דף הבית חינוך ולימודים לימודים אקדמאיים להשתלב בתחום רחב ומספק
להשתלב בתחום רחב ומספק
פרו קיד 08/07/12 |  צפיות: 4411

להשתלב בתחום רחב ומספק

עולם ללא אחיות .. תתארו לעצמכם איך היה נראה וכמה חמלה וחום היו חסרים בעולמנו. נראה כי לא רק רופאים מומחים וטכנאים בתחום הרפואה היו מורטים את שערותיהם ללא אחיות רציניות לצדם אלא שגם אלו המתאשפזים או המגיעים לבדיקות שונות היינו רואים עד כמה חשוב החלק של אשת מקצוע זו בחיינו. לימודי אחיות מושכים אליהם את מי שמעוניינים להשתלב בתחום הרפואה בישראל ע"י מגוון של אפשרויות ומתוך רצון להיות אנשי מקצוע איכותית שתורמים מיכולותיהם לכל חולה או נבדק (בדגש על לימודי אחים\אחיות).

מקצוע חשוב ומוכר זה עושה את ההבדל באיכות השירות הידע הנוחות ויחס מקצועי עבור המתאשפז או הנבדק במגוון של צורות. את זאת ניתן ללמוד מהמקרים הבאים –

שירות עםאחיות

שירות ללאאחיות

סיוע לכל רופאבכל טיפול

שירות לוקהבחסר שיכול לסכן את החולה

קבלת מידעבסבלנות רבה לגבי נתונים שונים

אי סדר או אידיוק בגלל עומס עבודתו של הרופא

תמיכה סיעודיתברגעים הקשים ביותר

פיתרוןאינדיווידואלי שכל אחד צריך לארגן לעצמו

לעבוד הכשרה במסגרת המתאימה

לימודי אחיות יכולים להתבצע ב-2 מסגרות עיקריות. הראשונה היא לימודי סיעוד לתואר ראשון (שווה ערך לימודי תואר ראשון) והשנייה היא במסגרת של בית ספר לאחיות. בשתי המסגרות אפשר לראות כי משך הלימודים נע בין 3-5 לשנים כשהמשתתפות רוכשות את כל הידע התיאורטי הנדרש ובנוסף לכך צוברות ידע מעשי מעמיק וחשוב. ההכשרה המעשית חשובה לא פחות(אם לא יותר אחרי הכל העבודה היא מעשית), מהידע העיוני בכדי שתוכל המסיימת לעבור גם את הבחינות המעשיות של משרד הבריאות בדרך לקבלת התעודה.

מסיימות לימודים בכל מסגרת שהיא יכולות לבחור את תחום ההתמחות שלהן ולראות כיצד הן משתלבות במקום המתאים להן תוך שימת דגש על תחושת המיצוי בעת העבודה. כך אנו המגיעים למרפאות ולקליניקות שונות רואים כיצד אנו פוגשים את אלה שסיימו לימודי אחיות בצורה רשמית ומקצועית כמיילדות, כאחיות סיעודיות, כאחיות בחדר ניתוח, בטיפת חלב, במסגרת טיפולים במחלקת טיפול נמרץ, במהלך קבלת שירות של רפואה מונעת ועוד.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 פרו קיד


 


מאמרים נוספים מאת פרו קיד
 
בדיקה גנטית חדשה תנבא תוצאות קליניות של חולי GBM
12/12/12 | סרטן
מדי שנה בארה"ב מתגלים כ-18 אלף חולים חדשים ומתוכם יותר מ-12 אלף יאבדו את חייהם. מחקרים חדשים ומרגשים מתרחשים ברגעים אלו על מנת לעזור לחולי ה-GBM וחלקם אף מניבים תוצאות חיוביות להארכת החיים וגם שיפור אורח החיים.

התקדמות נרשמה בתחום הטיפולי של סרטן הריאות
12/12/12 | סרטן
מדי יום נשמעים דיווחים על טיפולים חדשים בתחום הסרטן. בעת האחרונה, דיווחים עדכניים מספרים על טיפולים חדשים בתחום סרטן הריאות.

דרכי טיפול בסרטן הקיבה
12/12/12 | סרטן
סרטן הקיבה הינו אחד מסוגי הסרטן הקשים ביותר והוא מתגלה לרוב בשלב מאוחר של המחלה. דרכי הטיפול בחולי סרטן הקיבה כוללים כיום שיטות קונבנציונאליות שהיו קיימות כבר שנים רבות בשילוב עם שיטות חדשות יותר.

מעשנים סיגריות? תתחילו לחשוש גם מסרטן הלבלב
12/12/12 | סרטן
אפשר לחשוב שלמעשנים אין מספיק צרות – סרטן ריאות, מחלות לב ועכשיו מצטרף לרשימה גם סרטן הלבלב. נמצא כי מעשנים נמצאים בסיכון גבוה יותר לפתח את סרטן הלבלב ולמי שאינו מכיר את המחלה - היא בהחלט לא נכנסת לקטגוריה של המחלות שניתן להתגבר עליהן בקלות.

עושים התאמות לדרישות הגבוהות
התחרות בשוק העבודה הולכת וגדלה בכל שנה. בישרל , כיאה למדינה שבה יש הון אנושי ברמה גבוהה אפשר לראות כיצד יש לא מעט מוסדות וארגונים שמעוניינים להמשיך ולפתח את הפעילות שלהם תוך הישענות על אנשי מקצוע בכירים

להשתלב בתחום רחב ומספק
ולם ללא אחיות .. תתארו לעצמכם איך היה נראה וכמה חמלה וחום היו חסרים בעולמנו. נראה כי לא רק רופאים מומחים וטכנאים בתחום הרפואה היו מורטים את שערותיהם ללא אחיות רציניות לצדם אלא שגם אלו המתאשפזים או המגיעים לבדיקות שונות היינו רואים עד כמה חשוב החלק של אשת מקצוע זו בחיינו.

מתחילים את הדרך לקריירה
בכל הקשור לתנאי הקבלה הרי שניתן לראות כיצד מעבר לבסיס מסוים יש שוני בין מוסד לימודים אחד למשנהו. כך יכול מועמד להתחיל לימודי תואר ראשון לאחר שהיה צריך להציג ממוצע בגרות גבוה יחוד עם ציון פסיכומטרי גבוה

הסבה לתחום מגוון ומרתק
בתקופות שונות של החיים מחליטים רבים לעשות הסבה מקצועית לתחום שמעניין אותם יותר או כזה שיכול להציע להם סיפוק גדול יותר ממה שהם עושים כיום וכמובן משכורת גבוה יותר ומכובדת יותר.

אופציות מגוונות לקבלת התואר הנכסף
כיום לימודים אקדמיים הם כבר לא נחלתם של בעלי ממון או של מי שמכוון גבוה מאוד.

התקנת מעלית
28/06/12 | שיפוצים
אז אילו יתרונות בכלל קיימים בהתקנת מעלית? ובכן, קודם כל שיפור איכות החיים והנוחות של הדיירים בעליה הן בעליה יום- יומית במעלית במקום המדרגות ואפילו לצורך העלאת הקניות או משאות אחרים
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI