דף הבית מתכונים ואוכל מתכונים - אחר מכונות קפה ההמצאה של ימינו
מכונות קפה ההמצאה של ימינו
אורי בוסביב 15/12/11 |  צפיות: 2417

מכונות קפה ההמצאה של ימינו

לפני המולת היומיום השגרתית והמאומצת של כל אחד מאיתנו, אנו לוגמים את כוס הקפה שלנו כדי להטעין את גופנו בקצת מרץ וערנות אחרי שנת הלילה.

אך לא רק בבוקר אנו צורכים את כוס הקפה שלנו, רבים מאיתנו צורכים אותו מספר פעמים לאורך שעות היום בין אם זה בבית, בבית קפה או במקום העבודה.

אם בעבר, בכדי לשתות קפה עשיר איכותי היה עלינו לצאת לבלות ולצרוך אותו באחד מבתי הקפה הרי שכיום אין צורך לכתת רגליים וניתן להביא את הקפה הטוב והמשובח עד לבית באמצעות מכונות קפה . ולא רק בבתים אנו מוצאים את מכונות הקפה אלא גם פעמים רבות במקומות עבודה ומקומות ציבוריים.

כוס קפה במהירות הבזק...

ואכן, כשם שמציאת מכונות קפה מקצועיות שכיחה ביותר במסעדות ובבתי קפה כך שכיח למצוא אותן כיום בכל מקום כמעט. מכונות קפה ביתיות הן כבר לא מוצר חובה לכל חובבי הקפה באשר הם אלא גם לצרכנים רבים שאוהבים לשתות קפה,והן לא נופלות באיכותן ממכונות הקפה המקצועיות כלל וכלל.

אם בעבר היו קיימות מכונות קפה ידניות שבאמצעותן הכנו קפה ולקחנו חלק פעיל בכל תהליך ההכנה מראשיתו ועד סופו הרי שכיום יש מכונות קפה אוטומטיות בהן ניתן לשלוט על מידת החוזק של הקפה, ועל ריכוז הארומה שלו על-ידי הוספת הפולים, ומעבר לכך לא נדרשת מצידנו כל פעולה.

זמן הכנת הקפה במכונות קפה בימינו קצרה באופן משמעותי יחסית למכונות הקפה בעבר. ובהשקעה חד פעמית לא גדולה במיוחד גם אצלכם בבית תוכלו ליהנות מכוס קפה תוך שניות ספורות ולא רק אתם אלא גם כל בני המשפחה והאורחים שמגיעים מדי פעם.

טווח המחירים של מכונות הקפה בימינו אומנם זול יחסית לעבר אך עדיין נע בין מאות שקלים לאלפי שקלים כאשר היקרות מביניהן הן אלו המיועדות לבתי קפה ומסעדות, והן אלו העשויות להגיע לעשרות אלפי שקלים. המחיר לא רק תלוי ביצרן המכונה אלא בפונקציות אותן המכונה מבצעת כאשר ככל שהמכונה משוכללת יותר כך היא תעלה לכם יקר יותר.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אורי בוסביב


 


מאמרים נוספים מאת אורי בוסביב
 
מכונות קפה – מאז ולתמיד!
29/01/12 | צרכנות
אז תשתה עוד כוס קפה ותעורר.. בדיוק לזה התכוון המשורר, הקפה מלווה אותנו כמעט בכל בוקר ובכל מקום, בבית, במשרד

מכונות קפה ההמצאה של ימינו
לפני המולת היומיום השגרתית והמאומצת של כל אחד מאיתנו, אנו לוגמים את כוס הקפה שלנו כדי להטעין את גופנו בקצת מרץ וערנות אחרי שנת הלילה. אך לא רק בבוקר אנו צורכים את כוס הקפה שלנו, רבים מאיתנו צורכים אותו מספר פעמים לאורך שעות היום בין אם זה בבית, בבית קפה או במקום העבודה.

משמעות אבני החן
29/11/11 | קניות
תכשיטים רבים, יוצאים את מפעל היוצרים והמעצבים כשהם משובצים באבני חן מסוגים שונים. ואכן, שילוב של אבני חן בתכשיטים על סוגיהם, מוסיף צבע וחן לכל תכשיט מעוצב. עם זאת, ישנן אבני חן רבות להן מיוחסות סגולות מחזקות לבני האדם, וענידת התכשיט תוכל להשפיע באופן חיובי על העונד לנוכח סגולות אלו. במאמר שלפניכם, סקרנו מספר אבני חן מסוגים שונים, הנפוצים לשימוש בקרב קהילת מעצבי התכשיטים, בכדי להאיר את עיניכם בסגולות ובמוצא של אבן החן היקרה והייחודית המשובצת בתכשיט אותו רכשתם.

מניעת רטיבות ודליפה של גגות
07/11/11 | שיפוצים
הבית שלנו הוא המקום הכי חשוב לנו. בבית שלנו אנחנו שמים את מבטחנו, תופסים מחסה ונחים אחרי יום עבודה ארוך. אם לא נדאג לבית שלנו החיים איכות החיים שלנו תרד ותהיה נמוכה. איכות חיים גבוהה באה בין השאר לידי ביטוי בבית מטופח ונקי.

כיצד להימנע מכפל תוכן באתר?
כיום, הדרך הפופולארית ביותר לקידום אתרים ושיווק מוצרים באינטרנט היא באמצעות כתיבת תוכן, או לחילופין, כתיבת מאמרים לצרכי קידום אתרים ושיווק מוצרים. עקב היותה הדרך האולטימטיבית לכך, נמצאים גם בתוך עולם כתיבת תוכן הטעיות ועבירות על חוקי אתיקה.

ניתוחים פלסטיים - טיעונים בעד ובנגד מתיחת פנים
כולנו רוצים להיראות יפים. בני אדם מטבעם שואפים לשלמות. בעוד שלפני שנים רבות אי אפשר היה להגיע למראה האידאלי שרצינו לעצמנו היום זה אפשרי, על ידי ניתוחים פלסטיים אנחנו יכולים להיראות כמו בפנטזיות שלנו.

מה לעשות במקרה שיש לנו דליפה בגג
03/11/11 | שיפוצים
הבית שלנו הוא מקום המבטחים שלנו. כאשר חלקים מהבית שלנו נהרסים אז אנחנו נשארים ללא הגנה. כך למשל כאשר יש בבית שלנו בעיות של רטיבות בגלל גשמים וצנרת אנחנו יכולים לסבול מקירות רטובים ומחדרים וחפצים שנהרסים.

איך חוסכים בהוצאות חתונה
כולם יודעים זאת כיום אבל עריכת חתונה היא בעלת משמעות של הוצאות לא מעטות של עשרות אם לא מאות אלפי שקלים. רוב הזוגות כיום לוקחים הלוואות לצורך כך או שכמובן נעזרים בהורים שלהם על מנת לערוך את האירוע. להוסיף על זה, שכיום חתונות הן סוג של הפקות ענק שהעלויות בהן רק תופחות ותופחות עם הזמן.

כל כלה יפה
הרבה כלות בטרם החתונה שלהם דואגות כי הן לא יהיו יפות. במשך כל ההכנות הרבות, עשויות להרגיש כי הן לא בהכרח יהיו יפות כמו שתמיד חשבו וזה בהחלט גורם להם ללא מעט חששות. נתחיל ונרגע, אין כלה שלא נראית זוהרת ויפה ביום חופתה. יש דברים שפשוט לא משתנים ואי אפשר לשנות ומראה הכלה ביום החתונה הוא כזה.

איך הופכים חתונה למוצלחת?
כיום בואו נודה בכך, רוב החתונות לפעמים נראות לנו בדיוק אותו הדבר. נראה כאילו יש איזה שהם כללים לא כתובים שפשוט כולם ממלאים אותם. אנחנו כמובן נכבד את החתן והכלה בנוכחותנו ונשמח איתם, אולם תמיד נשאל את עצמנו (במיוחד אם אנחנו מתחתנים בקרוב) האם ניתן להפוך את האירוע למוצלח יותר ולא שגרתי
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI