דף הבית בית משפחה וזוגיות אירועים וחתונות כל כלה יפה
כל כלה יפה
אורי בוסביב 27/10/11 |  צפיות: 2443

הרבה כלות בטרם החתונה שלהם דואגות כי הן לא יהיו יפות. במשך כל ההכנות הרבות, עשויות להרגיש כי הן לא בהכרח יהיו יפות כמו שתמיד חשבו וזה בהחלט גורם להם ללא מעט חששות. נתחיל ונרגע, אין כלה שלא נראית זוהרת ויפה ביום חופתה. יש דברים שפשוט לא משתנים ואי אפשר לשנות ומראה הכלה ביום החתונה הוא כזה.

כיום תחשבו כי יש כל כך הרבה שמלות כלה שיכולות להפוך כל כלה ליפה. יותר מכך, תחשבו שפרט למגוון של שמלות כלה יש גם סוגים שונים של איפור וגם סוגים שונים של אולם אירועים  שבהם ניתן לעשות שימוש בחופה. כל הדברים הללו יחדיו תורמים למראה של הכלה והופכים אותה לזוהרת בערב החשוב בחייה.

אז מי אחראי על מראה הכלה?

ובכן, על מנת לבחור את שמלת הכלה יש כמובן להתייעץ עם מעצב שמלות כלה. קודם לכן מומלץ מאוד להעיף מבט באחד הקטלוגים המיועדים לשמלות כלה או לחילופין באתרי האינטרנט שכל אחד מהם שמכבד את עצמו מעלה לרשת. כמובן שניתן לעיין גם באינטרנט וגם בקטלוגים על מנת למצוא שמלה מתאימה.

אם לא ממש יודעים מה רוצים או שיודעים בדיוק מה רוצים מומלץ לקבוע פגישת ייעוץ עם כמה מעצבי שמלות כלה. בטרם הפגישה מומלץ להקציב גם כן תקציב ראוי עבור השמלה. חשוב מאוד לא לחרוג מתקציב זה. לאחר מכן יש להתחיל למדוד שמלות כלה 2012  שמציעים המעצבים השונים ואז כמובן לבחור את השמלה המתאימה.

ומה עם שאר הדברים?

אחרי שכבר בוחרים שמלה עושים את רוב העבודה. ברוב המקרים ימליץ המעצב גם על התכשיטים וגם על האיפור הדרוש. בלי קשר לכך מומלץ להתחיל לחפש אחר סלון כלות בו ביום החתונה מכינים את הכלה לאירוע. סלוני הכלות מציעים ברוב המקרים לאפר את הכלה, לעשות לה תסרוקת וכמובן גם פינוקים אחרים בטרם האירוע.

כמובן שניתן לנסות ולדרוש איפור ניסיון על מנת להיות בטוחים כי האיפור מתאים למראה שרוצים לאירוע. כך שכפי שכבר הבנתם, מאוד קל להפוך את הכלה ליפה ובסופו של דבר כמו שכולם אומרים ותמיד אומרים הכלה היא הכי יפה באירוע שלה ואי אפשר לחת את זה ממנה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אורי בוסביב


 


מאמרים נוספים מאת אורי בוסביב
 
מכונות קפה – מאז ולתמיד!
29/01/12 | צרכנות
אז תשתה עוד כוס קפה ותעורר.. בדיוק לזה התכוון המשורר, הקפה מלווה אותנו כמעט בכל בוקר ובכל מקום, בבית, במשרד

מכונות קפה ההמצאה של ימינו
לפני המולת היומיום השגרתית והמאומצת של כל אחד מאיתנו, אנו לוגמים את כוס הקפה שלנו כדי להטעין את גופנו בקצת מרץ וערנות אחרי שנת הלילה. אך לא רק בבוקר אנו צורכים את כוס הקפה שלנו, רבים מאיתנו צורכים אותו מספר פעמים לאורך שעות היום בין אם זה בבית, בבית קפה או במקום העבודה.

משמעות אבני החן
29/11/11 | קניות
תכשיטים רבים, יוצאים את מפעל היוצרים והמעצבים כשהם משובצים באבני חן מסוגים שונים. ואכן, שילוב של אבני חן בתכשיטים על סוגיהם, מוסיף צבע וחן לכל תכשיט מעוצב. עם זאת, ישנן אבני חן רבות להן מיוחסות סגולות מחזקות לבני האדם, וענידת התכשיט תוכל להשפיע באופן חיובי על העונד לנוכח סגולות אלו. במאמר שלפניכם, סקרנו מספר אבני חן מסוגים שונים, הנפוצים לשימוש בקרב קהילת מעצבי התכשיטים, בכדי להאיר את עיניכם בסגולות ובמוצא של אבן החן היקרה והייחודית המשובצת בתכשיט אותו רכשתם.

מניעת רטיבות ודליפה של גגות
07/11/11 | שיפוצים
הבית שלנו הוא המקום הכי חשוב לנו. בבית שלנו אנחנו שמים את מבטחנו, תופסים מחסה ונחים אחרי יום עבודה ארוך. אם לא נדאג לבית שלנו החיים איכות החיים שלנו תרד ותהיה נמוכה. איכות חיים גבוהה באה בין השאר לידי ביטוי בבית מטופח ונקי.

כיצד להימנע מכפל תוכן באתר?
כיום, הדרך הפופולארית ביותר לקידום אתרים ושיווק מוצרים באינטרנט היא באמצעות כתיבת תוכן, או לחילופין, כתיבת מאמרים לצרכי קידום אתרים ושיווק מוצרים. עקב היותה הדרך האולטימטיבית לכך, נמצאים גם בתוך עולם כתיבת תוכן הטעיות ועבירות על חוקי אתיקה.

ניתוחים פלסטיים - טיעונים בעד ובנגד מתיחת פנים
כולנו רוצים להיראות יפים. בני אדם מטבעם שואפים לשלמות. בעוד שלפני שנים רבות אי אפשר היה להגיע למראה האידאלי שרצינו לעצמנו היום זה אפשרי, על ידי ניתוחים פלסטיים אנחנו יכולים להיראות כמו בפנטזיות שלנו.

מה לעשות במקרה שיש לנו דליפה בגג
03/11/11 | שיפוצים
הבית שלנו הוא מקום המבטחים שלנו. כאשר חלקים מהבית שלנו נהרסים אז אנחנו נשארים ללא הגנה. כך למשל כאשר יש בבית שלנו בעיות של רטיבות בגלל גשמים וצנרת אנחנו יכולים לסבול מקירות רטובים ומחדרים וחפצים שנהרסים.

איך חוסכים בהוצאות חתונה
כולם יודעים זאת כיום אבל עריכת חתונה היא בעלת משמעות של הוצאות לא מעטות של עשרות אם לא מאות אלפי שקלים. רוב הזוגות כיום לוקחים הלוואות לצורך כך או שכמובן נעזרים בהורים שלהם על מנת לערוך את האירוע. להוסיף על זה, שכיום חתונות הן סוג של הפקות ענק שהעלויות בהן רק תופחות ותופחות עם הזמן.

כל כלה יפה
הרבה כלות בטרם החתונה שלהם דואגות כי הן לא יהיו יפות. במשך כל ההכנות הרבות, עשויות להרגיש כי הן לא בהכרח יהיו יפות כמו שתמיד חשבו וזה בהחלט גורם להם ללא מעט חששות. נתחיל ונרגע, אין כלה שלא נראית זוהרת ויפה ביום חופתה. יש דברים שפשוט לא משתנים ואי אפשר לשנות ומראה הכלה ביום החתונה הוא כזה.

איך הופכים חתונה למוצלחת?
כיום בואו נודה בכך, רוב החתונות לפעמים נראות לנו בדיוק אותו הדבר. נראה כאילו יש איזה שהם כללים לא כתובים שפשוט כולם ממלאים אותם. אנחנו כמובן נכבד את החתן והכלה בנוכחותנו ונשמח איתם, אולם תמיד נשאל את עצמנו (במיוחד אם אנחנו מתחתנים בקרוב) האם ניתן להפוך את האירוע למוצלח יותר ולא שגרתי
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI