דף הבית רפואה ובריאות סרטן סרטן השד ומציאת המנתח הטוב ביותר לשחזור השד
סרטן השד ומציאת המנתח הטוב ביותר לשחזור השד
שחזור שד 29/01/13 |  צפיות: 13575

אחד מסוגי הסרטן ממנו יראות וחוששות נשים הכי הרבה, הוא סרטן השד. הסרטן איננו פוסח על פני נשים בגילאים שונים, והוא גם תוקף נשים בשנות ה- 30 לחייהן. לעיתים סרטן זה מסתכם בתוצאות עגומות, או אז הרופאים המטפלים נאלצים לכרות שד אחד או שניים. לגבי הנשים החולות מדובר על טראומה כפולה. הן גם סבלו מטיפולים כימותרפיים, וגם לבסוף נגזר עליהן להיפטר מאחד האבירים החשובים בגופן, איבר שהוא סמל לפוריות ונשיות, והרי הוא השד.

כיצד מוצאים רופא מנתח?

ישנם כיום הרבה מאוד רופאים המבצעים ניתוחים פלסטיים מכול מיני סוגים, בהם גם ניתוח שחזור שד. מכיוון שלא תמיד יש עם מי להתייעץ, עם קרובים או מכרים, רשת האינטרנט עומדת לרשותכם. תוכלו למצוא מגוון אתרי אינטרנט של רופאים מומחים וידועים. לקרוא אודותיהם, לשאוב אינפורמציה, להבין אילו ניתוחים בדיוק הם מבצעים, במה כרוכים הניתוחים הללו, ומהם הסיכויים לצאת שבעות רצון מהניתוחים, שחלקם, או למעשה רובם, הם מסובכים למדיי, במיוחד כאשר מדובר על שחזור איברים לאחר מחלת סרטן או מחלות אחרות.

על שחזור שד

למעשה, מדובר על ניתוח כירורגי אשר מטרתו היא ליצור שד מלאכותי, במקום השד הטבעי ותוך כדי, להעלות את רמת ביטחונה האישי של האישה. את הניתוח מבצעים לאחר כריתת שד מלאה או חלקית. את השחזור ניתן לבצע באמצעות רקמות גוף, או באמצעות סיליקון. את התהליך עצמו יכולות לעבור כול הנשים אשר עברו כריתת שד, גם צעירות וגם מבוגרות יותר, הרי כול אישה, לא משנה מה גילה, מעוניינת לחזור ולהרגיש נשית כמו בזמנים עברו, עוד טרם הופעת הסרטן. ישנן מגוון שיטות טיפול, ויש להתאים את אופן הטיפול בצורה פרטנית לכול אישה ואישה. את ניתוח שחזור השד ניתן לבצע מייד לאחר הכריתה או כמה חודשים, או אפילו שנים לאחר מכן, כול אישה והחלטתה. ישנן אפילו נשים שמעדיפות לא לעבור את הניתוח ופשוט להסתגל למצבן החדש. כאשר מדובר על טיפולים כימותרפיים וטיפולי קרינה, רוב הרופאים ימליצו לחולות לעבור את הניתוח בשלבים מאוחרים יותר.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 שחזור שד


 


מאמרים נוספים מאת שחזור שד
 
שחזור השד לאחר טראומה וחזרה לחיים רגילים
29/05/13 | סרטן
גילוי של גידול סרטני בשד מחייב פעולה מהירה. ככל שהגידול מתגלה בשלב מוקדם יותר, כך ניתן לטפל בו במהירות וביעילות רבה יותר. במקרים שהגידול הגיע לממדים בעייתיים או שנראה כי התערבות ניתוחית לא תשיג את המטרה הרצויה, נאלצים הרופאים לבצע כריתה של חלק מהשד הנגוע או של השד כולו.

סרטן הלשון- פותרים ומשקמים
29/04/13 | סרטן
בשנים האחרונות הטכנולוגיה הרפואית המתקדמת מאפשרת טיפולים אפקטיביים למצבים של סרטן הלשון וסוגים נוספים של סרטן. יש לזכור כי אבחון מקדים יכול להציל חיים ולכן חשוב שכל אחד ואחת יהיו מודעים לסימנים המקדימים ויפנו אל רופא המשפחה בכל מקרה של חשש. מאמר זה יגולל בפני הקוראים אודות סימנים מקדימים, מאפייני סוג זה של סרטן, סוגי הטיפול והכול אודות טיפולי שחזור.

הניצחון על סרטן השד
17/03/13 | סרטן
נשים רבות נפגעות מהסרטן, ולמרות הגילוי המוקדם ודרכי הטיפול היעילות, רבות מן הנשים מאבדות את השד הפגוע, שכן הבחירה בין השד לבין החיים ברורה.

סרטן השד ומציאת המנתח הטוב ביותר לשחזור השד
29/01/13 | סרטן
אחד מסוגי הסרטן ממנו יראות וחוששות נשים הכי הרבה, הוא סרטן השד. הסרטן איננו פוסח על פני נשים בגילאים שונים, והוא גם תוקף נשים בשנות ה- 30 לחייהן. לעיתים סרטן זה מסתכם בתוצאות עגומות, או אז הרופאים המטפלים נאלצים לכרות שד אחד או שניים.

סרטן השד וכיצד מתבצע שחזור שד?
29/01/13 | סרטן
נדמה שכמעט לא תמצאו אדם אחד אשר איננו ירא ממחלה זו – הסרטן. לא פעם אנו שומעים על אנשים ידועים, על חברים או מכרים שחלו באחד מסוגי הסרטן, ולרוע המזל, חלק מסוגי הסרטן הם חשוכי מרפא.

סרטן השד – התקווה שבשחזור
20/01/13 | סרטן
סרטן השד הוא מחלה שרוב החולים בה הוא נשים; המחלה מאופיינת בגושים בלתי כואבים בחזה הנשי, וגם בבתי השחי. המחלה מתחילה באיזור החזה אבל כמו כל סוגי הסרטן יש לה נטייה להתפתח למקומות אחרים בגוף, אפילו מרוחקים מאד מאיזור החזה. הסוג הנפוץ ביותר הוא קרצינומה.

סרטן הפה, איך חוזרים לחיים?
23/12/12 | סרטן
בעולם שלנו יש הרבה מאוד סוגים של מחלות ממאירות, ואחת מהמחלות הממאירות הקשות ביום הן סרטן הפה. סרטן הפה נמצא במקום השישי בשכיחות שלו מתוך המחלות הממאירות, והתמותה ממחלה כמו סרטן הפה עלולה להגיע ל50% תוך 5 שנים.

יש פתרונות לכריתת שד – שחזור
17/12/12 | סרטן
אחת המחלות שרוב הנשים חוששות מהן מאוד, ובצדק, היא מחלה של סרטן השד. נשים רבות חוששות ממחלה זו כיוון שהיא באמת תוקפת אחוזים מאוד גדולים של האוכלוסייה, ומעבר לכך, במחלה כמו סרטן השד גם ההתמודדות הרגשית היא מאוד לא פשוטה.

5 עובדות על שחזור אף שחייבים לדעת
17/12/12 | סרטן
לצערנו הרב, יש לא מעט סוגים של סרטן בעולם, וכל אחד מהסוגים האלה דורש התמודדות שונה על ידי הרופאים. מזה הרבה מאוד שנים מושקעים כספים רבים, לימודים ומחקרים על מנת שאפשר יהיה להתמודד בצורה טובה יותר עם מחלת הסרטן

סרטן שד, אפשר להשתקם מזה
27/11/12 | סרטן
אם יש תחום בחיים שלנו אשר בו אנחנו יכולים לראות התקדמות מדהימה והרבה מאוד שינויים, זה תחום הרפואה. תחום הרפואה לעולם לא נשאר סטטי, כי תמיד החוקרים עובדים על פיתוחים נוספים, ומעבר לכך, כל ההמצאות הטכנולוגיות מאפשר לנו לטפל בצורה טובה ויעילה יותר בהרבה יותר מחלות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI