דף הבית אינטרנט והחיים ברשת קידום אתרים כיצד להימנע מכפל תוכן באתר?
כיצד להימנע מכפל תוכן באתר?
אורי בוסביב 06/11/11 |  צפיות: 2626

כיום, הדרך הפופולארית ביותר לקידום אתרים ושיווק מוצרים באינטרנט היא באמצעות כתיבת תוכן, או לחילופין, כתיבת מאמרים לצרכי קידום אתרים ושיווק מוצרים. עקב היותה הדרך האולטימטיבית לכך, נמצאים גם בתוך עולם כתיבת תוכן הטעיות ועבירות על חוקי אתיקה.

אחת מהדרכים הנפוצות בעולם כתיבת תוכן היא כפל תוכן. כפל תוכן יכול בוא במגוון צורות:

·         תוכן שהועתק מאתר אחר

·         תוכן כפול באותו האתר

תוכן הכולל העתקה מאתר אחר

עולם כתיבת מאמרים מגלגל הרבה כסף. כך, כבכל תחום בו נמצא כסף יש גם פשעים. אחד מהם הוא העתקה של תוכן. זוהי דרך מאוד פופולארית לעשות הרבה כסף בעולם ספקי התוכן לאתרים. הכוונה בכך היא כתיבת מאמרים אשר אינם מקוריים.

כותב המאמר מעתיק את המאמר ממקורות אחרים. מדובר גם בדרכים משוכללות בהן עושים זאת. לדוגמא, שילוב של תכנים ממספר אתרים והעתקה לכדי מאמר אחד. אך מה? גוגל מזהה זאת בקלות. כיום זה כבר לא עובד. יש לכך השלכות רבות.

בעלי אתרים אשר לא מכירים את כל השתיקים של הכתיבה יכולים ליפול בפח. הם יזמינו מאמרים ויקבלו מאמרים מועתקים אשר לא יקדמו את האתר ולהפך אפילו יביישו את בעלי האתרים, ובמקרה הגרוע, אפילו יסבכו אותם עם החוק.

כתיבת תוכן כפול באותו האתר

חלק נוסף בנדבך בעולם של ספקי תוכן לאתרים, הוא לעיתים, מאמרים המעניקים תוכן כפול באותו האתר. לעיתים זה לאו דווקא יגיע בצורה מאוד גלויה. לעיתים מדובר בתוכן מועתק ממש, אך לא תמיד. לעיתים זה יהיה בצורה של מאמר מקורי אך שנותן את אותו מידע בדיוק. לדוגמא, אתר המוכר תכשיטים ומבקש שני מאמרים בנושא תכשיטנות, יקבל שני מאמרים על עולם התכשיטנות אשר מספקים את אותו המידע.

כיצד נימנע מכך?

התשובה כאן פשוטה, ניתן לבדוק באמצעים פשוטים את כל נושא כפל התוכן. הדרך להימנע ממצבים אלו הוא לקבל שירותים מספק תוכן איכותי ומכתבי תוכן מקצועיים לנושא עליו מדובר. לא מדובר בקסמים. כאשר מעסיקים כותבים המכירים את הנושא, מתקבלת כתיבת מאמרים מקצועיים ומקוריים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אורי בוסביב


 


מאמרים נוספים מאת אורי בוסביב
 
מכונות קפה – מאז ולתמיד!
29/01/12 | צרכנות
אז תשתה עוד כוס קפה ותעורר.. בדיוק לזה התכוון המשורר, הקפה מלווה אותנו כמעט בכל בוקר ובכל מקום, בבית, במשרד

מכונות קפה ההמצאה של ימינו
לפני המולת היומיום השגרתית והמאומצת של כל אחד מאיתנו, אנו לוגמים את כוס הקפה שלנו כדי להטעין את גופנו בקצת מרץ וערנות אחרי שנת הלילה. אך לא רק בבוקר אנו צורכים את כוס הקפה שלנו, רבים מאיתנו צורכים אותו מספר פעמים לאורך שעות היום בין אם זה בבית, בבית קפה או במקום העבודה.

משמעות אבני החן
29/11/11 | קניות
תכשיטים רבים, יוצאים את מפעל היוצרים והמעצבים כשהם משובצים באבני חן מסוגים שונים. ואכן, שילוב של אבני חן בתכשיטים על סוגיהם, מוסיף צבע וחן לכל תכשיט מעוצב. עם זאת, ישנן אבני חן רבות להן מיוחסות סגולות מחזקות לבני האדם, וענידת התכשיט תוכל להשפיע באופן חיובי על העונד לנוכח סגולות אלו. במאמר שלפניכם, סקרנו מספר אבני חן מסוגים שונים, הנפוצים לשימוש בקרב קהילת מעצבי התכשיטים, בכדי להאיר את עיניכם בסגולות ובמוצא של אבן החן היקרה והייחודית המשובצת בתכשיט אותו רכשתם.

מניעת רטיבות ודליפה של גגות
07/11/11 | שיפוצים
הבית שלנו הוא המקום הכי חשוב לנו. בבית שלנו אנחנו שמים את מבטחנו, תופסים מחסה ונחים אחרי יום עבודה ארוך. אם לא נדאג לבית שלנו החיים איכות החיים שלנו תרד ותהיה נמוכה. איכות חיים גבוהה באה בין השאר לידי ביטוי בבית מטופח ונקי.

כיצד להימנע מכפל תוכן באתר?
כיום, הדרך הפופולארית ביותר לקידום אתרים ושיווק מוצרים באינטרנט היא באמצעות כתיבת תוכן, או לחילופין, כתיבת מאמרים לצרכי קידום אתרים ושיווק מוצרים. עקב היותה הדרך האולטימטיבית לכך, נמצאים גם בתוך עולם כתיבת תוכן הטעיות ועבירות על חוקי אתיקה.

ניתוחים פלסטיים - טיעונים בעד ובנגד מתיחת פנים
כולנו רוצים להיראות יפים. בני אדם מטבעם שואפים לשלמות. בעוד שלפני שנים רבות אי אפשר היה להגיע למראה האידאלי שרצינו לעצמנו היום זה אפשרי, על ידי ניתוחים פלסטיים אנחנו יכולים להיראות כמו בפנטזיות שלנו.

מה לעשות במקרה שיש לנו דליפה בגג
03/11/11 | שיפוצים
הבית שלנו הוא מקום המבטחים שלנו. כאשר חלקים מהבית שלנו נהרסים אז אנחנו נשארים ללא הגנה. כך למשל כאשר יש בבית שלנו בעיות של רטיבות בגלל גשמים וצנרת אנחנו יכולים לסבול מקירות רטובים ומחדרים וחפצים שנהרסים.

איך חוסכים בהוצאות חתונה
כולם יודעים זאת כיום אבל עריכת חתונה היא בעלת משמעות של הוצאות לא מעטות של עשרות אם לא מאות אלפי שקלים. רוב הזוגות כיום לוקחים הלוואות לצורך כך או שכמובן נעזרים בהורים שלהם על מנת לערוך את האירוע. להוסיף על זה, שכיום חתונות הן סוג של הפקות ענק שהעלויות בהן רק תופחות ותופחות עם הזמן.

כל כלה יפה
הרבה כלות בטרם החתונה שלהם דואגות כי הן לא יהיו יפות. במשך כל ההכנות הרבות, עשויות להרגיש כי הן לא בהכרח יהיו יפות כמו שתמיד חשבו וזה בהחלט גורם להם ללא מעט חששות. נתחיל ונרגע, אין כלה שלא נראית זוהרת ויפה ביום חופתה. יש דברים שפשוט לא משתנים ואי אפשר לשנות ומראה הכלה ביום החתונה הוא כזה.

איך הופכים חתונה למוצלחת?
כיום בואו נודה בכך, רוב החתונות לפעמים נראות לנו בדיוק אותו הדבר. נראה כאילו יש איזה שהם כללים לא כתובים שפשוט כולם ממלאים אותם. אנחנו כמובן נכבד את החתן והכלה בנוכחותנו ונשמח איתם, אולם תמיד נשאל את עצמנו (במיוחד אם אנחנו מתחתנים בקרוב) האם ניתן להפוך את האירוע למוצלח יותר ולא שגרתי
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI