דף הבית רפואה ובריאות סרטן שחזור שדיים - מורה נבוכים
שחזור שדיים - מורה נבוכים
שחזור שד 29/10/12 |  צפיות: 3033

מאחר ודברים לא נעימים יכולים לפקוד כל אחד ואחת מאתנו במהלך החיים הרי שנשים רבות מגלות מדי שנה כיצד הן חולות בסרטן השד ומעכשיו והלאה עליהן לבצע את הפעולות הרפואיות הנדרשות על מנת להחלים בצורה מושלמת. מעבר להחלמה עצמה הרי שחשוב להתמקד גם בטיפול רציני לגבי שחזור שד על מנת שניתן יהיה גם ליהנות מנשיות שחוזרת במלוא עוצמתה.

באופן טבעי אף אישה לא ממש מתעניינת בנושא חשוב מאוד כמו שחזור שדיים אם היא לא חולה בסרטן השד. אך ברגע שמגיע רגע קשה כמו זה מבינה כל אישה כיצד היא צריכה להכיר את הנתונים החשובים לגבי סרטן מסוג זה ולגבי הדרך הטובה ביותר לשחזור השד. כך היא תוכל להרגיש בטוחה יותר כשהיא תתחיל את התהליך החשוב לקראת חידוש המראה המרשים שלה מהעבר.

האפשרויות שעומדות בפני הנשים

מאחר והרפואה של היום מתקדמת הרבה יותר מזו שהנשים הכירו לפני כשניים או שלושה עשורים הרי שניתן להיות בטוחים יותר אם מעוניינים ליהנות משירות רפואי מקצועי בכל הקשור לנושא חשוב כמו שחזור שד. בירור באמצעים שונים יכול להעלות מידע חשוב בפני כל אישה בדרך לבחירת המקום הנכון והרופא המתאים לביצוע טיפולים מקצועיים של שחזור שדיים.

במהלך בירור המידע יכולות נשים רבות לגלות כי לעתים יוכל הרופא להשתמש בטכניקות המתקדמות שצבר במהלך השנים על מנת לקחת רקמת שד קיימת ולעצב מחדש את מראה השד. לעומת זאת לעתים יחשוב הרופא המומחה להציע שיטה אחרת שבה הוא ישתמש בשתלים של סיליקון מאחר ולדעתו המקצועית הדבר יתאים יותר למטופלת מסוימת.

היכולת לחזור לשגרת חיים שמחה ואיכותית

חשוב להבין כיצד שחזור שדיים בצורה מוצלחת יכול להחזיר את חייה של כל אישה למסלולם. בל נשכח כי מעבר למראה מרשים גם פעילות אינטימית היא חלק מחייהן של נשים רבות ולכן החזרת החיוניות לחזה האישה ולשדיים היא כזו שיכולה לעשות את ההבדל בין עוגמת נפש רבה במהלך פעילויות שונות ובין חיים מלאי הנאה בכל היבט שלהם.

מסיבה זו חשוב להבין עד כמה רופא מנוסה שיש לו שם ידוע ובעברו כבר טיפל בלא מעט מקרים מורכבים הוא זה שיכול לשנות את חייה של כל מטופלת בצורה משמעותית. החזרת הנשיות בזכות שחזור שד שבוצע באמצעות עבודה נכונה עם טכניקות מתקדמות מאוד, היא כזו שתשמח כל מטופלת ותאפשר לה להרגיש בצורה כמעט מיידית כיצד פרק עגום בחייה הסתיים בצורה חיובית ומרגשת.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 שחזור שד


 


מאמרים נוספים מאת שחזור שד
 
שחזור השד לאחר טראומה וחזרה לחיים רגילים
29/05/13 | סרטן
גילוי של גידול סרטני בשד מחייב פעולה מהירה. ככל שהגידול מתגלה בשלב מוקדם יותר, כך ניתן לטפל בו במהירות וביעילות רבה יותר. במקרים שהגידול הגיע לממדים בעייתיים או שנראה כי התערבות ניתוחית לא תשיג את המטרה הרצויה, נאלצים הרופאים לבצע כריתה של חלק מהשד הנגוע או של השד כולו.

סרטן הלשון- פותרים ומשקמים
29/04/13 | סרטן
בשנים האחרונות הטכנולוגיה הרפואית המתקדמת מאפשרת טיפולים אפקטיביים למצבים של סרטן הלשון וסוגים נוספים של סרטן. יש לזכור כי אבחון מקדים יכול להציל חיים ולכן חשוב שכל אחד ואחת יהיו מודעים לסימנים המקדימים ויפנו אל רופא המשפחה בכל מקרה של חשש. מאמר זה יגולל בפני הקוראים אודות סימנים מקדימים, מאפייני סוג זה של סרטן, סוגי הטיפול והכול אודות טיפולי שחזור.

הניצחון על סרטן השד
17/03/13 | סרטן
נשים רבות נפגעות מהסרטן, ולמרות הגילוי המוקדם ודרכי הטיפול היעילות, רבות מן הנשים מאבדות את השד הפגוע, שכן הבחירה בין השד לבין החיים ברורה.

סרטן השד ומציאת המנתח הטוב ביותר לשחזור השד
29/01/13 | סרטן
אחד מסוגי הסרטן ממנו יראות וחוששות נשים הכי הרבה, הוא סרטן השד. הסרטן איננו פוסח על פני נשים בגילאים שונים, והוא גם תוקף נשים בשנות ה- 30 לחייהן. לעיתים סרטן זה מסתכם בתוצאות עגומות, או אז הרופאים המטפלים נאלצים לכרות שד אחד או שניים.

סרטן השד וכיצד מתבצע שחזור שד?
29/01/13 | סרטן
נדמה שכמעט לא תמצאו אדם אחד אשר איננו ירא ממחלה זו – הסרטן. לא פעם אנו שומעים על אנשים ידועים, על חברים או מכרים שחלו באחד מסוגי הסרטן, ולרוע המזל, חלק מסוגי הסרטן הם חשוכי מרפא.

סרטן השד – התקווה שבשחזור
20/01/13 | סרטן
סרטן השד הוא מחלה שרוב החולים בה הוא נשים; המחלה מאופיינת בגושים בלתי כואבים בחזה הנשי, וגם בבתי השחי. המחלה מתחילה באיזור החזה אבל כמו כל סוגי הסרטן יש לה נטייה להתפתח למקומות אחרים בגוף, אפילו מרוחקים מאד מאיזור החזה. הסוג הנפוץ ביותר הוא קרצינומה.

סרטן הפה, איך חוזרים לחיים?
23/12/12 | סרטן
בעולם שלנו יש הרבה מאוד סוגים של מחלות ממאירות, ואחת מהמחלות הממאירות הקשות ביום הן סרטן הפה. סרטן הפה נמצא במקום השישי בשכיחות שלו מתוך המחלות הממאירות, והתמותה ממחלה כמו סרטן הפה עלולה להגיע ל50% תוך 5 שנים.

יש פתרונות לכריתת שד – שחזור
17/12/12 | סרטן
אחת המחלות שרוב הנשים חוששות מהן מאוד, ובצדק, היא מחלה של סרטן השד. נשים רבות חוששות ממחלה זו כיוון שהיא באמת תוקפת אחוזים מאוד גדולים של האוכלוסייה, ומעבר לכך, במחלה כמו סרטן השד גם ההתמודדות הרגשית היא מאוד לא פשוטה.

5 עובדות על שחזור אף שחייבים לדעת
17/12/12 | סרטן
לצערנו הרב, יש לא מעט סוגים של סרטן בעולם, וכל אחד מהסוגים האלה דורש התמודדות שונה על ידי הרופאים. מזה הרבה מאוד שנים מושקעים כספים רבים, לימודים ומחקרים על מנת שאפשר יהיה להתמודד בצורה טובה יותר עם מחלת הסרטן

סרטן שד, אפשר להשתקם מזה
27/11/12 | סרטן
אם יש תחום בחיים שלנו אשר בו אנחנו יכולים לראות התקדמות מדהימה והרבה מאוד שינויים, זה תחום הרפואה. תחום הרפואה לעולם לא נשאר סטטי, כי תמיד החוקרים עובדים על פיתוחים נוספים, ומעבר לכך, כל ההמצאות הטכנולוגיות מאפשר לנו לטפל בצורה טובה ויעילה יותר בהרבה יותר מחלות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI