דף הבית בית משפחה וזוגיות אירועים וחתונות איך חוסכים בהוצאות חתונה
איך חוסכים בהוצאות חתונה
אורי בוסביב 30/10/11 |  צפיות: 2514

כולם יודעים זאת כיום אבל עריכת חתונה היא בעלת משמעות של הוצאות לא מעטות של עשרות אם לא מאות אלפי שקלים. רוב הזוגות כיום לוקחים הלוואות לצורך כך או שכמובן נעזרים בהורים שלהם על מנת לערוך את האירוע. להוסיף על זה, שכיום חתונות הן סוג של הפקות ענק שהעלויות בהן רק תופחות ותופחות עם הזמן.

אבל כמו כל דבר כמעט, אפשר לחסוך, אפשר לצמצם הוצאות ולערוך אירוע יפה ונחמד. תתפלאו לשמוע אבל הכל אפשרי ותלוי בסופו של דבר בזוג עצמו שעורך את החתונה וכמה הוא מוכן להתפשר ועדיין לעשות חתונה יפה. זה בהחלט לא בשמיים ועם התארגנות נכונה וסבלנות בהחלט ניתן לעשות זאת.

אז מה עושים?

ראשית, כאשר מחפשים בעלי מקצוע כמו צלמים או צילום חתונות  פשוט לעשות סקר שוק. לראות כמה לוקחים, למי יש שם, מי מוכן להתגמש במחירים וכדומה. כמו שאתם יודעים לא חסרים בעלי מקצוע מהסוג הזה כך שזה בהחלט אפשרי למצוא כאלו שהם גם איכותיים וגם סבירים מבחינת המחירים שהם לוקחים.

הוצא ניכרת בחתונה היא על שמלת כלה. כיום שמלות כלה זה גם עסק שהוא בהחלט לא זול ואפשר להגיע להוצאות של עשרות אלפי שקלים על שמלה. כל הזמן יש קולקציות חדשות של שמלות כלה והן סביר להניח תמיד יהיו יקרות יחסית. אולם אל דאגה גם לנושא אולם אירועים  יש מספר פתרונות אפשריים.

אילו פתרונות?

ראשית, בטח תתפלאו לשמוע, אבל כלות רבות כיום בוחרות להשכיר שמלות כלה. הסיבה לכך היא מאוד פשוטה יחסית, בכל זאת מדובר בערב אחד שלאחריו אין ממש מה לעשות עם השמלה (כבר לא כל כך מעבירים אותן מדובר לדור כמו שהיה נהוג בעבר הרחוק) וזוהי דרך מצוינת לחסוך בכסף.

יש כאלו שבוחרות לקנות שמלות כלה מקולקציות קודמות שגם הן זולות יותר באופן ניכר. כמובן שתמיד ניתן גם לבקש שמלה מקרובת משפחה או חברה, אבל זה הרבה פחות נהוג שכן כל אחת רוצה להרגיש מיוחדת בשמלה שהיא תלבש בערב המשמח ביותר בחייה. שוב בהחלט ניתן לערוך חתונה ועוד במחירים סבירים


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אורי בוסביב


 


מאמרים נוספים מאת אורי בוסביב
 
מכונות קפה – מאז ולתמיד!
29/01/12 | צרכנות
אז תשתה עוד כוס קפה ותעורר.. בדיוק לזה התכוון המשורר, הקפה מלווה אותנו כמעט בכל בוקר ובכל מקום, בבית, במשרד

מכונות קפה ההמצאה של ימינו
לפני המולת היומיום השגרתית והמאומצת של כל אחד מאיתנו, אנו לוגמים את כוס הקפה שלנו כדי להטעין את גופנו בקצת מרץ וערנות אחרי שנת הלילה. אך לא רק בבוקר אנו צורכים את כוס הקפה שלנו, רבים מאיתנו צורכים אותו מספר פעמים לאורך שעות היום בין אם זה בבית, בבית קפה או במקום העבודה.

משמעות אבני החן
29/11/11 | קניות
תכשיטים רבים, יוצאים את מפעל היוצרים והמעצבים כשהם משובצים באבני חן מסוגים שונים. ואכן, שילוב של אבני חן בתכשיטים על סוגיהם, מוסיף צבע וחן לכל תכשיט מעוצב. עם זאת, ישנן אבני חן רבות להן מיוחסות סגולות מחזקות לבני האדם, וענידת התכשיט תוכל להשפיע באופן חיובי על העונד לנוכח סגולות אלו. במאמר שלפניכם, סקרנו מספר אבני חן מסוגים שונים, הנפוצים לשימוש בקרב קהילת מעצבי התכשיטים, בכדי להאיר את עיניכם בסגולות ובמוצא של אבן החן היקרה והייחודית המשובצת בתכשיט אותו רכשתם.

מניעת רטיבות ודליפה של גגות
07/11/11 | שיפוצים
הבית שלנו הוא המקום הכי חשוב לנו. בבית שלנו אנחנו שמים את מבטחנו, תופסים מחסה ונחים אחרי יום עבודה ארוך. אם לא נדאג לבית שלנו החיים איכות החיים שלנו תרד ותהיה נמוכה. איכות חיים גבוהה באה בין השאר לידי ביטוי בבית מטופח ונקי.

כיצד להימנע מכפל תוכן באתר?
כיום, הדרך הפופולארית ביותר לקידום אתרים ושיווק מוצרים באינטרנט היא באמצעות כתיבת תוכן, או לחילופין, כתיבת מאמרים לצרכי קידום אתרים ושיווק מוצרים. עקב היותה הדרך האולטימטיבית לכך, נמצאים גם בתוך עולם כתיבת תוכן הטעיות ועבירות על חוקי אתיקה.

ניתוחים פלסטיים - טיעונים בעד ובנגד מתיחת פנים
כולנו רוצים להיראות יפים. בני אדם מטבעם שואפים לשלמות. בעוד שלפני שנים רבות אי אפשר היה להגיע למראה האידאלי שרצינו לעצמנו היום זה אפשרי, על ידי ניתוחים פלסטיים אנחנו יכולים להיראות כמו בפנטזיות שלנו.

מה לעשות במקרה שיש לנו דליפה בגג
03/11/11 | שיפוצים
הבית שלנו הוא מקום המבטחים שלנו. כאשר חלקים מהבית שלנו נהרסים אז אנחנו נשארים ללא הגנה. כך למשל כאשר יש בבית שלנו בעיות של רטיבות בגלל גשמים וצנרת אנחנו יכולים לסבול מקירות רטובים ומחדרים וחפצים שנהרסים.

איך חוסכים בהוצאות חתונה
כולם יודעים זאת כיום אבל עריכת חתונה היא בעלת משמעות של הוצאות לא מעטות של עשרות אם לא מאות אלפי שקלים. רוב הזוגות כיום לוקחים הלוואות לצורך כך או שכמובן נעזרים בהורים שלהם על מנת לערוך את האירוע. להוסיף על זה, שכיום חתונות הן סוג של הפקות ענק שהעלויות בהן רק תופחות ותופחות עם הזמן.

כל כלה יפה
הרבה כלות בטרם החתונה שלהם דואגות כי הן לא יהיו יפות. במשך כל ההכנות הרבות, עשויות להרגיש כי הן לא בהכרח יהיו יפות כמו שתמיד חשבו וזה בהחלט גורם להם ללא מעט חששות. נתחיל ונרגע, אין כלה שלא נראית זוהרת ויפה ביום חופתה. יש דברים שפשוט לא משתנים ואי אפשר לשנות ומראה הכלה ביום החתונה הוא כזה.

איך הופכים חתונה למוצלחת?
כיום בואו נודה בכך, רוב החתונות לפעמים נראות לנו בדיוק אותו הדבר. נראה כאילו יש איזה שהם כללים לא כתובים שפשוט כולם ממלאים אותם. אנחנו כמובן נכבד את החתן והכלה בנוכחותנו ונשמח איתם, אולם תמיד נשאל את עצמנו (במיוחד אם אנחנו מתחתנים בקרוב) האם ניתן להפוך את האירוע למוצלח יותר ולא שגרתי
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI