דף הבית חינוך ולימודים מכינות, בגרות ופסיכומטרי עצות לתרגול לקראת הפסיכומטרי
עצות לתרגול לקראת הפסיכומטרי
רוני ארז 30/07/13 |  צפיות: 13480

כל מי שעומד בפני בחינת הפסיכומטרי יודע כי המפתח להצלחה טמון בכמות ובאיכות הזמן שמשקיעים בהכנה. יחד עם זאת, על תרגול פסיכומטרי להתבצע באופן נכון ומדויק על מנת שלא לבזבז את הזמן ולהגיע לבחינה מוכנים ככל האפשר. לפניכם מספר עצות שיעזרו לכם במשימה זו.

תרגול עוד לפני הקורס פסיכומטרי

אם לא נגעתם בחומרי לימוד מהתיכון מזה זמן רב, רעננו את התאים החלודים עוד לפני קורס פסיכומטרי. עיברו על ספרי מתמטיקה ישנים והיזכרו במשוואות ועקרונות, כך שתגיעו מוכנים לקורס ותוכלו לרוץ קדימה מבלי להתעכב על עקרונות הבסיס. כמו כן, חשוב לתרגל  אוצר מילים המתאים לפסיכומטרי בעברית ובאנגלית עוד לפני תחילת הקורס, וזאת מכיוון שלצורך הטמעתו בזיכרון לטווח ארוך יש לשנן שוב ושוב. יחד עם זאת, את המילים עדיף ללמוד מתוך מילון הפסיכומטרי ולא מעבר לכך. על מנת לשפר את יכולותיכם בשפה האנגלית מומלץ להיחשף אליה כמה שיותר באמצעות ספרים, סרטים ללא תרגום והקשבה לשירים באנגלית.

תרגול נכון במהלך הקורס הפסיכומטרי

זכרו כי קורס פסיכומטרי לא יעביר אתכם בהצלחה את הבחינה ללא נכונות מצידכם להשקיע וללמוד. לכן, נצלו את כל הכלים שהקורס מציע, הגיעו לשיעורים מרוכזים ורעננים, ואל תתביישו לשאול שאלות. כמו כן, היעזרו בשעות לימודי העזר, ארגנו קבוצות לימוד עם חברי הקורס, הכינו את כל שיעורי הבית, והיכנסו אל פורום פסיכומטרי לגבי נושאים, שאלות או חששות הקשורים לבחינה.

לפני הבחינה

בשבועות האחרונים שלפני הבחינה חשוב להגביר את קצב הלימוד ולהיכנס למרתון אינטנסיבי. בימים אלו עליכם לחזור על החומר הנלמד, לתרגל באופן מוגבר, להתמודד בעיקר עם חלקים בהם אתם מתקשים, וגם לתרגל הרבה בחינות לדוגמא. את התרגול המוגבר מומלץ לבצע  עד יומיים לפני הבחינה, בהם עדיף לעזוב הכול, לנוח ולהירגע,  ולצבור כוחות גוף ונפש לקראת רגע האמת. שיהיה בהצלחה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 רוני ארז


 


מאמרים נוספים מאת רוני ארז
 
חלום ה- Realocation של כולם
אנשים רבים חולמים על הגירה למדינה אחרת עבור מגורים, עבודה או לימודים. תופעת ה- Realocation הולכת וצומחת עם כל שנה שעוברת, זאת משום שכיום להגר למדינה אחרת הפך להיות דבר שגור ואפשרי. עם כניסתן של הטכנול

צו ראשון – עצות והבהרות
אין ספק כי קבלת צו ראשון היא מאורע משמעותי בחיים, ורבים הם המגיעים ללשכות הגיוס נרגשים ולחוצים. לכן, חשוב להבין מראש מה צפוי לכם, ולהתנהל באופן נכון על מנת שהיום יעבור במהירות האפשרית ועל הצד הטוב ביותר.

למה כדאי לגשת ללימודי רפואה באיטליה
אין ספק כי לימודי רפואה באיטליה מועדפים על סטודנטים זרים מישראל ומכל העולם, וזאת בזכת קשת רחבה של יתרונות. ראשית, מדובר בלימודים במדינה קרובה יחסית לישראל, בעלת תרבות מערבית וים תיכונית תוססת, המציעה חיי תרבות ופנאי משובחים, ומגורים במקומות מהיפים בעולם

מגוון קורסי אנגלית און ליין
התפתחות האינטרנט בעשור האחרון, לצד חדירתה לכל בית אב ועסק ולכל תחום עניין, הפכה את הרשת לכלי רב עוצמה המייעל ומשפר את איכות החיים. אחת האופציות החדשות שהרשת מציעה לגולשים בה הינה לימודים און ליין בתחומים רבים ושונים, כולל קורסי לימוד אנגלית באינטרנט.

תנאי קבלה ללימודי רפואה בארץ ובחו"ל
לימודי רפואה הינם משאת נפשם של אנשים רבים המעוניינים לחקור את גוף האדם ולהביא מזור ועזרה לסובלים. יחד עם זאת, לימודים אלו אינם מתאימים לכל אחד, ולו מפני שהם נפרסים על פני שש שנים, שלאחריהן יש לגשת ללימודי התמחות נוספים שאוכם משתנה כתלות בתחום ההתמחות.

מבחן GRE כתנאי קבלה ללימודי תואר שני בחו"ל
GRE הינו מבחן בינלאומי בשפה האנגלית, המשמש ככלי למיון וסינון סטודנטים זרים המעוניינים ללמוד בחו"ל לתואר שני.

טויוטה היילקס - כוח עבודה אמיתי
23/09/13 | רכב
כאשר עומדים לרכוש רכב חדש לצרכי עבודה מתכוונים לטנדר חזק, גדולה ויציב, המסוגל לעמוד בתנאי שטח קשים ולספוג זעזועים וחבטות. כלומר, רכב שאינו מצועצע אלא מהווה כוח עבודה אמיתי, כמו שרק טויוטה היילקס מציע.

לימודי וטרינריה - תכני הלימוד ואפשרויות תעסוקה
על מנת לשמור על החיות ולדאוג לבריאותן יש צורך באנשי מקצוע מיומנים אשר סיימו לימודי וטרינריה בארץ או בחו"ל.

ללמוד אנגלית לבד
לנוכח תהליכי הגלובליזציה החלים בעולם ואשר משפיעים גם על הווי העסקים והתרבות בישראל, ניכרת בשנים האחרונות מגמת עלייה ברצון ללמוד אנגלית בקרב מגזרים שונים.

מידע כללי אודות ציוני המבחן הפסיכומטרי
אין ספק כי העניין המכריע והחשוב ביותר בבחינה הפסיכומטרית הוא הציון המושג בה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI