דף הבית ביטוח ביטוח - אחר ביטוח נסיעות – לכל סוגי הנסיעות
ביטוח נסיעות – לכל סוגי הנסיעות
טום ברגר 11/03/12 |  צפיות: 1784

ביטוח נסיעות יכול לכסות אתכם לכל נסיעה ותהיה מטרתה אשר תהיה. נסיעות עסקים, נסיעות לחופשה, נסיעות לטרקים בדרום אמריקה, נסיעות לנופש באגמי סקוטלנד, נסיעה לביקור משפחות, נסיעה על ספינת שעשועים יוקרתית – ביטוח נסיעות מתייחס לכל הנסיעות יחד ולכל מטרה בנפרד. אז אם אתם נוסעים תחסכו לעצמכם את אי הנוחות כשתיתקלו בבעייה בריאותית בחו"ל או שהכבודה שלכם תאבד או שתפגעו במהלך הנסיעה, ותעשו לעצמכם ביטוח נסיעות שיכסה אתכם מכל כיוון ולכל דבר העלול לקרות לכם בחו"ל.

ביטוח נסיעות בסיסי – לכל נסיעה

הפוליסה הבסיסית נותנת מענה לכל אירוע בריאותי/רפואי בחו"ל, וכן למקרים של אבדן או גניבת הכבודה בחו"ל.

טיפול רפואי הוא עסק יקר מאד, אם אין לכם ביטוח בריאות, ובמיוחד כאשר אתם זקוקים לו באופן מיידי ובמקום לא מוכר לכם. אתם יודעים מה יקרה? יחייבו אתכם במחיר כבד ולא תדעו לאן ללכת או למי לפנות לעזרה. בנוסף לכך, ישנן מדינות שלא תרצו בשום פנים ואופן לבקר באחד מבתי החולים שלהן. במצב כזה תרצו הטסה למקום נורמטיבי או אפילו חזרה לארץ, כדי לקבל את הטיפול הטוב ביותר עבורכם. אפילו רכישת תרופות בסיסיות עלולה להיות יקרה מאד כשאין לכם ביטוח נסיעות. כל הדברים שצויינו כאן כלולים בביטוח נסיעות לחו"ל, וכפי שנאמר ביטוח נסיעות יכול להיות מותאם לסוג הנסיעה והמקום: נסיעות לעסקים, נסיעות לחופשות, נסיעות לצורך השתתפות בספורט אתגרי וסקי, נסיעות תרמילאים, נסיעות לנשים בהריון וכדומה.

ביטוח נסיעות לחו"ל – למשתתפי ספורט אתגרי או סקי

פוליסת ביטוח זו מכסה את הנוסעים בכל הכיסויים הרגילים של טיפולים רפואיים ואובדן כבודה, אך בנוסף לכך יש להם כמה מרכיבים ייחודיים, שנוספו עקב הדרישה המיוחדת של הספורט האתגרי. מכיוון שספורט אתגרי או סקי נערכים במקומות לא שיגרתיים הפוליסה יכולה לכלול גם את המרכיבים הבאים:

הטסה רפואית לישראל או בתוך המדינה עצמה

הוצאות רפואיות בחו"ל עד לגובה של 1.2 מליון דולר

כיסוי מורחב לכבודה ומטען שמשמשים לספורט האתגרי

כיסוי מפני פגעי טבע

מוקד חירום וסיוע בארץ שזמין 24 שעות

התייעצות עם רופא ישראלי שזמין 24 שעות

ניתן לעשות ביטוח דומה המיועד לנוסעים היוצאים לטיול תרמילים המכסה גם מרכיבים ייחודיים לטיולים כאלה.

כדי לקבל את המקסימום מביטוח הנסיעות שלכם יש להתייעץ עם איש מקצוע, כדי לקבל את הפוליסה הטובה ביותר לצרכים שלכם. ביטוח נסיעות הוא הביטוח החשוב ביותר כשאתם יוצאים מן הארץ. זכרו – ביטוח הבריאות הרגיל שלכם או של קופת החולים שלכם אינו תופס בחו"ל, אלא אם תרכשו ביטוח נסיעות לחו"ל. ברגע שאתם יוצאים מהארץ, אתם חייבים לגבות עצמכם בביטוח נסיעות ההולם את מטרת הנסיעה ומקום אליו אתם נוסעים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 טום ברגר


 


מאמרים נוספים מאת טום ברגר
 
ביטוח נסיעות – לכל סוגי הנסיעות
היום כולם נוסעים. כשאומרים "נוסעים" מתכוונים מחוץ לארץ. הארץ הקטנה שלנו סגורה מכל עבר וניתן לנסוע ממנה רק באמצעות מטוסים למדינות אחרות, מלבד מדינות ערב המקיפות אותנו בגבולות.

מהנדסים את העתיד
למרות שנדמה כי לימודי ההנדסה תפסו תאוצה בשנים האחרונות ובמקביל להתפתחויות הטכנולוגיות המשמעויות שהתרחשו בעולם, מאז ומעולם היו לימודי הנדסה בבסיס האקדמיה ותחומי ההשכלה הגבוהה. ראשית, חשוב לזכור כי לא כל הסוגים של לימודי הנדסה קשורים להנדסה ממוחשבת. כבר בימי המהפכה התעשייתית התגברה המודעות לחשיבות של לימודי ההנדסה ולהבדל בין לימודים מן הסוגים הזה לתחומים הומאניים.

לימודי תואר שני – לשם מה צריך אותם?
לאחר שלוש שנים, בהן הקדשתם לא מעט זמן ללימודי התואר הראשון שלכם, סיימתם בהצלחה את הלימודים וקיבלתם את התואר הנכסף.

מידע על לימודי קרימינולוגיה
קרימינולוגיה הוא תחום מרתק ביותר, אולם לחלק מן האנשים לא ברור לגמרי מהי מהות התפקיד, מה כוללים לימודי הקרימינולוגיה ומה בדיוק עושים קרימינולוגים? קרימינולוגיה שואפת לענות על סדרה של שאלות חשובות מאוד: מה גורם לאנשים להיות פושעים? האם זו הבחירה שלהם, או שגורמים סביבתיים אחרים השפיעו עליהם? ואיך פושעים יכולים להתקבל מחדש ולהשתלב בהצלחה בחברה?

אוניברסיטת חיפה
הקמפוס של אוניברסיטת חיפה נמצא בצד המזרחי של חיפה, על רכס הכרמל. האוניברסיטה הוקמה ע"י עיריית חיפה והאוניברסיטה העברית בירושלים בשנת 1963. האוניברסיטה מוכרת כמוסד אקדמאי נחשב מטעמה של המועצה להשכלה גבוהה בישראל, והפקולטה למשפטים שבה נחשבת כיום לאחת מ-100 המוסדות ללימודי משפטים הטובות בעולם.

מהי בחינת בגרות, כיצד היא בנויה
בחינת בגרות היא בחינה אשר מסכמת את כל החומר שנלמד במהלך שנות הלימוד, ומראה את הידע שצבר התלמיד ואת יכולת ההבנה שלו במקצוע הספציפי בו הוא נבחן. הבחינה מתקיימת באחת מכיתות הלימוד בבית־הספר.

מכללת ספיר
מכללת ספיר היא מכללה אקדמאית המעניקה לתלמידיה תואר אקדמאי מוכר, ומציעה מגוון מסלולי לימוד לתעודת תואר. מכללת ספיר מוכרת על ידי המועצה להשכלה גבוהה בישראל ופועלות בה 15 מחלקות אקדמיות, ביה"ס להנדסאים וטכנולוגיה, מרכז רב-תחומי ללימודי חוץ ומרכז קדם-אקדמי בו פועלות מכינות להשלמת בגרויות ושיפור הידע לקראת תחילת הלימודים.

טיפים לבחירת תואר ראשון
כאשר נרשמים לראשונה לאוניברסיטה, למכללה או לכל מוסד ללימודים אקדמאים, בחירת תחום הלימודים הוא שלב קריטי לקריירה של התלמיד. התחום בו יבחרו צריך לשקף באופן ברור את מטרות הקריירה שלו, אולם לא כל התלמידים יודעים כבר בשלב זה למקד את העדפותיהם למקצוע כזה או אחר.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI