דף הבית בית משפחה וזוגיות אירועים וחתונות איך הופכים חתונה למוצלחת?
איך הופכים חתונה למוצלחת?
אורי בוסביב 26/10/11 |  צפיות: 2856

כיום בואו נודה בכך, רוב החתונות לפעמים נראות לנו בדיוק אותו הדבר. נראה כאילו יש איזה שהם כללים לא כתובים שפשוט כולם ממלאים אותם. אנחנו כמובן נכבד את החתן והכלה בנוכחותנו ונשמח איתם, אולם תמיד נשאל את עצמנו (במיוחד אם אנחנו מתחתנים בקרוב) האם ניתן להפוך את האירוע למוצלח יותר ולא שגרתי.

ובכן, בואו נתחיל מכך שכל חתונה היא אירוע גדול ויפה בפני עצמו. גם אם מדובר על משהו שגרתי עדיין תחשבו שבשביל הזוג שחוגג זאת מדובר על הערב החשוב ביותר בחיים. פרט לכך תחשבו על ההכנות לאירוע כמו החיפושים אחר בעלי המקצוע, מדידה של עשרות שמלות כלה על ידי הכלה וכדומה.

אז מה לעשות?

לא צריך לנסות ולהפוך את הערב למיוחד בכוח. לפעמים דווקא זה יכול להשיג את התוצאה ההפוכה. כמובן שניתן לערוך חתונה על פי הטעם של החתן והכלה, כדוגמת סגנון מוסיקה ייחודי, סגנון לבוש ייחודי, לדוגמא היום יש שמלות כלה בצבעים שונים וכך גם החתן יוכל ללבוש שמלה בצבע אחר ושונה לחופה.

כמו כן, יש היום צילום חתונות  רבים מהם ניתן לתפור את השמלה של הכלה כך שהיא לא חייבת לבחור שמלה עבה וחונקת אלא שמלה דקה ונעימה. פרט לכך, שמלות כלה באופן כללי משתנות על פי העונה, אולם כמובן שתמיד ניתן לבקש שינויים ותיקונים ייחודיים ממעצב שמלות כלה שבוחרים למשימה המיוחדת הזאת.

שמלה מסוג אחר?

סביר להניח שיצא לכם לפחות פעם אחת לראות כלה שלובשת שמלה שאינה כמו שמלות כלה אחרות ורגילות בצבע לבן. במקרים האלו גם אולם אירועים  תידרש על ידי הכלה, הכל כמובן בהתאם לשמלה. חשוב לציין, כי בסופו של דבר לא השמלה תהפוך את האירוע למוצלח, היא רק יכולה לייחד אותו כפי שציינו.

מי שיהפוך את החתונה למוצלחת הם בעלי המקצוע שייבחרו, הקייטרינג ואיך אפשר בלי האורחים. חתונה מוצלחת היא כזאת שנראה שכולם רוקדים על פי החליל הכללי של האירוע וכולם נהנים בה ללא היכר. אין ספק שלא מדובר על משימה מורכבת של ממש כי גם החתן, גם הכלה וגם האורחים של החתונה רוצים בכך.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אורי בוסביב


 


מאמרים נוספים מאת אורי בוסביב
 
מכונות קפה – מאז ולתמיד!
29/01/12 | צרכנות
אז תשתה עוד כוס קפה ותעורר.. בדיוק לזה התכוון המשורר, הקפה מלווה אותנו כמעט בכל בוקר ובכל מקום, בבית, במשרד

מכונות קפה ההמצאה של ימינו
לפני המולת היומיום השגרתית והמאומצת של כל אחד מאיתנו, אנו לוגמים את כוס הקפה שלנו כדי להטעין את גופנו בקצת מרץ וערנות אחרי שנת הלילה. אך לא רק בבוקר אנו צורכים את כוס הקפה שלנו, רבים מאיתנו צורכים אותו מספר פעמים לאורך שעות היום בין אם זה בבית, בבית קפה או במקום העבודה.

משמעות אבני החן
29/11/11 | קניות
תכשיטים רבים, יוצאים את מפעל היוצרים והמעצבים כשהם משובצים באבני חן מסוגים שונים. ואכן, שילוב של אבני חן בתכשיטים על סוגיהם, מוסיף צבע וחן לכל תכשיט מעוצב. עם זאת, ישנן אבני חן רבות להן מיוחסות סגולות מחזקות לבני האדם, וענידת התכשיט תוכל להשפיע באופן חיובי על העונד לנוכח סגולות אלו. במאמר שלפניכם, סקרנו מספר אבני חן מסוגים שונים, הנפוצים לשימוש בקרב קהילת מעצבי התכשיטים, בכדי להאיר את עיניכם בסגולות ובמוצא של אבן החן היקרה והייחודית המשובצת בתכשיט אותו רכשתם.

מניעת רטיבות ודליפה של גגות
07/11/11 | שיפוצים
הבית שלנו הוא המקום הכי חשוב לנו. בבית שלנו אנחנו שמים את מבטחנו, תופסים מחסה ונחים אחרי יום עבודה ארוך. אם לא נדאג לבית שלנו החיים איכות החיים שלנו תרד ותהיה נמוכה. איכות חיים גבוהה באה בין השאר לידי ביטוי בבית מטופח ונקי.

כיצד להימנע מכפל תוכן באתר?
כיום, הדרך הפופולארית ביותר לקידום אתרים ושיווק מוצרים באינטרנט היא באמצעות כתיבת תוכן, או לחילופין, כתיבת מאמרים לצרכי קידום אתרים ושיווק מוצרים. עקב היותה הדרך האולטימטיבית לכך, נמצאים גם בתוך עולם כתיבת תוכן הטעיות ועבירות על חוקי אתיקה.

ניתוחים פלסטיים - טיעונים בעד ובנגד מתיחת פנים
כולנו רוצים להיראות יפים. בני אדם מטבעם שואפים לשלמות. בעוד שלפני שנים רבות אי אפשר היה להגיע למראה האידאלי שרצינו לעצמנו היום זה אפשרי, על ידי ניתוחים פלסטיים אנחנו יכולים להיראות כמו בפנטזיות שלנו.

מה לעשות במקרה שיש לנו דליפה בגג
03/11/11 | שיפוצים
הבית שלנו הוא מקום המבטחים שלנו. כאשר חלקים מהבית שלנו נהרסים אז אנחנו נשארים ללא הגנה. כך למשל כאשר יש בבית שלנו בעיות של רטיבות בגלל גשמים וצנרת אנחנו יכולים לסבול מקירות רטובים ומחדרים וחפצים שנהרסים.

איך חוסכים בהוצאות חתונה
כולם יודעים זאת כיום אבל עריכת חתונה היא בעלת משמעות של הוצאות לא מעטות של עשרות אם לא מאות אלפי שקלים. רוב הזוגות כיום לוקחים הלוואות לצורך כך או שכמובן נעזרים בהורים שלהם על מנת לערוך את האירוע. להוסיף על זה, שכיום חתונות הן סוג של הפקות ענק שהעלויות בהן רק תופחות ותופחות עם הזמן.

כל כלה יפה
הרבה כלות בטרם החתונה שלהם דואגות כי הן לא יהיו יפות. במשך כל ההכנות הרבות, עשויות להרגיש כי הן לא בהכרח יהיו יפות כמו שתמיד חשבו וזה בהחלט גורם להם ללא מעט חששות. נתחיל ונרגע, אין כלה שלא נראית זוהרת ויפה ביום חופתה. יש דברים שפשוט לא משתנים ואי אפשר לשנות ומראה הכלה ביום החתונה הוא כזה.

איך הופכים חתונה למוצלחת?
כיום בואו נודה בכך, רוב החתונות לפעמים נראות לנו בדיוק אותו הדבר. נראה כאילו יש איזה שהם כללים לא כתובים שפשוט כולם ממלאים אותם. אנחנו כמובן נכבד את החתן והכלה בנוכחותנו ונשמח איתם, אולם תמיד נשאל את עצמנו (במיוחד אם אנחנו מתחתנים בקרוב) האם ניתן להפוך את האירוע למוצלח יותר ולא שגרתי
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI