דף הבית ספורט וכושר גופני דיאטה גוף מושלם, לא לדוגמניות בלבד
גוף מושלם, לא לדוגמניות בלבד
עידית גל 18/01/11 |  צפיות: 1720

נשים רבות שבויות באמונה שגויה שכדי להשיג גוף מושלם צריך להיוולד דוגמנית. היות והן אינן מאמינות שיצליחו להגיע למצב זה, הן אינן טורחות לנסות. אחרות, עלולות להתאמץ יתר על המידה בשביל להשיג גוף כמו שהן רוצות. למשל, לבלות כל יום במשך שעות בחדר הכושר, על ההליכון, עם המשקולות, בחוגי חיטוב הגוף, ריצות בשכונה, וכדומה. יש גם כאלו שיבחרו באופציה של דיאטה תמידית, תוך שהן מונעות מעצמן כל מאכל שנחשב לטעים. כמו בהרבה תחומים אחרים, יש את אלו שיבחרו להשקיע הרבה מדי בשביל התוצאות, ויש  כאלו שישכילו למצוא את האלטרנטיבות היעילות ביותר להשיג את המטרה. למשל, שימוש בטכנולוגיה מתקדמת להשגת המשקל הרצוי, ובנוסף – חיטוב ועיצוב הגוף.

שיטת ה- Transion, מה זה בעצם?

הרזיה הינה צורך שמעסיק מיליוני אנשים בעולם, השיטות להשיג את התוצאות הינן רבות, ולא תמיד נעימות. כאמור, לפעמים הדבר כרוך בזמן שאין לנו, במאמץ שקשה לנו מדי, או בגרימת סבל לעצמנו לשם כך. המדע, פועל פה לטובת כל מי שרוצה להשיג תוצאות של הסרת עודפי משקל, או עיצוב וחיטוב הגוף. בשיטת ה-Transion  אין צורך להשקיע יותר מדי זמן, אין צורך להתעמל עד שהגוף כואב, ובטח שאין צורך לצום או לאכול רק חסה כל היום. שיטה זו הינה שיטה אפקטיבית וממוקדת, בה משתמשים בתדר אלקטרוני שגורם לגירוי השרירים במידה כזו שהגוף מדמה מצב של אחרי אימון כושר משמעותי. טיפול של 25 דקות משול בעצם לאימון כושר של 3 שעות, ככה שהזמן שאתם חוסכים מעצמכם הוא משמעותי במידה מרובה. מעבר לכך שלא קל לפנות זמן לאימון של 3 שעות, חשבו על המאמץ הפיזי, וחשבו כמה קל וכיף להשיג את התוצאות האלו כשמכשיר עושה זאת עבורכם בזמן כה קצר וללא כל מאמץ! זוהי השיטה היחידה המאפשרת לטפל בו זמנית בשריפת קלוריות וחיזוק שרירים.

מה עם הצלוליט?

גם כנגד צלוליט ישנו טיפול פשוט של ניקוז לימפטי ממוקד, שיטה זו קרויה טיפול Linfogei. טיפול זה גורם לזרימת דם תקינה ועל ידי כך הוא פותח חסימות ומשפר את זרימת הדם. מלבד העלמת צלוליט, הטיפול תורם גם למראה עור חלק ובכלל לשיפור הבריאות. האזורים בהם מקובל לטפל באמצעות שיטה זו הם ירכיים, בטן, רגליים וקרסוליים, מבחינת פלג הגוף התחתון. בפלג הגוף העליון מקובל לטפל באזורים כמו צוואר, בטן עליונה, בית חזה, ידיים, וגב. אין תופעות לוואי בשימוש בשיטה זו.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 עידית גל

 טיפולי הרזיה, חיטוב, צלוליט, אנטי אייג'ינג ופגמים אסתטיים 


מאמרים נוספים מאת עידית גל
 
צלוליט כאויב על גופינו
08/02/11 | דיאטה
אין ספק שבעולם של היום ישנו דגש רב על המראה החיצוני שלנו. המראה החיצוני שלנו משמש ככרטיס ביקור ראשוני שלנו כבני אדם ויש לשים על כך דגש. תופעות כגון צלוליט משמשות כאויב על גופינו.

הרזיה יעילה
05/02/11 | דיאטה
אנשים רבים מאמינים שאת ההרזיה ישיגו באמצעות דיאטה. בהרבה מקרים, אלו שמצליחים הם אלו שהשיגו איזון בין הפעלת השרירים לצורך שריפת שומנים, לבין שמירה על תזונה מאוזנת.

גוף מושלם, לא לדוגמניות בלבד
18/01/11 | דיאטה
המדע כיום פועל לטובתנו, ובעזרת טכנולוגיה חדישה ומתקדמת ניתן לעצב את גופינו בהתאם לרצוננו מבלי לבלות שעות בחדר כושר.

אנטי אייג'ינג בשנת 2011
השנים משאירות את אותותיהן על גופנו, בין היתר אפשר לראות ביטוי לכך בעור הפנים. העור שהיה מתוח וחלק מקבל עם הזמן יותר ויותר קמטים.

סטימולציה לשרירים, כחלופה לפעילות גופנית
13/01/11 | דיאטה
כולם חולמים על גוף חטוב ומוצק. יש כאלו שמוכנים להשקיע שעות רבות ומאמץ פיזי כדי להשיג את התוצאות. איך מה עם אלו שלא? הטכנולוגיה המתקדמת של שנות האלפיים מביאה לכם פתרונות.

ספורט עבור חיים בריאים
04/01/11 | דיאטה
רובנו כבר מכירים את היתרונות הרבים שמציע לנו הספורט על ענפיו השונים. חיים בריאים יותר, אנרגיה במהלך היום, הרגשה כללית טובה יותר ועוד. לא מעט מתנסים במהלך השנים בתחומי ספורט שונים, אך לא בהכרח דבקים בכך לאורך זמן.

יופי ואסתטיקה ככרטיס ביקור
יופי הינו מושג חמקמק שרבים מאיתנו מנסים לאחוז בו במשך כל חיינו, אך רק מעטים נועזים מספיק כדי להכריז על עצמם שמצאו אותו. אז מה הוא אותו יופי, ומה אנחנו עושים על מנת להשיג אותו?

חיטוב הגוף בצורה יעילה ומבוקרת
22/12/10 | דיאטה
כמה מכם לא מסתכלים על שלטי החוצות – שלטים שמציגים נשים יפהפיות וגברים חטובים, וחולמים להראות כמוהם? חיטוב ועיצוב הגוף מניע רבים מאיתנו לפעול, אך לעיתים בדרכים שאינן בריאות לגוף שלנו.

חשיבותה של האסתטיקה
הרזיה, כושר גופני וכמובן טיפולי יופי הם לא מילה גסה. הם כלים שעומדים לרשותנו, ועלינו לרתום אותם לטובתנו. כי היופי בא מבפנים, והוא מתחיל בטיפוח העצמי ובדאגה שלנו לעצמנו ולצרכים שלנו.

דיאטה בשנת 2010
07/12/10 | דיאטה
מה עוד ניתן להגיד לגבי דיאטות שאתם עוד לא יודעים? שריפת קלוריות, שריפת שומנים וכמובן חיטוב ועיצוב הם מושגים שמוכרים לרבים מאיתנו, אבל כמה מאיתנו באמת מודעים להשלכות בדרך לשם?
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI