דף הבית רפואה ובריאות בריאות אחר אנטי אייג'ינג בשנת 2011
אנטי אייג'ינג בשנת 2011
עידית גל 16/01/11 |  צפיות: 2536

הסיבות להתקמטות העור הן שונות, יש קמטי הבעה הנובעים מחיוכים, הרמת גבות, פרצוף זועף, וכדומה. קמטים אחרים נובעים מזיהומי אוויר, חשיפת יתר לשמש, וכדומה. גם שימוש בתכשירים לא הולמים יכולים לגרום להזדקנות מוקדמת של העור במקום לשמור עליו בריא. ישנן שיטות שונות להשיג מראה פנים צעיר יותר, כגון ניתוח פנים/ מתיחת פנים. מי שמחפש שיטה בלתי פולשנית לטיפול אנטי אייג'ינג, יהנה משיטת המיקרו החדשנית. שיטה זו פועלת באמצעות זרמים, ובצורה בלתי פולשנית, היא משיגה תוצאות של חזות צעירה יותר. אפשר להבחין בכך שהעור מקבל מראה אחיד, הקמטים מטשטשים במהלך הטיפול, והעור הנפול מורם.

גם לפנים  שלך מגיע להתעמל

היות והזדקנות העור נגרמת מפגיעה מצטברת בסיבים האלסטיים של הדרמיס ובסיבים של הקולגן, בתור אלו שאחראים על החוזק של העור ועל גמישותו, הרי שהדרך היעילה לגרום להתחדשות העור היא לעודד את צמיחתם של הנ"ל. טיפולי עור באמצעות המיקרו, גורם להעלמת קמטים ע"י גירוי של שרירי הפנים באמצעות אלקטרודות המיוחדות לכך. הגירוי מגביר את פעולת זרימת הדם, וכתוצאה מכך מתרחשת פעולת חמצון שחיונית לבריאות העור. ישנה התחדשות מואצת של חידוש פעולת הסיבים האלסטיים  וסיבי הקולגן, וניתן לראות שרקמות העור מתחדשות ועור הפנים מתוח ובריא יותר. התחושה היא שבאמצעות הזרמים, יקבלו הפנים שיעור התעמלות שיחטב בדיוק את האזורים הנכונים, ויעניק להם זרימה מחודשת של דם ואנרגיה.

התוצאות שתראו בזכות טיפולי המיקרו הן מרשימות ביותר, וכל זאת לא התערבות פולשנית כלשהי. מי שסבל מעור רפוי ירגיש שהוא חזר בזמן כמה שנים אחורה. שכבת העור החיצונית תתחדש ותהיה חזקה יותר. הן קמטי ההבעה והן הקמטים הסטטיים יטשטשו או ייעלמו והעור יותר גמיש, חיוני ובריא יותר. שיטה זו מסייעת במניעת הזדקנות מוקדמת, כך שניתן להשתמש בה לשם שמירה על תחזוקה. טיפולי פנים אלו לא רק שאינם פולשניים, הם אף מרגיעים ונעימים, זמני הטיפול קצרים, ואת התוצאות תוכלו לראות באופן ברור ומיידי. את טיפולי המיקרו עושים תוך התאמה אישית, כל אחד והעור שלו, כל אחד והאזורים הבעייתיים אצלו. ניתן לעשות טיפולים אלו גם כתוספת לניתוחים, הזרקות, מילוי וכדומה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 עידית גל

 טיפולי הרזיה, חיטוב, צלוליט, אנטי אייג'ינג ופגמים אסתטיים 


מאמרים נוספים מאת עידית גל
 
צלוליט כאויב על גופינו
08/02/11 | דיאטה
אין ספק שבעולם של היום ישנו דגש רב על המראה החיצוני שלנו. המראה החיצוני שלנו משמש ככרטיס ביקור ראשוני שלנו כבני אדם ויש לשים על כך דגש. תופעות כגון צלוליט משמשות כאויב על גופינו.

הרזיה יעילה
05/02/11 | דיאטה
אנשים רבים מאמינים שאת ההרזיה ישיגו באמצעות דיאטה. בהרבה מקרים, אלו שמצליחים הם אלו שהשיגו איזון בין הפעלת השרירים לצורך שריפת שומנים, לבין שמירה על תזונה מאוזנת.

גוף מושלם, לא לדוגמניות בלבד
18/01/11 | דיאטה
המדע כיום פועל לטובתנו, ובעזרת טכנולוגיה חדישה ומתקדמת ניתן לעצב את גופינו בהתאם לרצוננו מבלי לבלות שעות בחדר כושר.

אנטי אייג'ינג בשנת 2011
השנים משאירות את אותותיהן על גופנו, בין היתר אפשר לראות ביטוי לכך בעור הפנים. העור שהיה מתוח וחלק מקבל עם הזמן יותר ויותר קמטים.

סטימולציה לשרירים, כחלופה לפעילות גופנית
13/01/11 | דיאטה
כולם חולמים על גוף חטוב ומוצק. יש כאלו שמוכנים להשקיע שעות רבות ומאמץ פיזי כדי להשיג את התוצאות. איך מה עם אלו שלא? הטכנולוגיה המתקדמת של שנות האלפיים מביאה לכם פתרונות.

ספורט עבור חיים בריאים
04/01/11 | דיאטה
רובנו כבר מכירים את היתרונות הרבים שמציע לנו הספורט על ענפיו השונים. חיים בריאים יותר, אנרגיה במהלך היום, הרגשה כללית טובה יותר ועוד. לא מעט מתנסים במהלך השנים בתחומי ספורט שונים, אך לא בהכרח דבקים בכך לאורך זמן.

יופי ואסתטיקה ככרטיס ביקור
יופי הינו מושג חמקמק שרבים מאיתנו מנסים לאחוז בו במשך כל חיינו, אך רק מעטים נועזים מספיק כדי להכריז על עצמם שמצאו אותו. אז מה הוא אותו יופי, ומה אנחנו עושים על מנת להשיג אותו?

חיטוב הגוף בצורה יעילה ומבוקרת
22/12/10 | דיאטה
כמה מכם לא מסתכלים על שלטי החוצות – שלטים שמציגים נשים יפהפיות וגברים חטובים, וחולמים להראות כמוהם? חיטוב ועיצוב הגוף מניע רבים מאיתנו לפעול, אך לעיתים בדרכים שאינן בריאות לגוף שלנו.

חשיבותה של האסתטיקה
הרזיה, כושר גופני וכמובן טיפולי יופי הם לא מילה גסה. הם כלים שעומדים לרשותנו, ועלינו לרתום אותם לטובתנו. כי היופי בא מבפנים, והוא מתחיל בטיפוח העצמי ובדאגה שלנו לעצמנו ולצרכים שלנו.

דיאטה בשנת 2010
07/12/10 | דיאטה
מה עוד ניתן להגיד לגבי דיאטות שאתם עוד לא יודעים? שריפת קלוריות, שריפת שומנים וכמובן חיטוב ועיצוב הם מושגים שמוכרים לרבים מאיתנו, אבל כמה מאיתנו באמת מודעים להשלכות בדרך לשם?
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI