דף הבית קניות וצרכנות צרכנות מכונות קפה – מאז ולתמיד!
מכונות קפה – מאז ולתמיד!
אורי בוסביב 29/01/12 |  צפיות: 3187

אז תשתה עוד כוס קפה ותעורר.. בדיוק לזה התכוון המשורר, הקפה מלווה אותנו כמעט בכל בוקר ובכל מקום, בבית, במשרד, בבילוי של אחר הצהריים, נדמה כאילו הוא היה כאן מאז ומעולם, אין ספק שקפה הוא גם עניין של סטייל ואיכות, מכונות קפה הפכו לחלק בלתי נפרד מהמטבח שלנו, או כך לפחות אנחנו מייחלים... לכבד בו את האורחים והכי חשוב איכותי ומהטובים ביותר, שגם אתה תוכל להשוויץ במכונת הקפה שלך.

מכונות קפה – איכות וכמות

העיצוב, האיכות, הגודל , הארומה והניחוח בהחלט הופכים את הטקס הזה למשהו מיוחד, לחובבי הקפה במיוחד, מכונות קפה הומצאו לפני המון שנים, בתחילת המאה ה- 20 ומטרתן היתה לחסוך בזמן, מכונה שייצרה יותר כוסות קפה בזמן מסוים נחשבה לטובה ביותר, היום האיכות תפסה את מקומה של הכמות וזהו המדד היחידי לרכישת מכונת קפה טובה, אולם, מכונות קפה לבית או מכונות קפה למסעדות, שונות זו מזו בכמות הקפה שהן מייצרות בזמן נתון, כמובן גם הגודל קובע, אבל לא פחות – האיכות.

מכונות קפה – סוגים

קפסולות , פודים, טחון מראש, או טחינה במקום, תוכלו לבחור כל אחד מאלה לפי טעמכם האישי, מכונות אספרסו המגיעות בקפסולות, הן המכונות הכי נרכשות בעצם, בשל התפעול הנוח והקל , מכונות אלה מגיעות עם קפסולות אשר בתוכן פולי קפה טחונים מראש, כך גם אין צורך לנקות את המכונה אחרי כל כוס קפה, למבינים בקפה , ישנן מכונות קפה עם מטחנה, שניתן לשלוט חלקית על רמת הטחינה של הקפה, גם מכונה זו נחשבת לקלה לתפעול שגם, לא מצריכה נקיון בכל פעם, מכונה נוספת שהיא ברמה של מקצוענים, הינה מכונה שהשליטה על טחינת הפולים או האבקה היא מלאה, הקפה מוכן ברמה מקצועית מאוד ואיכותית מאוד, אפשר לומר גם חסכונית יותר.

מכונות קפה – כדאי לדעת

לא כל מכונות הקפה ה "דוגמניות" הן בהכרח הטובות, העיצוב נועד להוסיף יופי ולמשוך את תשומת לב הקונה, חשוב לבדוק את איכות הקפה וכמובן את רמת קושי התפעול, קפסולות שונות זו מזו במחירן ופה דווקא המחיר מעיד על האיכות, מן הסתם. יש מכונות קפה שבהם פונקציה מפנקת להקצפת חלב, אז למי שאוהב להתפנק במיוחד, כדאי לבדוק את אפשרויות המכונה , כי אם כבר פינוק, אז עד הסוף!


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אורי בוסביב


 


מאמרים נוספים מאת אורי בוסביב
 
מכונות קפה – מאז ולתמיד!
29/01/12 | צרכנות
אז תשתה עוד כוס קפה ותעורר.. בדיוק לזה התכוון המשורר, הקפה מלווה אותנו כמעט בכל בוקר ובכל מקום, בבית, במשרד

מכונות קפה ההמצאה של ימינו
לפני המולת היומיום השגרתית והמאומצת של כל אחד מאיתנו, אנו לוגמים את כוס הקפה שלנו כדי להטעין את גופנו בקצת מרץ וערנות אחרי שנת הלילה. אך לא רק בבוקר אנו צורכים את כוס הקפה שלנו, רבים מאיתנו צורכים אותו מספר פעמים לאורך שעות היום בין אם זה בבית, בבית קפה או במקום העבודה.

משמעות אבני החן
29/11/11 | קניות
תכשיטים רבים, יוצאים את מפעל היוצרים והמעצבים כשהם משובצים באבני חן מסוגים שונים. ואכן, שילוב של אבני חן בתכשיטים על סוגיהם, מוסיף צבע וחן לכל תכשיט מעוצב. עם זאת, ישנן אבני חן רבות להן מיוחסות סגולות מחזקות לבני האדם, וענידת התכשיט תוכל להשפיע באופן חיובי על העונד לנוכח סגולות אלו. במאמר שלפניכם, סקרנו מספר אבני חן מסוגים שונים, הנפוצים לשימוש בקרב קהילת מעצבי התכשיטים, בכדי להאיר את עיניכם בסגולות ובמוצא של אבן החן היקרה והייחודית המשובצת בתכשיט אותו רכשתם.

מניעת רטיבות ודליפה של גגות
07/11/11 | שיפוצים
הבית שלנו הוא המקום הכי חשוב לנו. בבית שלנו אנחנו שמים את מבטחנו, תופסים מחסה ונחים אחרי יום עבודה ארוך. אם לא נדאג לבית שלנו החיים איכות החיים שלנו תרד ותהיה נמוכה. איכות חיים גבוהה באה בין השאר לידי ביטוי בבית מטופח ונקי.

כיצד להימנע מכפל תוכן באתר?
כיום, הדרך הפופולארית ביותר לקידום אתרים ושיווק מוצרים באינטרנט היא באמצעות כתיבת תוכן, או לחילופין, כתיבת מאמרים לצרכי קידום אתרים ושיווק מוצרים. עקב היותה הדרך האולטימטיבית לכך, נמצאים גם בתוך עולם כתיבת תוכן הטעיות ועבירות על חוקי אתיקה.

ניתוחים פלסטיים - טיעונים בעד ובנגד מתיחת פנים
כולנו רוצים להיראות יפים. בני אדם מטבעם שואפים לשלמות. בעוד שלפני שנים רבות אי אפשר היה להגיע למראה האידאלי שרצינו לעצמנו היום זה אפשרי, על ידי ניתוחים פלסטיים אנחנו יכולים להיראות כמו בפנטזיות שלנו.

מה לעשות במקרה שיש לנו דליפה בגג
03/11/11 | שיפוצים
הבית שלנו הוא מקום המבטחים שלנו. כאשר חלקים מהבית שלנו נהרסים אז אנחנו נשארים ללא הגנה. כך למשל כאשר יש בבית שלנו בעיות של רטיבות בגלל גשמים וצנרת אנחנו יכולים לסבול מקירות רטובים ומחדרים וחפצים שנהרסים.

איך חוסכים בהוצאות חתונה
כולם יודעים זאת כיום אבל עריכת חתונה היא בעלת משמעות של הוצאות לא מעטות של עשרות אם לא מאות אלפי שקלים. רוב הזוגות כיום לוקחים הלוואות לצורך כך או שכמובן נעזרים בהורים שלהם על מנת לערוך את האירוע. להוסיף על זה, שכיום חתונות הן סוג של הפקות ענק שהעלויות בהן רק תופחות ותופחות עם הזמן.

כל כלה יפה
הרבה כלות בטרם החתונה שלהם דואגות כי הן לא יהיו יפות. במשך כל ההכנות הרבות, עשויות להרגיש כי הן לא בהכרח יהיו יפות כמו שתמיד חשבו וזה בהחלט גורם להם ללא מעט חששות. נתחיל ונרגע, אין כלה שלא נראית זוהרת ויפה ביום חופתה. יש דברים שפשוט לא משתנים ואי אפשר לשנות ומראה הכלה ביום החתונה הוא כזה.

איך הופכים חתונה למוצלחת?
כיום בואו נודה בכך, רוב החתונות לפעמים נראות לנו בדיוק אותו הדבר. נראה כאילו יש איזה שהם כללים לא כתובים שפשוט כולם ממלאים אותם. אנחנו כמובן נכבד את החתן והכלה בנוכחותנו ונשמח איתם, אולם תמיד נשאל את עצמנו (במיוחד אם אנחנו מתחתנים בקרוב) האם ניתן להפוך את האירוע למוצלח יותר ולא שגרתי
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI