דף הבית פיננסים וכספים ניתוח טכני תוכנה להנהלת חשבונות - כיצד לבחור
תוכנה להנהלת חשבונות - כיצד לבחור
אסף יהלומי 20/01/13 |  צפיות: 13246

כל עסק, חברה או עצמאי מודעים לעובדה כי תוכנה להנהלת חשבונות תחסוך להם זמן רב ותייעל את על העבודה הקשורה אל כספים, דו"חות ועוד. לכן, אם בעבר רוב העסקים החזיקו באדם אשר היה אחראי על כתיבת החשבוניות, הדו"חות וכל הקשור אל החישוב הפיננסי, כיום רוב העסקים בוחרים לרכוש תוכנה להנהלת חשבונות. כיצד לבחור את התוכנה המתאימה לכם? המשיכו לקרוא.

תוכנה להנהלת חשבונות- הצרכים של העסק

חשבון לציין כי ישנן תוכנות הנהלת חשבונות אשר מתאימות לעוסקים מורשים, אחרות לעסקים קטנים ובינוניים וכאלו אשר מתאימות להנהלת החשבונות של חברות גדולות. קחו בחשבון כי יש גם תוכנות המציעות מספר פונקציות מוגדרות מראש ורוכשים אותן כפי שהן ואילו אחרות הן תוכנות המותאמות אישית לצרכי העסק וניתן להוסיף או לגרוע מודולים אשר אינם חיוניים לעסק.

לכן, הדבר החשוב ביותר אותו אתם צריכים לעשות לפני בחירה של תוכנה היא לרשום מה הם הצרכים של העסק שלכם. התחילו בהגדרה של כמות האנשים והלקוחות של העסק, האם היא מציעה שירותים או מוצרים, האם אתם זקוקים לדו"חות שבועיים או שמא דו"חות חודשיים ספציפיים יספיקו לכם.

האם אתם מעוניינים שהנתונים של התוכנה ייחשפו בפני כל עובדי החברה, כך שתהיה שקיפות מלאה לכל הנתונים הפיננסיים של הלקוח או שאתם מעוניינים שרק המנהלים והנהלת החשבונות של העסק ייחשפו לאינפורמציה זו.

רשמו כל דבר אשר נדרש לכם במסגרת הנהלת החשבונות שלכם וכמובן הכריעו לגבי התקציב אותו אתם מייעדים לרכישת התוכנה. רק לאחר פעולה זו אנו מציעים לכם לקיים פגישה עם אנשי השיווק של תוכנות שונות וזאת על מנת לקבל הצעות מחיר, להבין את הפונקציות של כל תוכנה ולהגיע להכרעה המתאימה לכם.

תוכנה להנהלת חשבונות- נקודות חשובות

  • רישיון- תוכנהלהנהלת חשבונות חייבת להיות חוקית, תמיד יש לוודא שהיא רשומה ברשות מסהכנסה.
  • סוג חשבונאות- כל עסק משתמש בחשבונאות כפולהאו חד צידית, וודאו תמיד כי התוכנה מאפשרת לכם להשתמש בסוג המתאים לכם.
  • שימוש- יש לבדוק האם יש אפשרות להפעיל אתהתוכנה ישירות מאתר באינטרנט או שמא אתם צריכים להוריד אותה למחשבי החברה אוהעסק שלכם. אפשרות להיכנס באמצעות שם משתמש וסיסמה באמצעות אתר באינטרנטתאפשר לכם להיכנס אליה מכל מקום ולא תגרום לעומס במחשב שלכם.
  • הכשרה- בררו האם החברה המשווקת את התוכנהמציע קורס הנהלת חשבונות עלהתוכנה, דבר אשר יאפשר לכם להתחיל ולהשתמש בה לאחר שאתם מכירים את כל הכליםוהפונקציות אותן היא כוללת.

דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אסף יהלומי


 


מאמרים נוספים מאת אסף יהלומי
 
הקמת גינות
24/03/13 | גינון
קניתם בית חדש? רוצים להקים קגינה חדשה לנוי ולמשחק? זה הזמן לחשוב איך מקימים גינה מאפס בהתאם לתנאי השטח והמקום כדי להינות מגינה מושלמת. לא חייבים להשקיע הון תופעות בזה, מספיק שיש לכם זמן, חזון ואנשי מקצוע מתאימים.

קורס ניתוח טכני - הניתוח הסתיים בהצלחה
תמיד חלמתם להבין ולנתח את כל הגראפיים המסובכים האלה בבורסה? עכשיו אתם יכולים להפסיק לחלום. אם יש לכם זיקה לתחום הכלכלה, אם מעניין אתכם לצפות בתוכניות כלכליות ויש לכם גישה לזהות השקעות ולנהל אותן כהלכה, הצעד הראשון הוא לקחת קורס ניתוח טכני.

רשלנות רפואית בניתוח
נתונים שונים מראים שקרוב לארבעים אחוז מכמות התביעות על רשלנות רפואית שמוגשות לבית משפט הן על רשלנות רפואית בניתוחים. בהתחשב בכך שבעשור האחרון יש כמעט 500 תביעות מדי שנה בתחום, אנחנו למדים עד כמה רשלנות רפואית בעת ניתוח הוא נושא טעון שמוכרע לא פעם רק בבית משפט.

חלונות אלומיניום - הבלגים שולטים
24/03/13 | שיפוצים
הרעיון של חלונות בלגיים שולט מזה זמן בעולם עיצוב הבית בכל הקשור לחלונות. שליטה זו נובעת הן בזכות העיצוב הייחודי אך גם בזכות היכולות והטכניקה המיוחדת של חלונות מסוג זה, טכניקה שמאפשרת לחלונות להחזיק מעמד זמן רב.

סורגים שקופים
24/03/13 | שיפוצים
מחפשים דרך יפה לעצב את הבית ולשמור עליו מוגן ? סורגים שקופים הם הפתרון הנוח והיפה ביותר כיום, במקום שעל כל חלון יהיו סורגים כבדים, ישנים, שמעוררים תחושה לא נעימה, סורגים שקופים משתלבים היטב בכל בית ובכל מבנה ושומרים על עיצוב הבית. שלא נדבר על בטיחות והגנה. איך זה עובד?

ניהול תיקי השקעות
06/03/13 | השקעות
כמה פעמים חלמתם על בית גדול ליד הים, מכונית אדומה פתוחה בחנייה , וטיסות לחו"ל פעם בחודש? טוב , אנחנו לא מבטיחים לכם שאם תשקיעו את כספכם תצליחו להשיג את כל זה אבל בהחלט תוכלו לחסוך כסף לעתיד ולהקנות לילדים שלכם משהו...

מים מינרליים - לשתות ישר מהטבע
אחת התעשיות המפותחות והמצליחות ביותר, בשנים האחרונות, היא תעשיית המים המינראליים. יותר ויותר אנשים עוברים לשתות מים אלו, מטעמי בריאות, ונוטשים את מי הברז. העובדה שמים מינראליים עולים כסף רב, לא משפיעה, וההוכחה לכך, היא שגשוגן של החברות המייצרות ומשווקות מים מינראליים.

ביטוח משכנתא
06/03/13 | משכנתא
רגע לפני שאתם נכנסים לדירה החדשה, ושנייה לפני שהמשכנתא אצלכם ביד, זה הזמן לעבור על ביטוח משכנתא, כדי ללמוד את התחום , אתם יודעים איך זה, מי שלא לומד, נפגע.

מקלחון הזזה
06/03/13 | ריהוט
אחרי שנים בהם היינו רגילים להציב אמבטיה במקלחת כי זה נראה לנו הכי טבעי, היום אנחנו כבר יודעים שלא חייבים אמבטיה, אפשר להסתפק במקלחון, יותר פשוט, לא פחות נוח והכי חשוב, זול.

עיצוב חדרי אמבטיה
מי שביקר בארמונות או טירות עתיקות, גילה בוודאי חדרי אמבטיה מאוד שונים מאלו שהוא מכיר היום. ראשית , בעבר לא היתה אמבטיה כמו היום, שנית, שטח החדר בוודאי לא כמו היום, וגם העיצוב השתנה. אם אז הוא היה יותר אומנותי , היום הוא יותר פרקטי. זה לא בגלל שאתם גרים בדירה ולא בארמון, זו המציאות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI