דף הבית עסקים עסקים - אחר דרושים באילת
דרושים באילת
אלעד 25/09/12 |  צפיות: 1219

בכל רגע נתון דרושים באילת מאוד עובדים שחסרים לענף התיירות בעיר.

ענף המלונאות הוא כמובן המגזר בו דרושים באילת המספר הרב ביותר של עובדים. באילת קיימים עשרות בתי מלון, חלקם גדולים ומגיעים למעל 700 חדרי אירוח. בתי מלון ברמה גבוהה מקצים לפחות עובד לכל 2 חדרים, ואף בחלק ממלונות הדה-לוקס, היחס אף גבוה יותר.

בתחום המלונאות, דרושים באילת עובדים בכל התפקידים. כמובן שהתפקיד בו נדרש מס' העובדים הגדול ביותר הוא מלצרות. חלק גדול מעובדי מחלקת מזומ"ש (הלא היא מחלקת מזון ומשקאות) הם מלצרים - מלצרי חדר אוכל, מלצרי לובי, מלצרי בריכה, מלצרי מסעדות ומלצרי שירות חדרים. בבתי המלון הגדולים, דרושים באילת לפחות 100 עובדים בכל זמן נתון, משמעות הדבר שבתי המלון הגדולים יכולים לקלוט גם 30 עובדים בחודש.

הדבר נובע כמובן מהעובדה ששירות טוב, הוא הבסיס לכל הפעילות התיירותית באילת. לכן, מלון שיחס בין מספר העובדים למס' החדרים הוא הגבוה ביותר, הם בד"כ גם בתי המלון הטובים יותר. אך לא רק בתחום המלונאות דרושים באילת עובדים. המסעדות ובתי הקפה באילת גדושים במבלים. עם ישראל ידוע שאוהב לאכול, ובשנים האחרונות אף איכות המסעדות אף עלתה, בין השאר הדבר בא לידי ביטוי במספר העובדים במסעדות. דרושים באילת גם מוכרים רבים. באילת כיום ישנם 2 קניונים גדולים ומצליחים, שמלאים בחנויות מכל המינים והסוגים. ישנן חנויות רבות כמובן לא רק בקניונים, אלא באזורי תעסוקה ותעשיה, מרכזים מסחריים וכדומה. מבין מותגי הביגוד המובילים בארץ, כולם פתחו סניפים בעיר, מצוקת העובדים גדלה, לכן דרושים באילת עוד מאות עובדים בתחום זה. תחום האבטחה באילת, כמו בכל הארץ, הינו תחום מפותח. דרושים באילת בנקודות רבות שומרים ומאבטחים. בכניסה לקניונים, לחנויות כל-בו, בנמל, בכניסה לבתי המלון, בכניסה לנמל התעופה, במקומות בילוי, ובעוד מקומות נוספים. הודות לעובדה שישנם כ"כ הרבה מוקדים שחובה לאבטח אותם בעיר, אוכלוסיית המאבטחים והשומרים רצויים בהרבה מקומות עבודה, וגם במקרה זה ניתן לומר כי דרושים באילת מועמדים רבים. אז כפי שכב הבנתם מהמאמר, דרושים באילת עובדים רבים במגוון עבודות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אלעד


 


מאמרים נוספים מאת אלעד
 
מה זה עבודה מועדפת?
חיילים משוחררים רבים רוצים למצוא עבודה כמה שיותר מהר. אחד הקריטריונים החשובים ביותר בבחירת עבודה לחייל משוחרר, הוא שיהיה מדובר בעבודה מועדפת.

דרושים באילת
בכל רגע נתון דרושים באילת מאוד עובדים שחסרים לענף התיירות בעיר. ענף המלונאות הוא כמובן המגזר בו דרושים באילת המספר הרב ביותר של עובדים.

חיילים משוחררים – האם לעשות עבודה מועדפת
חיילים משוחררים רבים נתקלים בבעיה הזו. האם לעסוק בעבודה שנחשבת עבודה מועדפת, או לחילופין ללכת על עבודה שאינה עבודה מועדפת. במאמר זה ננסה לעזור לחיילים משוחררים להחליט בסוגיה שעומדת בפניהם.

עבודה לחיילים משוחררים
בתי המלון נחשבים לספק עבודה לחיילים המשוחררים, הגדול ביותר. מיד אחרי בתי המלון, חברות הדלק נחשבות לספקיות גדולות של עבודה לחיילים משוחררים. אילו העבודות שמרבית החיילים המשוחררים מעדיפים לעבוד בהם כדי לעשות את מענק עבודה מועדפת.

חיילים משוחררים - קדימה לעבודה
זהו. סיימתם 3 שנים מפרכות בצבא (לבחורות שבינינו קצת פחות), ועכשיו מה עושים?!
קצת אחרי שאנו מסיימים את האופוריה בבקו"ם, קצת אחרי שאמרו לנו במשך תקופה ארוכה מה לאכול ומתי לישון, פתאום נוחת עלינו החופש האבסולוטי הזה.


עבודה באילת
כאשר אומרים "עבודה באילת", מיד קופצת לראש התמונה של מלצר זב חוטם שירד לאילת לעשות עבודה מועדפת. כאשר מזכירים את המילה "עבודה באילת", מיד נזכרים בבת השכנה החמודה שהלכה להיות פקידת קבלה במלון ההוא וההוא.

עבודה מועדפת
אם המדינה הייתה חושבת קצת יותר לעומק, כיצד ניתן לשכנע את החיילים המשוחררים להישאר לעבוד בעבודות שמוגדרות כעבודה מועדפת, אזי קברניטי המדינה היו מגיעים למסקנה כי נדרש מענק הרבה יותר גבוה מאשר הסכום שניתן היום.

עבודה מועדפת באילת
כאשר אומרים עבודה מועדפת, הדבר הראשון שעולה בדמיוננו הוא עבודה באילת.

דרושים באילת - בואו לעבוד בבתי מלון
למרות מעמדה הסוציואקונומי הנמוך יחסית (5 מתוך 10 למי שמתעניין), תמיד דרושים באילת עובדים, בעיקר בתחום המלונאות. כ – 50 בתי מלון נמצאים בעיר, ועובדים דרושים באילת כמעט בכל ימות השנה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI