דף הבית חברה, פוליטיקה ומדינה אקטואליה למה לנסוע בטרמפ כשיש שירותי הסעות?!
למה לנסוע בטרמפ כשיש שירותי הסעות?!
דיקלה זמר 09/10/11 |  צפיות: 4141

פעמים רבות אנו שומעים על אנשים שעלו לטרמפים ודברים נוראיים קרו להם לאחר שעלו על רכב אשר את הנוהג בו לא הכירו כלל, אדם אשר אינם יודעים מהיו ומהן כוונותיו, האם טובות הן, האם לא,

סיפורים רבים, מצערים ומזעזעים אנו שומעים חדשות לבקרים על בני אדם בכל גיל שהוא  אשר עלו בתמימות לרכב שהציע להם טרמפ למחוז חפצם – ויצאו ממנו {אם בכלל} שבר כלי, יצאו משם בני אדם אחרים ממה שנכנסו, רבות דובר, מדובר וידובר על האיסור החמור והסכנה הגדולה אשר טמונים בעליה על טרמפ לא מוכר, ובכל זאת אנו עדיין שומעים עוד ועוד סיפורים מדי פעם, למה זה קורה?! למה אנשים ממשיכים לעלות לטרמפים למרות כל הסכנות שבדבר?

הסעות VIP

כמה תשובות לשאלה למה אנשים לא נעזרים בשירותי הסעות מסודרות ומעדיפים את הדרך עם הטרמפים למרות כל הסכנות, נביא להן כמה מהן:

א. כסף – אנשים רבים ממגזרים שונים יוצאים לדרכים לא פעם כשבאמתחתם אין ולו פרוטה שחוקה אחת אשר תאפשר להם להעזר בשירותי הסעות אשר יאפשרו להם להגיע למחוז חפצם בצורה בטוחה ומסתמכים על כך שיצליחו לתפוס טרמפ אחר טרמפ עד לאותו יעד אליו הם מבקשים להגיע – כל זאת ללא הוצאה כספית כל שהיא.

ב. נגישות – לא בכל מקום שאדם נמצא יש לו אפשרות של הסעות אוטובוסים אשר יאפשרו להגיע למחוז חפצו בנסיעה בודדת אחת – מסודרת וישרה ולעיתים אף יותר מאוטובוסים אחד, כך שהאופציה של נסיעה בטרמפ נשמעת להם קורצת יותר / ראלית יותר / נוחה יותר / מהירה יותר.

ג. הרפתקה – לעיתים צעירים רבים מעדיפים את הנסיעה בטרמפים על הנסיעה בהסעות אוטובוסים משום החוויתיות והאתגר שבדבר – ההתחכחות בסכנה וריח ההרפתקה מהנה ומרתק אותם והם מעוניינים לחוות את החוויה על בשרם – לדעת במה מדובר,

כל אלה ועוד, הביאו, מביאים ועוד יביאו אנשים רבים צעירים כמבוגרים להעזר מדי יום בשירותיהם המפוקפקים של הטרמפים – אשר לעיתים מסתיימות בטוב, כשאתה פוגש אדם טוב בעל לב רחב ובעל חסד, אך לא אחת ולא עלינו הנסיעה התמימה הזו עולה ביוקר – יותר מדי ביוקר.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 דיקלה זמר


 


מאמרים נוספים מאת דיקלה זמר
 
בחירת עו"ד משפחה
20/07/16 | משפחה
עו"ד משפחה הינו עו"ד בעל התמחות בנושאים הקשורים להסדרי היחסים בין בני המשפחה מבחינה משפטית, והוא רלוונטי אלינו במגוון רחב של מקרים בחיים- ניסוח הסכם ממון, גירושין, כתיבת צוואה ועוד, ולכן חשוב לדעת כיצד לבחור עו"ד משפחה מבין המבחר הרב בשוק עורכי הדין בצורה נכונה אשר תסייע לנו עד כמה שניתן.

כך מתקינים פרקט עץ
17/01/13 | שיפוצים
אם אתם חושבים לרכוש לבית / העסק שלכם רצפת פרקט חשוב שתדעו כמה דברים חשובים:

חברת ניקיון לפסח – מה צריך יותר מזה?
03/03/12 | בית חכם
ישנן בין הקוראות כאלה שבטח אין להן הרבה זמן פנוי, הן נשים עסוקות ועומסות עד מאד, נשים אשר סדר יומן אינו סובל מעודף אשר בו אין מה לעשות – תמיד הן עסוקות, עבודה ילדים סידורים ועניינים – לא חסר מה לעשות!!

רכישת רהיטים לקראת הפסח
03/03/12 | ריהוט
חג הפסח כבר נימצא באופק, אנו יכולים לחוש את ריחו המענג, את ריח החידוש, הניקיונות, את ריח האוויר באוויר – ריח של עשייה מבורכת, ריח של יציאה מהשגרה.

משלוח מנות בפתח תקווה
03/03/12 | עיצוב
בכל פעם, כשחג נימצא בפתח והוא כבר נימצא באוויר – אנו יודעים שהנה, מוצבת לפנינו עוד הזדמנות להביע הערכתנו לאנשים היקרים לנו, יש לנו הזדמנות להביע תודתנו על הדברים הטובים שהם עשו ועושים למענינו.

שיטות לשיפור הזיכרון
10/01/12 | גיל הזהב
המח האנושי הוא איבר מדהים שטמונות בו יכולות רבות ומגוונות. הוא מכיל כמות בלתי נתפסת של מידע, שנקלט ומאוחסן בתוכו. מידע זה נאסף בכל רגע נתון ועוזר לכם להתמודד עם עולמכם. אבל מה קורה כשמתחילים לשכוח? האם המידע הולך לאיבוד? האם קיים דבר מה שמקשה עליו להישלף? על שאלות אלה ואחרות מדענים מנסים לענות כבר במשך עשורים רבים. ובכל זאת - יש מה לעשות שיגרום לשיפור הזיכרון.

חברת ניקיון – גם בחורף
בכל עונות השנה אנו נדרשים לנקות את סביבת המחיה שלנו, אם זה הבית, המשרד ובית העסק, היצור האנושי צורך דברים ומייצר לכלוך סביבותיו – אשר מצריך בסופו של יום תפעול, ניקוי וסידור. חשוב מאד לשמור על הגינה סביבתית בצורה תמידית – למען איכות החיים שלנו, למען בריאותינו.

בית אבות סיעודי - קווים לדמותו
27/10/11 | גיל הזהב
בית אבות סיעודי הינו בית לקשישים אשר מסיבות כאלה ואחרות אינם מסוגלים לטפל בעצמם, בין אם כמצב מתמשך ובין אם כמצב זמני שנגרם כתוצאה ממחלה מסוימת או מניתוח שהקשיש צריך היה לעבור. בבתים שכאלה מקבלים אותם קשישים טיפול מסור מצוות מקצועי ומיומן הדואג לכל צורכיהם, ומספק להם השגחה צמודה במשך 24 שעות ביממה.

מזרנים מובחרים לשהות נוחה בסוכה
11/10/11 | אקטואליה
חג הסוכות שוב בפתח, כמדי שנה בשנה תמיד כשמגיעים ימים אלו כולנו מתרגשים, מתכוננים, ושמחים מחדש, כל יהודי והיהודי שמח בימים אלה עד מאד, חג הסוכות הינו חג של ניחוחות, חג של הוויה יהודית אחרת, שונה,

מערכות גילוי אש - להקדים רפואה למכה
09/10/11 | בית חכם
כולנו יודעים ש"אין עשן בלי אש". לכן, אנו בטוחים שכאשר תפרוץ שריפה, אנו נדע על כך מיד מכיוון שנראה ונריח את העשן, ואולי אף נרגיש את החום המגיע מן האש. אלא שבמציאות, לא תמיד אנו נדע על קיומה של שריפה ברגעים הראשונים להתפרצותה. לעיתים רבות יעברו דקות ארוכות עד שנדע על כך, ואז כבר עלול להיות מאוחר מדי. לכן, טוב שאנו יכולים לסמוך על מערכות גילוי אש שיבצעו עבורנו את העבודה ויצילו את חיינו.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI