דף הבית עסקים מחקרי שוק השוואת בעלי מקצוע באינטרנט
השוואת בעלי מקצוע באינטרנט
eyeweb - בניית אתרים לעסקים 19/06/11 |  צפיות: 14530

לאחרונה צצו כפטריות אחרי הגשם אתרי השוואת מחירים בין בעלי מקצוע. מה הם בעצם מציעים לנו ואיך נדע מאיפה להזמין?

אזכפי שצוין, לאחרונה צצו המון אתרי השוואת מחירים מבעלי מקצוע. כותרת הכתבההיא בכוונה השוואת בעלי מקצוע ולא השוואת מחירים מהסיבות שיפורטו בהמשך.

חשוב לנו כצרכנים כאשר אנחנו זקוקים לעבודה של בעל מקצוע לעבודה זו או אחרת לערוך השוואה ולקבל מספר הצעות בין בעלי מקצוע.

מדוע לקבל הצעות ממספר בעלי מקצוע?
על אותה עבודה אנחנו יכולים לקבל מספר הצעות מחיר. אותה עבודה יכולה להתבצע במספר רמות – של דיוק, של סוגי חומרים וכדומה.

לכן,אם מדובר בעבודה גדולה של לפחות כמה אלפי שקלים, יכולים להיות פעריםגבוהים בין ההצעות, פערים שנובעים מאיכות ודיוק העבודה ומרמת החומר בומתבצעת העבודה.

קחו לדוגמא: הלבנת גגות בבית משותף. איכות החומר יכולה לשנות את המחיר באלפי שקלים ולכן יש לבדוק,לפחות בדוגמא זו באיזה חומר משתמשים, כמה מדללים אותו וזאת על מנת שנועללהשוות את הצעות המחיר לפי העבודה והחומרים המושקעים בה על ידי בעליהמקצוע.

מאיזה אתר כדאי לקבל הצעות מבעלי מקצוע?
במידה ואנחנו מעוניינים לקבל מספר הצעות מבעלי מקצוע דרך האינטרנט חשוב שנעשה זאת דרך אתר מוכר וידוע.

אתרותיק ומוכר בתחום של בעלי מקצוע, יש לו כנראה כבר בעלי מקצוע שהוא עובדאיתם לאורך תקופה ואם הוא עובד איתם לאורך תקופה אז כנראה שהם נותנים שירותטוב. כדאי לגלוש קצת באתר ולהכירו יותר לעומק, מתי הוקם, על מה הואמתחייב, האם יש בו טלפון שאפשר להתקשר ולקבל עצה טובה ולהזמין בעל מקצוע.   

לא תמיד לקחת את בעל המקצוע הזול ביותר
כפי שצוין, לא תמיד המחיר הוא שקובע. מחיר נמוך מידי יעודד חשד וצריך לבדוק מדוע הוא נמוך מידי.

מה חשוב לשאול את בעל המקצוע וממה להיזהר?
לעיתים,לתת הצעה בטלפון זה לא ממש רציני. יש עבודות שצריך לראות אותם בעיניים כדילתת הצעת מחיר רצינית. אנחנו לא רוצים להגיע למצב שאחרי שקיבלנו הצעת מחירבטלפון, המחיר גדל כאשר העבודה מתבצעת בפועל.

כדאי לוודא עם בעלהמקצוע את כל תכולת העבודה ולקבל את הצעת המחיר מפורטת ובכתב. אם יש צורך,כדאי שבעל המקצוע יגיע לשטח לתת הצעת מחיר. יש לוודא לוחות זמנים: מתיהעבודה מתחילה ומתי מסתיימת. מאילו חומרים העבודה תתבצע ועוד.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 eyeweb - בניית אתרים לעסקים

מה אנחנו עושים בשביל העסק שלך ב-eyeweb? 
אנו עוסקים ב-בניית אתרים לעסקים, קידום אתרים, פרסום באינטרנט ושיווק באינטרנט.
בונים אתרים פשוטים שגוגל אוהב!
נותנים לך שרותי אינטרנט המתאימים בדיוק לעסק שלך.
משלבים לך בניית אתר, קידום אתר שיווק האתר ופרסום על ידי רשת האתרים שלנו.
כשאתה בונה אתר אצלנו, תוכל להתחיל בקטן ולגדול עם הזמן ועם העסק שלך. 
אצלנו תוכל לקבל את כל שרותי הבניה, השיווק והקידום של העסק שלך תחת קורת גג אחת. אתר אינטרנט: www.eyeweb.co.il 


מאמרים נוספים מאת eyeweb - בניית אתרים לעסקים
 
פרסום באינטרנט לעסקים קטנים
אם בעבר הרחוק , עסקים קטנים רבים לא יכלו אפילו לחשוב להתמודד מול חברות ותאגידי ענק בשוק הפרסום, הרי שהיום, באמצעות האינטרנט, הם בהחלט יכולים לעשות זאת ובהצלחה מרובה.

לא רק בים – זיפות גגות
לפעמים השיטות הישנות והמסורתיות הן השיטות הטובות ביותר שלנו לעשות דברים. זיפות גגות היא אחת הדוגמאות. בדיקות שגרתיות של הגג וזיפות מדי מספר שנים יבטיחו לכם גג אטום ככל שניתן.

הכן גגך לקיץ – הלבנת גגות
בדיוק כמו שאנחנו מכינים את מכוניותינו לחורף ואת גופנו לקיץ – כך גם את גגותינו לקיץ כדאי שנכין, לקראת הקיץ והשרב הגדול שאנחנו בתור ישראלים ותיקים יודעים, שלא יחוס עלינו ושלא יחסוך מאתנו כמויות אדירות של שמש וקרינה.

הסרת שיער בשיטות שונות – מה עדיף?
כל אחד ואחת מעדיפים את השיטה שלהם להסרת שיער - בקיץ, בחורף ובעונות שביניהן. חשוב להחליט על שיטה שתהיה לכם גם נוחה, גם יעילה וגם, אם אפשר, כמה שפחות כואבת. איזו דרך אתם מעדיפים? מהם היתרונות והחסרונות של כל דרך?

תקנון מצוי מול תקנון מוסכם לבית משותף
התקנון המצוי הוא תקנון אשר מחייב כל בעל דירה בבית משותף, בין אם הוא מודע לקיומו של התקנון ובין אם לאו. תפקידו של התקנון המצוי – להגן על כל הצדדים הנוגעים בסוגיות מסוימות, בנוגע לרכוש הפרטי ולרכוש המשותף.

חיילים משוחררים – מה עכשיו?
התקופה של להיות חיילים משוחררים היא תקופה מעולה וכיפית, ויש תחושת שחרור גדולה מאוד, במיוחד אחרי כל כך הרבה שנים של לימודים ותיכון וצבא – פתאום אתם באמת חופשיים. אבל יחד עם החופש הזה גם מגיע המון בלבול. יופי, אתם חופשיים ומאושרים, אבל.... מה עושים עכשיו?

5 סגולות של שמן זית כתית מעולה
שמן זית באיכות טובה טומן בחובו גם הרבה מאוד סגולות בריאותיות שוודאי תשמחו לדעת שאתם מקבלים אותן באריזה אחת יחד עם הצבע, הריח והטעם הנפלא הזה של שמן זית כתית מעולה, הנה חמש מהן לפניכם

חיילים משוחררים – רוצים ללמוד להיות בעלי מקצוע?
חיילים משוחררים רבים פונים ללימודי תעודה שמכשירים אותם להיות בעלי מקצוע בכל מיני תחומים, מתוך הבנה שהרבה פעמים לא צריך ללמוד המון שנים באוניברסיטה כדי להצליח בחיים. לפעמים לימודי תעודה במקצוע שיש לו ביקוש רב בשוק יכולה לקדם חיילים משוחררים בפרק זמן קצר יותר, למקומות רחוקים יותר. זו יכולה להיות נקודת התחלה מצוינת

השוואה בין שטות להסרת שיער
אם יכולנו להסתובב בקיץ הישראלי כמו אדם וחווה, היינו עושים את זה בכיף. אבל זהו, שאנחנו לא יכולים... ולכן אנחנו מנסים ללבוש את המינימום שאפשר. ובשביל ללבוש את המינימום שאפשר, מה לעשות, אנחנו צריכים לדאוג שנהיה חלקים ונוכל ללכת בהרגשה טובה ונעימה. מה גם שאת 'הפרוות'... אנחנו מעדיפים להשאיר לחורף.

7 מחשבות על בחירת בעלי מקצוע
כאשר בוחרים בעל מקצוע יש הרבה שיקולים. זה נשמע אולי מוגזם, כאילו – מה כבר יכול להיות? אבל האמת היא שיש לא מעט פרמטרים ודברים שכדאי לקחת בחשבון לפני שבחורים בעל מקצוע. אז מה הם? הנה לפניכם 7 מחשבות שריכזנו עבורכם בנוגע לבחירת בעלי מקצוע, ממה ששמענו ומהניסיון האישי שלנו
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI