דף הבית בניין ואחזקה שיפוצים מניעת רטיבות ודליפה של גגות
מניעת רטיבות ודליפה של גגות
אורי בוסביב 07/11/11 |  צפיות: 2985

הבית שלנו הוא המקום הכי חשוב לנו. בבית שלנו אנחנו שמים את מבטחנו, תופסים מחסה ונחים אחרי יום עבודה ארוך. אם לא נדאג לבית שלנו החיים איכות החיים שלנו תרד ותהיה נמוכה. איכות חיים גבוהה באה בין השאר לידי ביטוי בבית מטופח ונקי.

החורף הגיע- הדליפה בגג התחילה

איך שהחורף מגיע מתחיל לרדת הרבה גשם. במקרה של גג דולף אז הגשם יגרום למצב של רטיבות בבית שלנו. כאשר יש רטיבות צריך לאטום אותה כמה שיותר מהר. איטום של גג נעשה על ידי סתימה של החורים בתקרה. איטום של הגג מונע חדירה של מים ובכך הוא מונע רטיבות.

 

איטום טוב יבטיח שכל החורף הגג שלנו לא ידלוף. פעולה של איטום הגג היא פעולה שמצריכה ידע ומיומנות בנושא. בשביל לאטום גג צריך לעשות שימוש בחומרים איכותיים מאוד. פעולת איטום של גג מצריכה זהירות כי אפשר ליפול מהגג או להחליק ממנו.

הסכנה שיש בגג דולף

גג דולף הוא פתח לסכנות. גג דולף מוריד לנו את ערך הבית והוא הופך את החיים בבית לבתי נסבלים. חשוב לשמור שהגג שלנו לא ידלוף. כאשר הגג דולף כל מני חיות ותקנים יכולים להיכנס לבית שלנו. חיות כמו עכברים, חולדות וציפורים יהפכו לחלק מהשגרה היומית שלנו.

בגלל סיבות אלו מומלץ מאוד לפעול בשביל איטום הבית שלנו. איטום נכון של הבית עוזר גם לבידוד של הבית מפני חום וקור. כאשר הגג אטום בצורה מקצועית ובטוחה אז פחות קור וחום חודרים לבית שלנו.

מה יש לעשות נגד בעיות של רטיבות

נגד בעיות של רטיבות וגג דולף יש פתרון פשוט. הפתרון הוא זיפות גגות. זיפות גגות יכול לסייע לנו באיטום נכון של הבית. מומלץ לא להשקיע בתהליך של זיפות גגות לבד ולשכור חברה מקצועית שתזפת לנו את הגג.

היתרונות של שכירת חברה מקצועית שתאטום לנו את הגג

יש הרבה יתרונות בשכירה של חברה מקצועית לביצוע עבודות של זיפות ואטימת הגג של הבית שלנו. כאשר אנחנו שוכרים חברה מקצועית אנחנו יכולים להיות בטוחים שהעבודה תיעשה ביסודיות ובמהרה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אורי בוסביב


 


מאמרים נוספים מאת אורי בוסביב
 
מכונות קפה – מאז ולתמיד!
29/01/12 | צרכנות
אז תשתה עוד כוס קפה ותעורר.. בדיוק לזה התכוון המשורר, הקפה מלווה אותנו כמעט בכל בוקר ובכל מקום, בבית, במשרד

מכונות קפה ההמצאה של ימינו
לפני המולת היומיום השגרתית והמאומצת של כל אחד מאיתנו, אנו לוגמים את כוס הקפה שלנו כדי להטעין את גופנו בקצת מרץ וערנות אחרי שנת הלילה. אך לא רק בבוקר אנו צורכים את כוס הקפה שלנו, רבים מאיתנו צורכים אותו מספר פעמים לאורך שעות היום בין אם זה בבית, בבית קפה או במקום העבודה.

משמעות אבני החן
29/11/11 | קניות
תכשיטים רבים, יוצאים את מפעל היוצרים והמעצבים כשהם משובצים באבני חן מסוגים שונים. ואכן, שילוב של אבני חן בתכשיטים על סוגיהם, מוסיף צבע וחן לכל תכשיט מעוצב. עם זאת, ישנן אבני חן רבות להן מיוחסות סגולות מחזקות לבני האדם, וענידת התכשיט תוכל להשפיע באופן חיובי על העונד לנוכח סגולות אלו. במאמר שלפניכם, סקרנו מספר אבני חן מסוגים שונים, הנפוצים לשימוש בקרב קהילת מעצבי התכשיטים, בכדי להאיר את עיניכם בסגולות ובמוצא של אבן החן היקרה והייחודית המשובצת בתכשיט אותו רכשתם.

מניעת רטיבות ודליפה של גגות
07/11/11 | שיפוצים
הבית שלנו הוא המקום הכי חשוב לנו. בבית שלנו אנחנו שמים את מבטחנו, תופסים מחסה ונחים אחרי יום עבודה ארוך. אם לא נדאג לבית שלנו החיים איכות החיים שלנו תרד ותהיה נמוכה. איכות חיים גבוהה באה בין השאר לידי ביטוי בבית מטופח ונקי.

כיצד להימנע מכפל תוכן באתר?
כיום, הדרך הפופולארית ביותר לקידום אתרים ושיווק מוצרים באינטרנט היא באמצעות כתיבת תוכן, או לחילופין, כתיבת מאמרים לצרכי קידום אתרים ושיווק מוצרים. עקב היותה הדרך האולטימטיבית לכך, נמצאים גם בתוך עולם כתיבת תוכן הטעיות ועבירות על חוקי אתיקה.

ניתוחים פלסטיים - טיעונים בעד ובנגד מתיחת פנים
כולנו רוצים להיראות יפים. בני אדם מטבעם שואפים לשלמות. בעוד שלפני שנים רבות אי אפשר היה להגיע למראה האידאלי שרצינו לעצמנו היום זה אפשרי, על ידי ניתוחים פלסטיים אנחנו יכולים להיראות כמו בפנטזיות שלנו.

מה לעשות במקרה שיש לנו דליפה בגג
03/11/11 | שיפוצים
הבית שלנו הוא מקום המבטחים שלנו. כאשר חלקים מהבית שלנו נהרסים אז אנחנו נשארים ללא הגנה. כך למשל כאשר יש בבית שלנו בעיות של רטיבות בגלל גשמים וצנרת אנחנו יכולים לסבול מקירות רטובים ומחדרים וחפצים שנהרסים.

איך חוסכים בהוצאות חתונה
כולם יודעים זאת כיום אבל עריכת חתונה היא בעלת משמעות של הוצאות לא מעטות של עשרות אם לא מאות אלפי שקלים. רוב הזוגות כיום לוקחים הלוואות לצורך כך או שכמובן נעזרים בהורים שלהם על מנת לערוך את האירוע. להוסיף על זה, שכיום חתונות הן סוג של הפקות ענק שהעלויות בהן רק תופחות ותופחות עם הזמן.

כל כלה יפה
הרבה כלות בטרם החתונה שלהם דואגות כי הן לא יהיו יפות. במשך כל ההכנות הרבות, עשויות להרגיש כי הן לא בהכרח יהיו יפות כמו שתמיד חשבו וזה בהחלט גורם להם ללא מעט חששות. נתחיל ונרגע, אין כלה שלא נראית זוהרת ויפה ביום חופתה. יש דברים שפשוט לא משתנים ואי אפשר לשנות ומראה הכלה ביום החתונה הוא כזה.

איך הופכים חתונה למוצלחת?
כיום בואו נודה בכך, רוב החתונות לפעמים נראות לנו בדיוק אותו הדבר. נראה כאילו יש איזה שהם כללים לא כתובים שפשוט כולם ממלאים אותם. אנחנו כמובן נכבד את החתן והכלה בנוכחותנו ונשמח איתם, אולם תמיד נשאל את עצמנו (במיוחד אם אנחנו מתחתנים בקרוב) האם ניתן להפוך את האירוע למוצלח יותר ולא שגרתי
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI