם פונים אליי כדי שאסייע בבחירת שם לילד החדש שזה עתה נולד לכם, יש כמה דברים שחשוב שתהיו מודעים אליהם. נוסף על הדברים העקרוניים שהסברתי במאמר הקודם בנושא הזה, חשוב לדעת שלא אני ולא אף מיסטיקן או נומרולוג אחר "בוחרים" בעבורכם את השם של הילד שלכם. כל מה שאני עושה הוא לייעץ לכם בהתאם לתאריך הלידה ובהתאם לאפשרויות הטובות ביותר שעולות מתוך הידע שבו אני משתמש בתחום.

טיפים לבחירת שם לילד
במאמר הנוכחי אפרוס בפניכם את הבסיס לאופן שבו נעשית בחירת שם לילד שזה עתה נולד, על פי הנומרולוגיה והקבלה. יותר ויותר הורים כיום מודעים לחשיבות של בחירת שם לילדם הרך, ומתייעצים בכל הקשור בכך. איך יודעים אם השם טוב לילד? איך יודעים אם השם פותח לו במזל? הנה הדברים הבסיסיים, הטיפים שכדאי שכל אחד שמתעניין בתחום ידע.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI