דף הבית רפואה ובריאות סרטן הניצחון על סרטן השד
הניצחון על סרטן השד
שחזור שד 17/03/13 |  צפיות: 13636

הסטטיסטיקות מדברות על אחת מכל תשע נשים אשר תחלה בסרטן השד במהלך חייה, בחומרות שונות, חלק קטלני וחלק לא. הסרטן הנפוץ והקטלני לרוב תוקף את רקמות השד והסכנה הגדולה היא כמובן הגעתו למערכת הלימפה ובכך הסיכון בשליחת גרורות אשר מתפשטות ללא תקנה בכל הגוף. היתרון, אם ניתן להגדיר זאת כך, שמגיע עם סרטן השד הוא המודעות הרבה, אשר התעוררה עקב העובדה כי הוא נפוץ כל כך. המוני נשים נפגעו מסרטן זה בעבר, מה שיצר עם הזמן עלייה מתמדת ועיקשת במודעות, מה שעודד בעבר ועד היום יוזמה מבורכת של פעילויות הסברה ומחקרים רבים בנושא אשר שופכים עוד אור על המחלה הנפוצה.

ובכל זאת, נשים רבות נפגעות מהסרטן, ולמרות הגילוי המוקדם ודרכי הטיפול היעילות, רבות מן הנשים מאבדות את השד הפגוע, שכן הבחירה בין השד לבין החיים ברורה.

החיים ניצחו, אך מה עם המראה?

הדחף לחיים, הדחף האנושי החזק ביותר, עומד על הגבול האחרון שלנו במקביל לדחף להתרבות. הצורך שלנו לשמר את החיים ולהמשיך ולהילחם לא משנה מה עומד מולנו הוא זה שהוביל אותנו, את המין האנושי, לקדמה שבה הוא נמצא כיום. עם יכולות מדעיות מתקדמות, עולם הרפואה יצר חזית אמיתית וחזקה מול מחלות שבעבר היו נחשבות לגזר-דין מוות. ניצחון החיים, השכל הישר, החשיבה והיצירתיות האנושית לא עצר מלכת ולא קפא על שמריו לאחר שגילינו דרכים לנצח את הסרטן, אלא המשיך הלאה ביצירתיות מופלאה בכדי לנסות לענות על הצורך בחיים טובים, שמירה על איכות החיים עם ולמרות קיומו של הסרטן, בעת גילויו, תוך הטיפול בו, וכמובן שאחריו.

אחרי הטיפול

המראה החיצוני שלנו הינו חלק ממי שאנחנו, ודימוי הגוף שלנו מושפע ומשפיע על מצב הרוח שלנו ועל הדרך בה אנו מתנהלים בחיים. אחרי הטיפול, נשים רבות מוצאות את עצמן בהתמודדות חדשה – עם גוף שונה ממה שהן מכירות, אתגר חדש וחזה לא שלם. הטכנולוגיה שהתפתחה בכדי לנסות ולעזור לנשים אלו בהמשך הדרך והחיים שלפניהן מאפשרת כיום שחזור שד ברמה גבוהה ובטכניקות מתקדמות, ללא סיכונים ותוך שמירה על מראה טבעי ובריא, כדי שההתאוששות והחזרה לשגרה תהיה מהירה וחלקה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 שחזור שד


 


מאמרים נוספים מאת שחזור שד
 
שחזור השד לאחר טראומה וחזרה לחיים רגילים
29/05/13 | סרטן
גילוי של גידול סרטני בשד מחייב פעולה מהירה. ככל שהגידול מתגלה בשלב מוקדם יותר, כך ניתן לטפל בו במהירות וביעילות רבה יותר. במקרים שהגידול הגיע לממדים בעייתיים או שנראה כי התערבות ניתוחית לא תשיג את המטרה הרצויה, נאלצים הרופאים לבצע כריתה של חלק מהשד הנגוע או של השד כולו.

סרטן הלשון- פותרים ומשקמים
29/04/13 | סרטן
בשנים האחרונות הטכנולוגיה הרפואית המתקדמת מאפשרת טיפולים אפקטיביים למצבים של סרטן הלשון וסוגים נוספים של סרטן. יש לזכור כי אבחון מקדים יכול להציל חיים ולכן חשוב שכל אחד ואחת יהיו מודעים לסימנים המקדימים ויפנו אל רופא המשפחה בכל מקרה של חשש. מאמר זה יגולל בפני הקוראים אודות סימנים מקדימים, מאפייני סוג זה של סרטן, סוגי הטיפול והכול אודות טיפולי שחזור.

הניצחון על סרטן השד
17/03/13 | סרטן
נשים רבות נפגעות מהסרטן, ולמרות הגילוי המוקדם ודרכי הטיפול היעילות, רבות מן הנשים מאבדות את השד הפגוע, שכן הבחירה בין השד לבין החיים ברורה.

סרטן השד ומציאת המנתח הטוב ביותר לשחזור השד
29/01/13 | סרטן
אחד מסוגי הסרטן ממנו יראות וחוששות נשים הכי הרבה, הוא סרטן השד. הסרטן איננו פוסח על פני נשים בגילאים שונים, והוא גם תוקף נשים בשנות ה- 30 לחייהן. לעיתים סרטן זה מסתכם בתוצאות עגומות, או אז הרופאים המטפלים נאלצים לכרות שד אחד או שניים.

סרטן השד וכיצד מתבצע שחזור שד?
29/01/13 | סרטן
נדמה שכמעט לא תמצאו אדם אחד אשר איננו ירא ממחלה זו – הסרטן. לא פעם אנו שומעים על אנשים ידועים, על חברים או מכרים שחלו באחד מסוגי הסרטן, ולרוע המזל, חלק מסוגי הסרטן הם חשוכי מרפא.

סרטן השד – התקווה שבשחזור
20/01/13 | סרטן
סרטן השד הוא מחלה שרוב החולים בה הוא נשים; המחלה מאופיינת בגושים בלתי כואבים בחזה הנשי, וגם בבתי השחי. המחלה מתחילה באיזור החזה אבל כמו כל סוגי הסרטן יש לה נטייה להתפתח למקומות אחרים בגוף, אפילו מרוחקים מאד מאיזור החזה. הסוג הנפוץ ביותר הוא קרצינומה.

סרטן הפה, איך חוזרים לחיים?
23/12/12 | סרטן
בעולם שלנו יש הרבה מאוד סוגים של מחלות ממאירות, ואחת מהמחלות הממאירות הקשות ביום הן סרטן הפה. סרטן הפה נמצא במקום השישי בשכיחות שלו מתוך המחלות הממאירות, והתמותה ממחלה כמו סרטן הפה עלולה להגיע ל50% תוך 5 שנים.

יש פתרונות לכריתת שד – שחזור
17/12/12 | סרטן
אחת המחלות שרוב הנשים חוששות מהן מאוד, ובצדק, היא מחלה של סרטן השד. נשים רבות חוששות ממחלה זו כיוון שהיא באמת תוקפת אחוזים מאוד גדולים של האוכלוסייה, ומעבר לכך, במחלה כמו סרטן השד גם ההתמודדות הרגשית היא מאוד לא פשוטה.

5 עובדות על שחזור אף שחייבים לדעת
17/12/12 | סרטן
לצערנו הרב, יש לא מעט סוגים של סרטן בעולם, וכל אחד מהסוגים האלה דורש התמודדות שונה על ידי הרופאים. מזה הרבה מאוד שנים מושקעים כספים רבים, לימודים ומחקרים על מנת שאפשר יהיה להתמודד בצורה טובה יותר עם מחלת הסרטן

סרטן שד, אפשר להשתקם מזה
27/11/12 | סרטן
אם יש תחום בחיים שלנו אשר בו אנחנו יכולים לראות התקדמות מדהימה והרבה מאוד שינויים, זה תחום הרפואה. תחום הרפואה לעולם לא נשאר סטטי, כי תמיד החוקרים עובדים על פיתוחים נוספים, ומעבר לכך, כל ההמצאות הטכנולוגיות מאפשר לנו לטפל בצורה טובה ויעילה יותר בהרבה יותר מחלות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI