דף הבית עיצוב ואדריכלות עיצוב גרפי אתרים חינמיים לעיצוב לוגו
אתרים חינמיים לעיצוב לוגו
אירה פינסקר 24/07/12 |  צפיות: 13572

כל עסק זקוק ללוגו. גם כאשר מדובר בעסק בחיתוליו, עסק קטן שרק מתחיל להתפתח, עיצוב לוגו הוא חיוני ליצירת רושם מכובד על לקוחות פוטנציאליים, גורמים ממנים וכדומה. יחד עם זאת, לא כל בעל עסק יכול להרשות לעצמו להשקיע בפיתוח של לוגו ייחודי בסטודיו לעיצוב גרפי. עבור עסקים כאלה, או ארגונים בלתי מסחריים שאין להם תקציב לנושא, קיימים ברשת האינטרנט שירותים חינמיים לעיצוב לוגו.

דוגמא לשירות חינם לעיצוב לוגו הוא שירות בשם CoolText . באתר שלו נראה מבחר של סגנונות עיצוב המוצגים על ידי דוגמאות. לאחר שנבחר את סוג הכתב שמצא חן בעינינו, נפתח חלון נפרד שבו נזין את הנתונים הנדרשים להפקת הלוגו הסופי.  באחד השדות נדרש להזין את הטקסט של הלוגו, כלומר את המילה או את המילים שמהווים את שם העסק. בשדות האחרים בוחרים את צבע קו המתאר של האותיות, את צבע המילוי, את צבע הרקע, את גודל האותיות וכדומה. גודל הגופן נמדד על פי גובהו בפיקסלים. בנוסף לכל הפרמטרים שפורטו לעיל, יש לבחור גם את פורמט הקובץ בו יישמר הלוגו החדש. יש לזכור שבחלק מהפורמטים צבע הרקע הופך לשקוף, ובחלק ניתן לשמור על צבע הרקע הנדרש.

קיימים שירותים חינמיים נוספים לעיצוב לוגו, אך רובם ככולם מבוססים על עקרון דומה. ניתן לראות שהלוגו המופק באמצעות אתרים כאלה מוגבל באפשרויות שלו; לרוב מדובר בלוגו שהוא מלל בלבד, או מלל ובצדו תמונה פשוטה ממאגר תמונות. לא ניתן להפיק באמצעות האתרים האלה לוגו בו הטקסט משולב עם התמונה בצורה מתוחכמת, למשל. כמו כן, לא ניתן ליצור לוגו ייחודי כדוגמת הסוואש של נייקי. לא ניתן להעביר מסרים שיווקיים מורכבים.

אין ספק שעיצוב לוגו באמצעות השירותים החינמיים הקיימים באינרנט מוגבל באפשרויות שלו. יחד עם זאת, עסק קטן שלא יכול להשקיע בעיצוב לוגו מקצועי יכול בהחלט להתחיל מעיצוב לוגו באופן עצמאי, באמצעות אחד השירותים האלה. לאחר שהעסק יצמח ויתפתח, יגיע השלב בו ירצה בעל העסק לייצר סגנון עיצובי אחיד לחברה, והשלב הראשון במשימה הוא עיצוב לוגו מקצועי.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אירה פינסקר


 


מאמרים נוספים מאת אירה פינסקר
 
חנויות הריון: חנויות לשופינג בתקופת ההריון
20/05/13 | קניות
חנויות הריון אינן מציעות רק מוצרים לשימוש בתקופת ההריון, אלא גם מוצרים לתינוקות ולאמהות. לכן המונח חנויות הריון מתייחס לתקופה בה מומלץ לבצע את הרכישות.

מוצרי החתלה: חיוניים ונוספים
20/05/13 | קניות
מוצרי החתלה נועדו להקל על פעילויות הטיפוח של התינוק. בין המוצרים האלה ניתן למצוא פריטים חיוניים, שקשה בלעדיהם, ופריטים שאינם הכרחיים.

עגלות תינוק: מספר הגלגלים והשלכותיו
20/05/13 | קניות
עגלות תינוק יוצרו בעבר על גבי ארבעה גלגלים באופן קבוע. יחד עם זאת, בשנים האחרונות הופיעו גם דגמים על גבי שלושה גלגלים. המאמר מביא את היתרונות ואת החסרונות התפקודיים של התצורה החדשה.

בגדי הריון: לכל משפחה ולכל תקציב
20/05/13 | אופנה
בגדי הריון מספקים מענה לצורכן של מיליוני נשים לתפקד באופן מלא בתקופת ההריון. בשוק קיימים מוצרים מקטגוריות שונות, המאפשרים לחדש את המלתחה בהתאם לאילוצי התקציב המשפחתי.

בחירה נבונה של עגלת מוצי
20/05/13 | קניות
עגלת מוצי היא עגלה יוקרתית, מתוחכמת, איכותית, אמינה ומסוגננת. בסניפי מדרלנד, המשווקת הבלעדית של מוצי בישראל, תוכלו להנות ממבחר רחב של דגמים ומייעוץ מקצועי.

טויוטה יאריס דור שלישי: נתונים עיקריים
טויוטה יאריס החדשה היא אחת המכוניות האיכותיות בשוק הרכבים הזעירים. במאמר נבחנים השינויים שבוצעו בדגם החדש של טויוטה יאריס.

טרייד אין: עסקה בטוחה
20/05/13 | צרכנות
טרייד אין נחשב בעבר לתחום אפור, כמעט על גבול הבלתי חוקי. בתי עסק קטנים ומפוקפקים הופיעו ונעלמו מהשוק. יחד עם זאת, כיום נמצאים בשוק כמה שחקנים סולידיים בתחום, אשר הפנייה אליהם נחשבת לבטוחה.

שדרוג של מכונית טויוטה בטרייד אין
20/05/13 | צרכנות
שדרוג של טויוטה בטרייד אין הוא עסקה נפוצה למדי, שכן לקוחות טויוטה שומרים בדרך כלל על נאמנות למותג. החלפת טויוטה בטרייד אין מאפשרת לבצע שתי עסקאות במקום אחד תוך חסכון משמעותי בזמן ובמאמץ.

טויוטה חדשה: הגשמת חלום
20/05/13 | צרכנות
רכישת טויוטה חדשה היא אירוע משמעותי בחיי כל נהג. שכלולים הנדסיים, אמינות גבוהה, בטיחות ונוחות בנסיעה – כל אלה יעמדו כעת לרשותו. המאמר דן בדרכים לביצוע הרכישה.

טרייד אין במחיר מחירון: תרגיל שיווקי
20/05/13 | צרכנות
עסקאות טרייד אין במחיר מחירון מוכרזות מדי פעם כמבצעים חסרי תקדים בסוכנויות רכב שונות. המאמר דן במהות המבצע, שאיננו אלא תרגיל שיווקי הנועד למשוך קהל לקוחות רחב אל הסוכנות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI