דף הבית חברה, פוליטיקה ומדינה צבא וביטחון שגיב עופרי
שגיב עופרי
לילך כהן 19/06/12 |  צפיות: 13909


אתגרי האבטחה מחוץ לישראל

לא רק בישראל זקוקים אישים שונים או ארגונים כלשהם לאבטחה ברמה גבוהה אלא שהאיומים בחו"ל יכולים להיות כאלו שבגינם יש לעבוד עם חברת אבטחה שמתמחה בתחום. חשוב מאוד להבין שאתגרי אבטחה בינלאומית שמחכים לאנשי המקצוע בתחום במדינות שונות בחו"ל אינם מזכירים כלל את המצב אצלנו בארץ.

לכן יש להיעזר במי שמתמחה בתחום זה בצורה ייעודית וממוקדת. אין ספק שיכולתו של מאבטח אישי או של צוות מסוים להעניק לאישיות או למשלחת של ארגון כלשהו ביטחון במסגרות רבות היא גבוהה, אך ללא התמקדות באיומים שרלוונטיים לשטחים גיאוגרפיים שונים. מתמחים עירוניים זרים וכיו', אבטחה זו לא תהיה הרמטית לחלוטין.

לסוגים שונים של משימות

מאחר וכיום אנו חיים בכפר גלובאלי קטן הרי שאפשר לראות כיצד המושג הזה כבר לא שייך רק להיבט של העסקים באינטרנט אלא גם לכך שלא מעט אנשי עסקים מפעילים חברות בנקודות מרוחקות בעולם. כך אפשר לראות כיצד משלחת שעושה את דרכה במטוס או בספינה מסוימת חייבת רמה גבוהה של אבטחה בינלאומית.

לעתים מדובר גם באבטחה צמודה לאדם מסוים שיוצא לסבב ארוך במדינות שנחשבות לפחות מפותחות ולכן צוות אבטחה של חברה המתמחה בכך יהיה מוכשר למשימה ארוכת טווח שבה מוגדרים במדויק האיומים לגבי אדם זה. כך או כך, זיהוי של סיכונים ואיומים ביחס לכל נקודה על הגלובוס ייצור טבעת הגנה איכותית.

בהתאם למשתנים בכל מדינה או יעד

אנו יכולים לראות כיצד חברות אבטחה ישראליות מתמחות גם במתן שירותי אבטחה לגופים זרים שונים ברחבי העולם. כך יכול מאבטח ישראלי למצוא את עצמו על אסדת קידוח של צוות מאירלנד למשל. לכן חשוב להבין עד כמה המשתנים יכולים להיות קיצוניים כל כך במדינה או ביעד כלשהם ברחבי העולם.

מבחינת מי שמציע שירות איכותי של אבטחה בינלאומית הרי שהוא ערוך לכך והוא מבין את הצרכים של אישים, גופים וארגונים שונים. תוך שקלול כל המשתנים אל תוך משוואה שבה מוצבים מאבטחים. ציוד מתקדם, תכניות עבודה רלוונטיות וכיו' יוצרת חברה מקצועית מערך שבו קטן מאוד הסיכוי ליצירת נזק או לפגיעה בנשוא האבטחה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 לילך כהן


 


מאמרים נוספים מאת לילך כהן
 
יעוץ זוגי
על מנת לשפר את איכות הזוגיות שלהם ואת איכות חייהם בכלל מרגישים זוגות רבים כיצד עליהם לבצע מהלכים חשובים וצעדים נכונים.

משבר בזוגיות
את המשפט "אף אחד לא מלקק דבש בחיים" כולנו מכירים. נראה כי הדבר נכון גם לגבי זוגיות מאחר ובפעמים רבות למרות כוונות טובות של שני בני הזוג נוצרים חיכוכים לא נעימים שיכולים רק להזיק.

ייעוץ זוגי
בני זוג רבים חושבים שהם עושים את הכול נכון. לכן הם מופתעים לגלות לעתים כיצד אין כל הסכמה בינם לבין השותף לחיים או כיצד הם מגיעים לחיכוך מר בעקבות דבר פעוט.

טיפול זוגי
בלא מעט פעמים אפשר לראות כיצד מערכת יחסית מסוימת נתקעת לה והיא זקוקה לרענון או להתנעה מחדש,

הפעלות לימי הולדת
ברגע שמתקרב יום ההולדת אנו מנסים לעשות פעולות שונות על מנת להבטיח את ההנאה ממנו.

מיטת מעבר
17/10/12 | הורות
ברגעים רבים של חיי התינוק אנו מזהים כיצד יש לבצע מהלכים שונים על מנת לעזור לו. בכל חודש וחודשו אפשר לראות כיצד על התינוק עוברים שיוניים רבים וכיצד הוא מתפתח מול עינינו.

מיטה לגיל שנתיים
17/10/12 | הורות
חודשים מספר לאחר לידתו מתחיל הילד להתפתח ולבצע פעולות שונות.

מיטת מעבר לתינוק
17/10/12 | הורות
חייו של התינוק נראים לנו לעתים כשגרתיים או ככאלו שמתנהלים להם על מי מנוחות.

סדנא לחשיבה חיובית
לא אחת אנו רואים כיצד גישה שלילית אינה מביאה אותנו למקומות טובים והיא בעצם מונעת מאתנו הצלחה או מימוש שאיפות שונות.

סדנאות צחוק ליום הולדת
הגעתו שלו יום ההולדת מסמנת גם חיפושים אחר אטרקציה מיוחדת שתהפוך את המסיבה לכזו שבה כולם ייהנו.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI