דף הבית אימון אישי אימון אישי אחרי החגים מגשימים חלומות
אחרי החגים מגשימים חלומות
יסמין חיו 02/10/12 |  צפיות: 3598

במקרים רבים, אנו זקוקים למסגרת מאוד מובנית וברורה כדי להצליח. הדבר בא לידי ביטוי בכך שרבים מאתנו מתכננים את השגת המטרות והיעדים שלהם על פי לוח השנה, ומגדירים תאריכים מסוימים שעד הגיעם יש לבצע משימה זו או אחרת. אם נקשיב, נשמע את עצמנו אומרים לא אחת: "בחודש הקרוב אקבע לי תור לבדיקת נקודות חן", או "בספטמבר אירשם למכון כושר", או אולי "אחרי החגים אתחיל דיאטה". לתכנן זה נהדר, הבעיה היא שיש מידת מה של דחיינות בהצהרות מן הסוג הזה. כל עוד אנו לא אומרים לעצמנו "עכשיו!", אנו בעצם דוחים את המשימות החשובות הדרושות לנו על מנת להגיע ליעדים - שמירה על בריאותנו, הרזיה, שמירה על כושר, ויעדים נוספים וחשובים לא פחות.

הדחייה נגרמת לא אחת מהסיבה הפשוטה שהיעדים שלנו לא תמיד ברורים לנו, ואולי אפילו מפחידים אותנו. אנחנו אולי יודעים שאנו רוצים לרזות אבל לא יודעים בדיוק כמה קילוגרמים, והתשובה לתעלומה זו מפחידה אותנו. וגם אם נדע - איך נצליח לעשות זאת? זה בטח יהיה קשה...

הסוד לקביעה מסודרת של יעדים שאפשר לעמוד בהם הוא ליווי של מאמן אישי. הליווי המקצועי של איש או אשת מקצוע המתמחים בליווי אנשים להצלחה, נותן סל שלם של יתרונות עבור כל אחד ואחת מאתנו:

  • בירור מהם המכשולים המונעים מאתנו להצליח - אם אדם כלשהו מאוד רוצה להצליח בתחום מסוים, נניח בקריירה, אך במקום להצליח הוא כל הזמן נכשל - סביר להניח שישנם מכשולים אשר מונעים את הצלחתו. אלה יכולים להיות מכשולים באישיות, למשל חוסר ביטחון עצמי, או ניהול כושל של הזמן, אול לחלופין מכשולים בתוך המשפחה כגון חוסר תמיכה או אף זלזול ביכולות. בתחילת התהליך של אימון אישי, המאמן יברר יחד אתך מהם המכשולים העומדים בדרכך, כדי שניתן יהיה לנטרל אותם ולהתגבר עליהם.
  • הגדרת יעדים ברורים בכל תחומי החיים - במקביל לבירור המכשולים, מגדירים מהם היעדים באופן מאוד ברור, כולל הגדרת לוח זמנים להשגתם. כאשר היעד ברור ונראה לעין, קל יותר לעבור את תהליך היישום.
  • ליווי ותמיכה בזמן משבר - המאמן האישי יהיה אתך לכל אורך הדרך ויקשיב לך ברגעים הקשים שבהם כמעט תישבר. לפעמים חוסר תמיכה הוא אחד המכשולים הקשים ביותר עבורנו בדרך אל ההצלחה, ולכן המאמן יתמוך בך בכל שלבי התהליך.
  • אימון מותאם אישית לשיפור דפוסי התנהגות - במהלך האימון תלמד כיצד לשפר את ההתנהגות שלך כך שהיא לא תהווה עוד מכשול בדרך אל היעדים שלך. תוכל כמובן להשתמש בכלים שתלמד בכל שלב ותחום בחייך.

דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יסמין חיו


 


מאמרים נוספים מאת יסמין חיו
 
הכשרת מאמנים אישיים
מאמן אישי שעבר הכשרה מקצועית, הוא בעל כל הכלים והידע הדרושים על מנת לעזור למתאמנים שלו להשיג את המטרות שהם מציבים לעצמם בתהליך האימון האישי.

למה רפואה טבעית?
מהם יתרונותיה של הרפואה הטבעית על פני הרפואה המערבית? כיום רבים פונים לרפואה משלימה על מנת למצוא מזור לבעיות שונות שלא נמצא להן פתרון אצל רופא המשפחה.

למה אני לא מצליח בדיאטה לבד?
כשאנו ננסים לעשות דיאטה בעצמנו, ללא ליווי תזונאית או קבוצת תמיכה, הרבה פעמים הסיכויים נגדנו, ואנו לא מצליחים לרזות ולשמור על התוצאות. מה הסיבה לכישלון הדיאטות?

מה שותים בזמן דיאטה?
בזמן דיאטה חשוב מאוד להקפיד על שתייה של מים בכמות מספקת. מדוע זה כה חשוב? ומה אפשר לעשות כדי לשתות נכון במהלך היום?

איך לאכול מגוון גם בזמן דיאטה?
11/10/12 | דיאטה
הצעות מעניינות לגיוון של התפריט שלכם בזמן דיאטה. ארוחת בוקר, ערב, צהריים או ארוחת ביניים יכולה להיות מעניינת - ולא חייבים לאכול כל יום אותו דבר!

אחרי החגים מגשימים חלומות
זהו הקץ לדחיינות. כעת אנו רוצים באמת להגשים את החלומות שלנו ולהתגבר על המכשולים המונעים מאיתנו להצליח. אימון אישי עם מאמן אישי מוסמך מסייע מאוד בהגשמת היעדים.

המלצות לתפריט מאוזן בזמן חופשה
12/09/12 | דיאטה
יוצאים לחופשה בחג או בסוף השבוע? נפלא. רק חבל להרוס את הדיאטה בגלל כמה ימים של כיף. הכנו עבורכם כמה המלצות כיצד לצאת לנופש ולהינות, אך עדיין להישאר במסגרת המותר לפי הדיאטה שלכם.

נמאס לך מהעבודה - מה עושים?
לאחר שנים רבות באותו תפקיד ובאותה חברה, לאנשים רבים נמאס ורוצים לעשות שינוי בקריירה. אחת האפשרויות היא להקים עסק עצמאי בתור מאמן אישי. המאמר מסביר מהם היתרונות של עסק עצמאי, ומדוע כדאי לפנות לאימון אישי.

טיפים לבישול בריא לדיאטה
02/08/12 | דיאטה
לרבים מאתנו חשוב אכול מזון בריא ולהכין כמה שיותר מן המזון בבית ולא לקנות מזון מוכן המזיק לבריאות. אם גם לכם חשוב לאכול בריא, יש לנו כאן כמה עצות עבורכם כיצד לעשות זאת בבית.

מדוע מזון מטוגן איננו מומלץ?
26/06/12 | דיאטה
כידוע, אכילת שומנים איננה מומלצת בדיאטה. אבל מדוע? ומה ההבדל בין שומנים מסוגים שונים? מאמר זה מסביר על הצורך בשומנים בגופנו, ומדוע כדיא להימנע מטיגון בשמן, לא רק בשמן דיאטה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI