דף הבית רפואה ובריאות ניתוחים פלסטיים ניתוחים פלסטיים - טיעונים בעד ובנגד מתיחת פנים
ניתוחים פלסטיים - טיעונים בעד ובנגד מתיחת פנים
אורי בוסביב 06/11/11 |  צפיות: 3156

כולנו רוצים להיראות יפים. בני אדם מטבעם שואפים לשלמות. בעוד שלפני שנים רבות אי אפשר היה להגיע למראה האידאלי שרצינו לעצמנו היום זה אפשרי, על ידי ניתוחים פלסטיים אנחנו יכולים להיראות כמו בפנטזיות שלנו.

ניתוחים פלסטיים הם ניתוחים שנעשים בשביל שיפור המראה האסתטי של הגוף שלנו. ניתוחים פלסטיים הם ניתוחים כמו כל ניתוח אחר והם מערבים פעולה פולשנית לגוף כמו השתלה של סיליקון, הזרקת בוטוקס, או ניתוחי אף.

ניתוחי אף הם ניתוחים מאוד פשוטים שקל יחסית לבצע אותם. ניתוחי אף מתאימים במיוחד לאנשים שהאף שלהם נפגע כתוצאה מתאונה או לאנשים שפשוט לא מרוצים מהמראה של האף שלהם.  כל ניתוח פלסטי נעשה אך ורק על ידי מנתח פלסטי מומחה.

טיעונים בעד ניתוחים פלסטיים

יש הרבה טיעונים בעד ניתוחים פלסטיים. דוגמא קלאסית לניתוח פלסטי פשוט יחסית הוא מתיחת פנים. מתיחת פנים נעשית על ידי מנתח פלסטי. מתיחת פנים היא הליך פשוט של העלמת קמטים. העלמת קמטים מתאימה לאנשים שכתוצאה מגיל או מקרני שמש או תנאי סביבה אחרים סובלים מקמטים. הדרך הקלה ביותר לביצוע הליך העלמת קמטים היא מתיחת פנים.

 

מתיחת פנים היא תהליך שלא לוקח הרבה זמן. אין הרבה סיכונים בתהליך של מתיחת פנים. אם אנחנו רוצים להעלים את הקמטים שלנו או לשפץ את המראה הכללי שלנו אז ניתוח פלסטי הוא פתרון נוח בשבילנו. היתרון של ניתוחים פלסטיים הוא שהם גורמים לנו להרגיש טוב יותר ורעננים יותר. ניתוח פלסטי הוא הליך בטוח כמו כל ניתוח אחר ואף יותר.

ניתוחים פלסטיים הם מאוד זמינים לכל אחד. המחיר של ניתוחים פלסטיים וטיפולים פלסטיים יכולים לנוע מאלפים בודדים של שקלים לעשרות אלפים. לא צריך להתפשר על המחיר של הניתוח הפלסטי אם בחרנו לעבור אותו, לאיכות ולמקצועיות אין מחיר.

טיעונים נגד ניתוחים פלסטיים

הטיעון המרכזי נגד ניתוחים פלסטיים הוא שהם לא טבעיים. אולם הטבע האנושי של כל אדם מבקש להיות מקובל ואהוב על ידי החברה. מראה חיצוני ושיפורו על ניתוח פלסטי גורמים לנו להיות יותר אהובים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אורי בוסביב


 


מאמרים נוספים מאת אורי בוסביב
 
מכונות קפה – מאז ולתמיד!
29/01/12 | צרכנות
אז תשתה עוד כוס קפה ותעורר.. בדיוק לזה התכוון המשורר, הקפה מלווה אותנו כמעט בכל בוקר ובכל מקום, בבית, במשרד

מכונות קפה ההמצאה של ימינו
לפני המולת היומיום השגרתית והמאומצת של כל אחד מאיתנו, אנו לוגמים את כוס הקפה שלנו כדי להטעין את גופנו בקצת מרץ וערנות אחרי שנת הלילה. אך לא רק בבוקר אנו צורכים את כוס הקפה שלנו, רבים מאיתנו צורכים אותו מספר פעמים לאורך שעות היום בין אם זה בבית, בבית קפה או במקום העבודה.

משמעות אבני החן
29/11/11 | קניות
תכשיטים רבים, יוצאים את מפעל היוצרים והמעצבים כשהם משובצים באבני חן מסוגים שונים. ואכן, שילוב של אבני חן בתכשיטים על סוגיהם, מוסיף צבע וחן לכל תכשיט מעוצב. עם זאת, ישנן אבני חן רבות להן מיוחסות סגולות מחזקות לבני האדם, וענידת התכשיט תוכל להשפיע באופן חיובי על העונד לנוכח סגולות אלו. במאמר שלפניכם, סקרנו מספר אבני חן מסוגים שונים, הנפוצים לשימוש בקרב קהילת מעצבי התכשיטים, בכדי להאיר את עיניכם בסגולות ובמוצא של אבן החן היקרה והייחודית המשובצת בתכשיט אותו רכשתם.

מניעת רטיבות ודליפה של גגות
07/11/11 | שיפוצים
הבית שלנו הוא המקום הכי חשוב לנו. בבית שלנו אנחנו שמים את מבטחנו, תופסים מחסה ונחים אחרי יום עבודה ארוך. אם לא נדאג לבית שלנו החיים איכות החיים שלנו תרד ותהיה נמוכה. איכות חיים גבוהה באה בין השאר לידי ביטוי בבית מטופח ונקי.

כיצד להימנע מכפל תוכן באתר?
כיום, הדרך הפופולארית ביותר לקידום אתרים ושיווק מוצרים באינטרנט היא באמצעות כתיבת תוכן, או לחילופין, כתיבת מאמרים לצרכי קידום אתרים ושיווק מוצרים. עקב היותה הדרך האולטימטיבית לכך, נמצאים גם בתוך עולם כתיבת תוכן הטעיות ועבירות על חוקי אתיקה.

ניתוחים פלסטיים - טיעונים בעד ובנגד מתיחת פנים
כולנו רוצים להיראות יפים. בני אדם מטבעם שואפים לשלמות. בעוד שלפני שנים רבות אי אפשר היה להגיע למראה האידאלי שרצינו לעצמנו היום זה אפשרי, על ידי ניתוחים פלסטיים אנחנו יכולים להיראות כמו בפנטזיות שלנו.

מה לעשות במקרה שיש לנו דליפה בגג
03/11/11 | שיפוצים
הבית שלנו הוא מקום המבטחים שלנו. כאשר חלקים מהבית שלנו נהרסים אז אנחנו נשארים ללא הגנה. כך למשל כאשר יש בבית שלנו בעיות של רטיבות בגלל גשמים וצנרת אנחנו יכולים לסבול מקירות רטובים ומחדרים וחפצים שנהרסים.

איך חוסכים בהוצאות חתונה
כולם יודעים זאת כיום אבל עריכת חתונה היא בעלת משמעות של הוצאות לא מעטות של עשרות אם לא מאות אלפי שקלים. רוב הזוגות כיום לוקחים הלוואות לצורך כך או שכמובן נעזרים בהורים שלהם על מנת לערוך את האירוע. להוסיף על זה, שכיום חתונות הן סוג של הפקות ענק שהעלויות בהן רק תופחות ותופחות עם הזמן.

כל כלה יפה
הרבה כלות בטרם החתונה שלהם דואגות כי הן לא יהיו יפות. במשך כל ההכנות הרבות, עשויות להרגיש כי הן לא בהכרח יהיו יפות כמו שתמיד חשבו וזה בהחלט גורם להם ללא מעט חששות. נתחיל ונרגע, אין כלה שלא נראית זוהרת ויפה ביום חופתה. יש דברים שפשוט לא משתנים ואי אפשר לשנות ומראה הכלה ביום החתונה הוא כזה.

איך הופכים חתונה למוצלחת?
כיום בואו נודה בכך, רוב החתונות לפעמים נראות לנו בדיוק אותו הדבר. נראה כאילו יש איזה שהם כללים לא כתובים שפשוט כולם ממלאים אותם. אנחנו כמובן נכבד את החתן והכלה בנוכחותנו ונשמח איתם, אולם תמיד נשאל את עצמנו (במיוחד אם אנחנו מתחתנים בקרוב) האם ניתן להפוך את האירוע למוצלח יותר ולא שגרתי
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI