דף הבית ספורט וכושר גופני דיאטה הרזיה יעילה
הרזיה יעילה
עידית גל 05/02/11 |  צפיות: 1650

אנשים מתקשים לשמור על דיאטה לאורך זמן, או שמצליחים לרדת במשקל ואז עולים חזרה. אנשים נוטים למצוא דיאטות נוקשות וסגפניות, שעצם המחשבה עליהן גורמת למצב רוח ירוד יותר. לא פעם אנשים טוענים שברגע שהם מכריזים על דיאטה, הם רק חושבים כל הזמן על אוכל, ועל מה הם מפסידים ונוצר מצב של דחיית סיפוקים. דחיית סיפוקים אינה מבטלת את הצורך שלנו אלא רק דוחה אותו במקצת. כאשר אנו דוחים צורך או מצב מסוים, אנו לא באמת מבטלים אותו, אלא רק משיגים לעצמנו קצת זמן, אשר ברגע האמת יעלה לנו ביוקר. כל מה שדחינו יערם לפעם אחת שבה בסופו של דבר נעמוד על סיפוקנו. השגת הרזיה ללא צורך בשמירה על דיאטה קפדנית מדי, יכולה להיות הרבה יותר יעילה. כשנקודת הפתיחה מבחינת השומנים טובה יותר, יש מוטיבציה גבוהה יותר לשמור על התוצאות, במיוחד אם אין זה אומר שמעכשיו צריך לסבול ולאכול רק מלפפונים, או כל דיאטה מוגזמת אחרת.

הרזיה יעילה

בכדי להשיג תוצאות של הרזיה יעילה, צריך למצוא פעילות שלא תהווה עבורכם סבל, כך שתוכלו להתמיד בה לאורך זמן. מעבר לכך, למה לסבול אם אפשר למצוא דרכים מהנות שישיגו לכם גוף מושלם באופן הרצוי לכם? שיטת Transion מגרה את השרירים באמצעות תדר אלקטרוני, ובדרך זו משיגה תוצאות מרשימות מבחינת הרזיה, מיצוק, העלמת צלוליט וחיטוב. בשיטה זו אפשר לשרוף שומנים ולהפטר ממשקל עודף, או לטפל באזורים מסוימים בהם מצטבר שומן, למשל אזור הברך, הירכיים, וכדומה. לעבור טיפול בשיטת Transion זה בעצם כמו לעשות אימון ממוקד - השיטה מאפשרת שתי פעולות רצויות בו זמנית, גם שריפת קלוריות וגם חיזוק שרירים.

איך זה עובד?

כשהגוף עובר מאמץ גופני, יורדת כמות האינסולין בדם ויש הפרשה מוגברת של אדרנלין, דבר שמעורר את שימוש הגוף בשומנים הנלקחים מהרקמה השומנית, ואז השומנים הם אלו שנשרפים על מנת לספק לגוף אנרגיה. כשאימון נעשה באופן קבוע, אפשר להבחין בשיפור מבחינת רמות השומנים בדם. היות והטיפול גורם לשרירים לעבור תהליך המדמה את זה של האימון הגופני, על ידי שימוש בפולסים אלקטרוניים, השרירים כביכול מבצעים אימון. 25 דקות של טיפול באמצעות Transion שקול לאימון כושר של 3 שעות. במקום לסבול באמצעות דיאטות חוזרות ונשנות, ולהיכשל בכל פעם מחדש, ובמקום להרעיב את עצמכם ולאחר מכן לעלות חזרה במשקל,  אפשר לבחור בשיטה שאינה מצריכה הרבה זמן, או מאמץ, כך שתוכלו להתמיד בה ובהנאה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 עידית גל

 טיפולי הרזיה, חיטוב, צלוליט, אנטי אייג'ינג ופגמים אסתטיים 


מאמרים נוספים מאת עידית גל
 
צלוליט כאויב על גופינו
08/02/11 | דיאטה
אין ספק שבעולם של היום ישנו דגש רב על המראה החיצוני שלנו. המראה החיצוני שלנו משמש ככרטיס ביקור ראשוני שלנו כבני אדם ויש לשים על כך דגש. תופעות כגון צלוליט משמשות כאויב על גופינו.

הרזיה יעילה
05/02/11 | דיאטה
אנשים רבים מאמינים שאת ההרזיה ישיגו באמצעות דיאטה. בהרבה מקרים, אלו שמצליחים הם אלו שהשיגו איזון בין הפעלת השרירים לצורך שריפת שומנים, לבין שמירה על תזונה מאוזנת.

גוף מושלם, לא לדוגמניות בלבד
18/01/11 | דיאטה
המדע כיום פועל לטובתנו, ובעזרת טכנולוגיה חדישה ומתקדמת ניתן לעצב את גופינו בהתאם לרצוננו מבלי לבלות שעות בחדר כושר.

אנטי אייג'ינג בשנת 2011
השנים משאירות את אותותיהן על גופנו, בין היתר אפשר לראות ביטוי לכך בעור הפנים. העור שהיה מתוח וחלק מקבל עם הזמן יותר ויותר קמטים.

סטימולציה לשרירים, כחלופה לפעילות גופנית
13/01/11 | דיאטה
כולם חולמים על גוף חטוב ומוצק. יש כאלו שמוכנים להשקיע שעות רבות ומאמץ פיזי כדי להשיג את התוצאות. איך מה עם אלו שלא? הטכנולוגיה המתקדמת של שנות האלפיים מביאה לכם פתרונות.

ספורט עבור חיים בריאים
04/01/11 | דיאטה
רובנו כבר מכירים את היתרונות הרבים שמציע לנו הספורט על ענפיו השונים. חיים בריאים יותר, אנרגיה במהלך היום, הרגשה כללית טובה יותר ועוד. לא מעט מתנסים במהלך השנים בתחומי ספורט שונים, אך לא בהכרח דבקים בכך לאורך זמן.

יופי ואסתטיקה ככרטיס ביקור
יופי הינו מושג חמקמק שרבים מאיתנו מנסים לאחוז בו במשך כל חיינו, אך רק מעטים נועזים מספיק כדי להכריז על עצמם שמצאו אותו. אז מה הוא אותו יופי, ומה אנחנו עושים על מנת להשיג אותו?

חיטוב הגוף בצורה יעילה ומבוקרת
22/12/10 | דיאטה
כמה מכם לא מסתכלים על שלטי החוצות – שלטים שמציגים נשים יפהפיות וגברים חטובים, וחולמים להראות כמוהם? חיטוב ועיצוב הגוף מניע רבים מאיתנו לפעול, אך לעיתים בדרכים שאינן בריאות לגוף שלנו.

חשיבותה של האסתטיקה
הרזיה, כושר גופני וכמובן טיפולי יופי הם לא מילה גסה. הם כלים שעומדים לרשותנו, ועלינו לרתום אותם לטובתנו. כי היופי בא מבפנים, והוא מתחיל בטיפוח העצמי ובדאגה שלנו לעצמנו ולצרכים שלנו.

דיאטה בשנת 2010
07/12/10 | דיאטה
מה עוד ניתן להגיד לגבי דיאטות שאתם עוד לא יודעים? שריפת קלוריות, שריפת שומנים וכמובן חיטוב ועיצוב הם מושגים שמוכרים לרבים מאיתנו, אבל כמה מאיתנו באמת מודעים להשלכות בדרך לשם?
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI