דף הבית בניין ואחזקה שיפוצים מה לעשות במקרה שיש לנו דליפה בגג
מה לעשות במקרה שיש לנו דליפה בגג
אורי בוסביב 03/11/11 |  צפיות: 2238

הבית שלנו הוא מקום המבטחים שלנו. כאשר חלקים מהבית שלנו נהרסים אז אנחנו נשארים ללא הגנה. כך למשל כאשר יש בבית שלנו בעיות של רטיבות בגלל גשמים וצנרת אנחנו יכולים לסבול מקירות רטובים ומחדרים וחפצים שנהרסים.

כאשר יש לנו בעיות של רטיבות ערך הבית שלנו יורד וקשה לנו יותר למכור אותו. בעיה נוספת שמביאה רטיבות של קירות היא שרטיבות יכולה לגרום לקירות רטובים להיות חלשים יותר ובסכנת קריסה. בנוסף לכך רטיבות של חדרים איננה אסתטית ולא נעים לחיות במצב שיש אותה.

איזה סוגי בעיות שונות של רטיבות בבית יש

יש סוגים שונים של בעיות רטיבות. אחת מבעיות הרטיבות הנפוצות ביותר היא בעיה שהצנרת בבניין או בבית שלנו ישנה או דולפת ואז היא מרטיבה את הקירות בבית שלנו. סוג נוסף נפוץ של בעיות רטיבות הוא רטיבות כתוצאה מגשמים ואיטום לא נכון של הגג שלנו.

איך אפשר להתמודד עם בעיות של רטיבות בבית

אפשר לפתור בעיות אלו על ידי טיפול נכון בצנרת המים שלנו. במקרה של דליפות של מים כתוצאה מגשמים הפתרון הוא איטום נכון של גג הבית שלנו. איטום נכון של גג הבת שלנו יכול לסייע לנו במניעה של דליפות של כמויות גדולות של מים.

טיפים לאיטום נכון של הגג

בשביל לאיטום נכון את הגג בבית צריך להשתמש בחומרים איטום נכונים. חשוב לבחור חומרי איטום איכותיים ולא לקנת דווקא את חומרי האיטום הזולים יותר. בנוסף לכך איטום של גג הבית שלנו מצריך ידע מקצועי ולכן כדאי לפנות לחברות איטום מקצועיות. 

איך נדע לבחור חברה לאיטום הגג שלנו

כאשר אנחנו באים לבחור את החברה שתאטום לנו את הגג חשוב להקפיד שחברת איטום הגגות תהיה מומחית בזיפות של גגות. זיפות גגות הוא תהליך שמצריך מיומנות. חברות שמתמחות בתהליך של זיפות גגות עושות זאת בדרך הטובה ביותר. זיפות גגות הוא חלק חשוב מאטימת הגג של הבית שלנו. לסיכום, ניתן לומר, שאיטום גגות הוא חשוב בשביל שנרגיש בטוחים ויבשים בבית שלנו.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אורי בוסביב


 


מאמרים נוספים מאת אורי בוסביב
 
מכונות קפה – מאז ולתמיד!
29/01/12 | צרכנות
אז תשתה עוד כוס קפה ותעורר.. בדיוק לזה התכוון המשורר, הקפה מלווה אותנו כמעט בכל בוקר ובכל מקום, בבית, במשרד

מכונות קפה ההמצאה של ימינו
לפני המולת היומיום השגרתית והמאומצת של כל אחד מאיתנו, אנו לוגמים את כוס הקפה שלנו כדי להטעין את גופנו בקצת מרץ וערנות אחרי שנת הלילה. אך לא רק בבוקר אנו צורכים את כוס הקפה שלנו, רבים מאיתנו צורכים אותו מספר פעמים לאורך שעות היום בין אם זה בבית, בבית קפה או במקום העבודה.

משמעות אבני החן
29/11/11 | קניות
תכשיטים רבים, יוצאים את מפעל היוצרים והמעצבים כשהם משובצים באבני חן מסוגים שונים. ואכן, שילוב של אבני חן בתכשיטים על סוגיהם, מוסיף צבע וחן לכל תכשיט מעוצב. עם זאת, ישנן אבני חן רבות להן מיוחסות סגולות מחזקות לבני האדם, וענידת התכשיט תוכל להשפיע באופן חיובי על העונד לנוכח סגולות אלו. במאמר שלפניכם, סקרנו מספר אבני חן מסוגים שונים, הנפוצים לשימוש בקרב קהילת מעצבי התכשיטים, בכדי להאיר את עיניכם בסגולות ובמוצא של אבן החן היקרה והייחודית המשובצת בתכשיט אותו רכשתם.

מניעת רטיבות ודליפה של גגות
07/11/11 | שיפוצים
הבית שלנו הוא המקום הכי חשוב לנו. בבית שלנו אנחנו שמים את מבטחנו, תופסים מחסה ונחים אחרי יום עבודה ארוך. אם לא נדאג לבית שלנו החיים איכות החיים שלנו תרד ותהיה נמוכה. איכות חיים גבוהה באה בין השאר לידי ביטוי בבית מטופח ונקי.

כיצד להימנע מכפל תוכן באתר?
כיום, הדרך הפופולארית ביותר לקידום אתרים ושיווק מוצרים באינטרנט היא באמצעות כתיבת תוכן, או לחילופין, כתיבת מאמרים לצרכי קידום אתרים ושיווק מוצרים. עקב היותה הדרך האולטימטיבית לכך, נמצאים גם בתוך עולם כתיבת תוכן הטעיות ועבירות על חוקי אתיקה.

ניתוחים פלסטיים - טיעונים בעד ובנגד מתיחת פנים
כולנו רוצים להיראות יפים. בני אדם מטבעם שואפים לשלמות. בעוד שלפני שנים רבות אי אפשר היה להגיע למראה האידאלי שרצינו לעצמנו היום זה אפשרי, על ידי ניתוחים פלסטיים אנחנו יכולים להיראות כמו בפנטזיות שלנו.

מה לעשות במקרה שיש לנו דליפה בגג
03/11/11 | שיפוצים
הבית שלנו הוא מקום המבטחים שלנו. כאשר חלקים מהבית שלנו נהרסים אז אנחנו נשארים ללא הגנה. כך למשל כאשר יש בבית שלנו בעיות של רטיבות בגלל גשמים וצנרת אנחנו יכולים לסבול מקירות רטובים ומחדרים וחפצים שנהרסים.

איך חוסכים בהוצאות חתונה
כולם יודעים זאת כיום אבל עריכת חתונה היא בעלת משמעות של הוצאות לא מעטות של עשרות אם לא מאות אלפי שקלים. רוב הזוגות כיום לוקחים הלוואות לצורך כך או שכמובן נעזרים בהורים שלהם על מנת לערוך את האירוע. להוסיף על זה, שכיום חתונות הן סוג של הפקות ענק שהעלויות בהן רק תופחות ותופחות עם הזמן.

כל כלה יפה
הרבה כלות בטרם החתונה שלהם דואגות כי הן לא יהיו יפות. במשך כל ההכנות הרבות, עשויות להרגיש כי הן לא בהכרח יהיו יפות כמו שתמיד חשבו וזה בהחלט גורם להם ללא מעט חששות. נתחיל ונרגע, אין כלה שלא נראית זוהרת ויפה ביום חופתה. יש דברים שפשוט לא משתנים ואי אפשר לשנות ומראה הכלה ביום החתונה הוא כזה.

איך הופכים חתונה למוצלחת?
כיום בואו נודה בכך, רוב החתונות לפעמים נראות לנו בדיוק אותו הדבר. נראה כאילו יש איזה שהם כללים לא כתובים שפשוט כולם ממלאים אותם. אנחנו כמובן נכבד את החתן והכלה בנוכחותנו ונשמח איתם, אולם תמיד נשאל את עצמנו (במיוחד אם אנחנו מתחתנים בקרוב) האם ניתן להפוך את האירוע למוצלח יותר ולא שגרתי
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI