דף הבית עסקים שיווק מגזרים ציוד דלק
ציוד דלק
קידום אתרים - SEO Israel 11/08/10 |  צפיות: 14457

אנחנו חיים בעולם המתקיים, לטוב ולרע, סביב ענייני הדלק. בכל מקום כמעט, במיוחד אם מדובר בכלי רכב הפועלים על עיקרון מנוע הבעירה הפנימית, תמצאו ציוד דלק, כזה שמאפשר לשנע את הנוזל ממקום למקום ולתדלק מכוניות וכלי רכב מכל סוג שהוא, בקלות.

מבתי הזיקוק עד אלינו הביתה

דלק, על סוגיו השונים, הוא נפט מזוקק. כלומר, זהו נפט שעובד ורכיביו שונו בבתי זיקוק, כדי להתאימו לצרכים שונים. אלו יכולים להיות דלקים לטובת חימום הבית, דלקים להנעת מכוניות או דלקים להנעת מטוסים. כל אלו נקראים מוצרי דלק וכל אחד מאיתנו צורך אותם כמעט מידי יום ביומו, אפילו בלי להרגיש.

ציוד דלק - כדי שלא נצטרך להעביר את הנוזל בכיסים

ציוד דלק בא למעשה להעביר את הדלק מבתי הזיקוק, שם הוא מקבל את צורתו, לכל צרכן שהוא, אם אלו מפעלים תעשייתיים גדולים, ספקי דלק להסקה וחימום או תחנות דלק, המביאות את הנוזל הדליק והשימושי הזה עד אלינו הביתה.

בלי אביזרי דלק מוקפדים ובאיכות גבוהה, הדלק לא יגיע לאף אחד מאותם צרכנים. אלו חלק מהפריטים הקיימים היום ונכנסים תחת ההגדרה של אביזרי דלק:

  • צינורות דלק
  • אקדחי תדלוק (כמו אלו שאנחנו מכירים מהמשאבות בתחנות הדלק)
  • משאבות דלק מסוגים שונים
  • מסננים
  • כפפות מיוחדות לטיפול במוצרי דלק
  • מיכלי מדידה

ציוד דלק חייב להיות בטיחותי

דלק באשר הוא מוגדר כחומר פעיל, כלומר כזה שאם יוחזק במתקנים לא מתאימים - הוא פשוט יהרוס אותם. קחו לדוגמא בקבוק פלסטיק רגיל של משקה מוגז. מלאו אותו בבנזין (סוג דלק כמובן) והשאירו אותו כך זמן קצר. שימו לב שלאט לאט הנוזל 'יאכל' את הפלסטיק וידלוף ממנו. לכן, ציוד דלק לא יכול להיות כל דבר.

אפילו טכנאי דלק מתחיל יידע כי דלקים חייבים להיות מובלים במיכליות המיועדות לכך בלבד, דרך צינורות המותאמים במיוחד להעברת דלק ובאמצעות משאבות מתקדמות, שיוכלו להתמודד עם התכונות שכולל הנוזל הזה. גם אותן כפפות שציינו קודם כאביזרי דלק, לא נמצאות ברשימה שם לחינם - גם הידיים ועור הגוף שלנו יכולים להינזק מהחומר הפעיל.

ובטיחות ציוד דלק זה גם בטיחות אש

הרי אין אדם שלא יודע עד כמה מוצרי דלק הם דברים דליקים. מספיק לעיתים ניצוץ קטן כדי להביא לפיצוץ גדול. לכן, ציוד דלק חייב להיות גם כזה ששומר על הבטיחות מבחינה זו. טכנאי דלק מקצועי ידאג כי הציוד שהוא בודק ומתקין, לא נחשף לחומרים דליקים ולא נמצא בסכנת התלקחות. זוהי חובה וחלק בלתי נפרד מהעניין.

כל הנתונים של ציוד דלק חשובים כאן

כשמדובר באביזרי דלק וציוד מסוגים שונים, הנתונים של כל אחד מהם חשובים מאוד: קוטר הצינורות, תפוקת המשאבות ואפילו החומרים מהם עשויים האביזרים - כולם רלוונטיים למי שעוסק בתחום. לכל נתון יש השפעה על התפקוד והטיפול בציוד הזה ולכן טכנאי דלק ומומחים לעניין תמיד יידעו לברר את הפרטים הללו לפני שהם מתחילים לעבוד.

היום ציוד דלק הוא עניין אלקטרוני

דיספנסרים עם מסך LCD, מצלמות לפיקוח על משאבות דלק, מכשור מתקדם לבדיקה של מתקנים שונים המספקים או מחזיקים דלק - הקדמה הגיעה מזמן גם לתחום הזה, כדי להפוך את השימוש בדלק לקל ובטוח יותר. ציוד דלק היום הוא עניין פשוט הרבה יותר מבעבר, והתפקיד של טכנאי דלק יכול להיות בעקבות כך דבר מעניין מאוד.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 קידום אתרים - SEO Israel

המאמרים פורסמו באידבות חברת אס.אי.או ישראל, המספקת שירותי כתיבה שיווקית באינטרנט. 


מאמרים נוספים מאת קידום אתרים - SEO Israel
 
תוכניות שותפים - המדריך המלא
תוכניות שותפים מאפשרות לכל אחד לעשות כסף באינטרנט. מכיוון שהתוכניות השיתופיות מבוססות על תוצאות,הרווחיות של השותפים תגדל ככל שלאתר/בלוג/רשימת תפוצה וכדומה, יהיה ערך מסחרי משמעותי יותר לחברה המפרסמת.

מוניטיזציה לאתר בעזרת תוכניות שותפים
עבור כל תנועת לקוחות מן האתר המשתף לאתר החברה המקדמת את מוצריה מקבל בעל האתר המשתף עמלות משתנות, על פי טיב אופן ההתקשרות. עמלות אלו יכולות להצטבר מדי חודש לסכום הכנסה משמעותי. העמלות מוענקות עבור:

בחירה נכונה של בית אבות
12/07/11 | גיל הזהב
כל אחד מאיתנו שהוריו מגיעים לגיל המתקדם מודאג לגבי אופן הטיפול בהם. בית אבות הינה מסגרת אידיאלית למבוגרים הזקוקים לטיפול שוטף ואין באפשרות בני המשפחה לעמוד לרשותם מסביב לשעון. בית אבות איכותי יעניק לקרובים שלנו את הטיפול המסור,האוהב והבטוח ביותר לו הם זקוקים וראויים.

בית מוגן בישראל
12/07/11 | גיל הזהב
כיום, ניתן למצוא מבחר הולך וגדל של אפשרויות לדיור מוגן בישראל. ההיצע הרב נמצא לאורכה של המדינה מצפון ועד דרום ומאפשר לכל אחד לבחור את המקום האידיאלי עבורו תוך כדי שמירה על קשר גיאוגרפי עם הקרובים אליו.

האם יש חשיבות למותג בעולם צילום הוידאו
22/06/11 | צרכנות
תחום מצלמות הוידאו לא זר לפנסוניק. בל נשכח שתחום ההתמקצעות של פנסוניק היה מאז ומעולם מצלמות וידאו בכלל, ומצלמות טלוויזיה בפרט. אם תבדקו ברוב חברות ההפקה בישראל, סביר להניח שהם מחזיקים מצלמות מקצועיות של פנסוניק.

סקודה סופרב מול פורד מונדיאו - השוואת רכבים
23/05/11 | רכב
כמו המונדאו, גם סקודה סופרב, אשר נוצרה על ידי חברת הרכבים הצ'כית, הינה רכב משפחתי רחב, שיכול לשמש גם כרכב מנהלים. הדגם החדיש ביותר נמכר כיום בשלוש גרסאות שונות, כולן מאופיינות בתא נוסעים מרווח.

מחירי הדלק במדינה שלנו
18/05/11 | רכב
בכדי לנסות לחסוך בדלק, הפתרון המהיר והמיידי הוא לנסוע פחות אולם לא תמיד הדבר מתאפשר מסיבות שונות. עם זאת, עם קצת מאמץ, אפשר להשיג חיסכון משמעותי בצריכת הדלק באמצעים שונים.

שברולט קרוז מול יונדאי i30 - השוואת רכבים קצרה
09/05/11 | רכב
עיצובה של הקרוז עשיר ומעוצב יותר, בעל תא מטען גדול יחסית ותא נוסעים מרווח ומזמין. היא הארוכה ביותר מבין כל המשפחתיות ונראית ממש כאחותה של המאליבו. השברולט קרוז מציגה סביבת נהג מפנקת עם גלגל הגה מרופד ונעים. הנהג יושב בנינוחות על כיסא מפנק בעל משענת צדית. יתרונה הגדול של השברולט קרוז הוא במראֵה, בגודל ובאבזור.

טיול מאורגן ליפן והיכרות עם תרבותה
מתי מומלץ לבחור בטיולים מאורגנים? כשרוצים לבקר במדינה זרה לחלוטין בפעם הראשונה, למשל. טיול מאורגן ליפן הוא אחת הדוגמאות המושלמת לכך

היתרונות המרכזיים של טיול מאורגן למרוקו
פתיח מרכזי: עומדים בפני יציאה לטיול למרוקו? טיול מאורגן יכול לספק לכם יתרונות רבים, במיוחד במדינה כמו מרוקו. רוצים ללמוד מדוע? קראו את המאמר.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI