דף הבית חינוך ולימודים לימודים אקדמאיים עושים התאמות לדרישות הגבוהות
עושים התאמות לדרישות הגבוהות
פרו קיד 08/07/12 |  צפיות: 4394

עושים התאמות לדרישות הגבוהות

התחרות בשוק העבודה הולכת וגדלה בכל שנה. בישרל , כיאה למדינה שבה יש הון אנושי ברמה גבוהה אפשר לראות כיצד יש לא מעט מוסדות וארגונים שמעוניינים להמשיך ולפתח את הפעילות שלהם תוך הישענות על אנשי מקצוע בכירים ומשכילים יותר.בשל כך "נולד" הצורך בתעודה של לימודים גבוהים יותר מזו של תואר ראשון, כך לא רק מי שמעוניין להרחיב את אופקיו בצורה רצינית מצטרף למסגרת של לימודי תואר שני אלא גם כל מי שמעוניין לשפר את נתוניו במכרזי עבודה שונים וכל מי שמעוניין להציג את עצמו בצורה מרשימה יותר בראיונות רלוונטיים.

לימודי תואר שני נקראים גם "לימודים מתקדמים" או "לימודי מוסמך", ותנאי הקבלה שלהם יכולים להיות תובעניים ביותר. לאחר הקבלה למסלול מסוים הסטודנטים נהנים מידע רב ועדכני שאותו הם רוכשים במהלך הלימודים, ומסמכויות נרחבות ויכולות גבוהות יותר כשהם מסיימים את הלימודים. אין ספק שיש צורך ברצון עז ובמשמעת עצמית גבוהה מאוד כשרוצים לקחת חלק בלימודים גבוהים אלה, מאחר והם תובעניים ודורשים פינוי של זמן בצורה רצינית (יש לזכור כי זה קורה אחרי סיום לימודי תואר ראשון וברוב הפעם בשילוב עבודה) .

התחומים ומסלולי הלימוד

מעבר למסלולים אישיים יותר של מוסדות שונים שמציעים אפשרות ללמידה בערב וכד', אפשר לראות כיצד מי שמעוניין יכול לבחור מסלול אישי של לימודי תואר שני. כך אנו רואים כיצד מדי שנה יש עניין במגוון מקצועות כמו –

  • לימודי מחשבים– לימודי תואר שני בתכנות והנדסה.
  • לימודיהרוח והפילוסופיה, לימודי פסיכולוגיה ותקשורת,לימודי מדעי ההתנהגות.
  • לימודי רפואה למיניה-  לימודי בריאות הציבור או וטרינריה.
  • לימודימנהלים -לימודי תואר שני במנהל עסקים, לימודי תחומי הרכש ולוגיסטיקהועוד.

נקודה שיש לשים אליה לב היא קיומו של מסלול לתואר שני, הכוונה היא שקיום זה נובע מצורך של שוק העבודה והביקוש שיש או אין לתחום מסוים. בין מסלולי התואר השני אפשר למצוא את אלו שהינם מחקריים הכוללים "תיזה" ואת הלא מחקריים שאינם מצריכים כתיבת "תיזה". המבקשים להתקבל למוסד המציע לימודי תואר שני יצטרכו לעמוד בדרישות הקבלה הכוללות לעתים גם בקשה להצגת המלצות, ולהבין כי מדובר בהוצאה כספית לא פעוטה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 פרו קיד


 


מאמרים נוספים מאת פרו קיד
 
בדיקה גנטית חדשה תנבא תוצאות קליניות של חולי GBM
12/12/12 | סרטן
מדי שנה בארה"ב מתגלים כ-18 אלף חולים חדשים ומתוכם יותר מ-12 אלף יאבדו את חייהם. מחקרים חדשים ומרגשים מתרחשים ברגעים אלו על מנת לעזור לחולי ה-GBM וחלקם אף מניבים תוצאות חיוביות להארכת החיים וגם שיפור אורח החיים.

התקדמות נרשמה בתחום הטיפולי של סרטן הריאות
12/12/12 | סרטן
מדי יום נשמעים דיווחים על טיפולים חדשים בתחום הסרטן. בעת האחרונה, דיווחים עדכניים מספרים על טיפולים חדשים בתחום סרטן הריאות.

דרכי טיפול בסרטן הקיבה
12/12/12 | סרטן
סרטן הקיבה הינו אחד מסוגי הסרטן הקשים ביותר והוא מתגלה לרוב בשלב מאוחר של המחלה. דרכי הטיפול בחולי סרטן הקיבה כוללים כיום שיטות קונבנציונאליות שהיו קיימות כבר שנים רבות בשילוב עם שיטות חדשות יותר.

מעשנים סיגריות? תתחילו לחשוש גם מסרטן הלבלב
12/12/12 | סרטן
אפשר לחשוב שלמעשנים אין מספיק צרות – סרטן ריאות, מחלות לב ועכשיו מצטרף לרשימה גם סרטן הלבלב. נמצא כי מעשנים נמצאים בסיכון גבוה יותר לפתח את סרטן הלבלב ולמי שאינו מכיר את המחלה - היא בהחלט לא נכנסת לקטגוריה של המחלות שניתן להתגבר עליהן בקלות.

עושים התאמות לדרישות הגבוהות
התחרות בשוק העבודה הולכת וגדלה בכל שנה. בישרל , כיאה למדינה שבה יש הון אנושי ברמה גבוהה אפשר לראות כיצד יש לא מעט מוסדות וארגונים שמעוניינים להמשיך ולפתח את הפעילות שלהם תוך הישענות על אנשי מקצוע בכירים

להשתלב בתחום רחב ומספק
ולם ללא אחיות .. תתארו לעצמכם איך היה נראה וכמה חמלה וחום היו חסרים בעולמנו. נראה כי לא רק רופאים מומחים וטכנאים בתחום הרפואה היו מורטים את שערותיהם ללא אחיות רציניות לצדם אלא שגם אלו המתאשפזים או המגיעים לבדיקות שונות היינו רואים עד כמה חשוב החלק של אשת מקצוע זו בחיינו.

מתחילים את הדרך לקריירה
בכל הקשור לתנאי הקבלה הרי שניתן לראות כיצד מעבר לבסיס מסוים יש שוני בין מוסד לימודים אחד למשנהו. כך יכול מועמד להתחיל לימודי תואר ראשון לאחר שהיה צריך להציג ממוצע בגרות גבוה יחוד עם ציון פסיכומטרי גבוה

הסבה לתחום מגוון ומרתק
בתקופות שונות של החיים מחליטים רבים לעשות הסבה מקצועית לתחום שמעניין אותם יותר או כזה שיכול להציע להם סיפוק גדול יותר ממה שהם עושים כיום וכמובן משכורת גבוה יותר ומכובדת יותר.

אופציות מגוונות לקבלת התואר הנכסף
כיום לימודים אקדמיים הם כבר לא נחלתם של בעלי ממון או של מי שמכוון גבוה מאוד.

התקנת מעלית
28/06/12 | שיפוצים
אז אילו יתרונות בכלל קיימים בהתקנת מעלית? ובכן, קודם כל שיפור איכות החיים והנוחות של הדיירים בעליה הן בעליה יום- יומית במעלית במקום המדרגות ואפילו לצורך העלאת הקניות או משאות אחרים
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI