דף הבית ספורט וכושר גופני דיאטה צלוליט כאויב על גופינו
צלוליט כאויב על גופינו
עידית גל 08/02/11 |  צפיות: 1728

אנשים רבים סובלים מתופעת הצלוליט, התופעה בה מצטברים עודפי שומנים בצורה הבולטת לעין על עור הגוף, אשר מטרידה אחוז ניכר מהאנשים, וגם כאלו שאינם סובלים ממשקל עודף. תופעה זו מתרחשת בעקבות התעבות תאי שומן תת עוריים שנלכדים בהם נוזלים ושומנים. לרוב, אלו רקמות שמסלקות את תאי השומן, אך כשאין זה קורה באופן תקין, נראית הופעת הצלוליט. תופעה זו אופיינית בעיקר לאזורי הישבן והירכיים. ההשפעה של תופעת הצלוליט למראית עין היא על גופינו, אך משפיעה במידה רבה גם על הרגשתנו.

צלוליט – סיבות להיווצרות התופעה

הצלוליט יכול להתחיל להיווצר כבר בגיל 18 הצעיר, אם כי הוא אופייני יותר סביב גילאי ה- 30 המתקדמים יותר. בשלבים הראשונים הדבר מפריע רק מבחינה אסטטית כאשר הוא משפיע על אופנים שונים כגון, חשש  מיחסים אינטימיים בשל מבוכה וחוסר נוחות, חשיפת הגוף בים או בבריכה ובהמשך, ישנו סיכוי שהדבר יתפתח לדלקת ולבעיות נוספות. אחת הסיבות לתופעה זו היא גנטית, אך גם תזונה לא נכונה וחוסר פעילות גופנית עשויות לגרום לתופעה או להחמיר אותה. היות וחוסר זרימת דם טובה יכול להוביל בין היתר להיווצרות צלוליט, גם לידות יכולות לגרום לכך. מחקרים מצאו כי גם שימוש בגלולות נגד הריון בגיל מוקדם יכול להשפיע בנושא. רבים חושבים שדיאטה, פעילות גופנית או הרזיה אשר יובילו לגוף מושלם יפתרו את בעיית הצלוליט, אך לא כך הדבר ואלו הם אינם הפתרונות לשם הפחתת התופעה או העלמתה.

צלוליט - טיפול

טיפול Linfogei היא שיטת טיפול של ניקוז לימפטי הנעשה בצורה מדויקת ויעילה. הטיפול משלב בין גירוי אלקטרוני של ערוצים שקשורים לזרימה הלימפטית בגוף שלנו, תוך כדי שילבו ותיאום עם עבודת הלב, באמצעות שימוש בחיישן מיוחד. טיפול זה יוצר זרימת דם תקינה וכך נפתחות חסימות וניתן לסלק גם רעלים החוצה. טיפול זה יעיל לטיפול בצלוליטיס כך שכבר משיגים שיפור המראה האסטטי יחד אם שיפור בבריאות. בנוסף, בגלל זירוז חילוף החומרים, אפשר להשיג גם תוצאות מרשימות מבחינת הרזיה ואנטי אייג'ינג. עצם הזרימה הטובה מונע הצטברות נוזלים ולכן גם מי שסבל מנפיחות עקב הצטברויות ש נוזלים, יבחין בשיפור. השיפור בזרימה מוביל לעוד תוצאה רצויה, שהיא מראה עור חלק ורענן. שיטה זו אינה גורמת לתופעות לוואי, והתהליך עצמו יעיל ומדויק, כך שאפשר להשיג את התוצאות הרצויות. הטיפולים קצרים כך שאין צורך להשקיע זמן רב וקל למצוא את הזמן לשם קבלת הטיפול.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 עידית גל

 טיפולי הרזיה, חיטוב, צלוליט, אנטי אייג'ינג ופגמים אסתטיים 


מאמרים נוספים מאת עידית גל
 
צלוליט כאויב על גופינו
08/02/11 | דיאטה
אין ספק שבעולם של היום ישנו דגש רב על המראה החיצוני שלנו. המראה החיצוני שלנו משמש ככרטיס ביקור ראשוני שלנו כבני אדם ויש לשים על כך דגש. תופעות כגון צלוליט משמשות כאויב על גופינו.

הרזיה יעילה
05/02/11 | דיאטה
אנשים רבים מאמינים שאת ההרזיה ישיגו באמצעות דיאטה. בהרבה מקרים, אלו שמצליחים הם אלו שהשיגו איזון בין הפעלת השרירים לצורך שריפת שומנים, לבין שמירה על תזונה מאוזנת.

גוף מושלם, לא לדוגמניות בלבד
18/01/11 | דיאטה
המדע כיום פועל לטובתנו, ובעזרת טכנולוגיה חדישה ומתקדמת ניתן לעצב את גופינו בהתאם לרצוננו מבלי לבלות שעות בחדר כושר.

אנטי אייג'ינג בשנת 2011
השנים משאירות את אותותיהן על גופנו, בין היתר אפשר לראות ביטוי לכך בעור הפנים. העור שהיה מתוח וחלק מקבל עם הזמן יותר ויותר קמטים.

סטימולציה לשרירים, כחלופה לפעילות גופנית
13/01/11 | דיאטה
כולם חולמים על גוף חטוב ומוצק. יש כאלו שמוכנים להשקיע שעות רבות ומאמץ פיזי כדי להשיג את התוצאות. איך מה עם אלו שלא? הטכנולוגיה המתקדמת של שנות האלפיים מביאה לכם פתרונות.

ספורט עבור חיים בריאים
04/01/11 | דיאטה
רובנו כבר מכירים את היתרונות הרבים שמציע לנו הספורט על ענפיו השונים. חיים בריאים יותר, אנרגיה במהלך היום, הרגשה כללית טובה יותר ועוד. לא מעט מתנסים במהלך השנים בתחומי ספורט שונים, אך לא בהכרח דבקים בכך לאורך זמן.

יופי ואסתטיקה ככרטיס ביקור
יופי הינו מושג חמקמק שרבים מאיתנו מנסים לאחוז בו במשך כל חיינו, אך רק מעטים נועזים מספיק כדי להכריז על עצמם שמצאו אותו. אז מה הוא אותו יופי, ומה אנחנו עושים על מנת להשיג אותו?

חיטוב הגוף בצורה יעילה ומבוקרת
22/12/10 | דיאטה
כמה מכם לא מסתכלים על שלטי החוצות – שלטים שמציגים נשים יפהפיות וגברים חטובים, וחולמים להראות כמוהם? חיטוב ועיצוב הגוף מניע רבים מאיתנו לפעול, אך לעיתים בדרכים שאינן בריאות לגוף שלנו.

חשיבותה של האסתטיקה
הרזיה, כושר גופני וכמובן טיפולי יופי הם לא מילה גסה. הם כלים שעומדים לרשותנו, ועלינו לרתום אותם לטובתנו. כי היופי בא מבפנים, והוא מתחיל בטיפוח העצמי ובדאגה שלנו לעצמנו ולצרכים שלנו.

דיאטה בשנת 2010
07/12/10 | דיאטה
מה עוד ניתן להגיד לגבי דיאטות שאתם עוד לא יודעים? שריפת קלוריות, שריפת שומנים וכמובן חיטוב ועיצוב הם מושגים שמוכרים לרבים מאיתנו, אבל כמה מאיתנו באמת מודעים להשלכות בדרך לשם?
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI