דף הבית ספורט וכושר גופני דיאטה ספורט עבור חיים בריאים
ספורט עבור חיים בריאים
עידית גל 04/01/11 |  צפיות: 1850

כאבי גב הם תופעה מוכרת של העידן המודרני, כאשר רבים סובלים ממנו בעקבות ישיבה ממושכת מול מסכי המחשב בעבודה או בבית, צפייה מרובה בטלוויזיה ומחסור חמור בפעילות גופנית. כאבי גב וכאבי גוף נוספים יכולים להיגרם כתוצאה מדברים רבים – תופעות פיזיות, בעיות פסיכולוגיות או אפילו מבחינה "אנרגטית", וניתן לתקוף את הבעיות הללו מכל החזיתות.

ספורט הוא אחד האמצעים להפחתה משמעותית של כאבי גב וכאבי אחרים בגוף, כאשר השרירים שאנחנו מפעילים בדרך כלל מחזקים, מייצבים ועוזרים לנו להתנהל בצורה יותר נכונה עם הגוף שלנו. באמצעות ספורט שנעשה בצורה הנכונה, בדרך כלל ניתן לצפות להפחתה משמעותית של כאבים, ובמיוחד אם מתמקדים באזורים הבעייתיים – שרירי הבטן, גמישות האגן ולמעשה אזורים רבים אשר משתנים בהתאם לכל אדם באופן ספציפי.

ישנם מכשירים רבים אשר מציעים לאנשים פתרון פלא, או אפילו פעילות ממוקדת ויעילה של אחד מאזורי הגוף. עם זאת, חשוב לזכור שפעילות גופנית נכונה מתמקדת בצורה מאוזנת בכל הגוף – הפעלה נכונה של כל שרירי הגוף היא מה שהופכת, בסופו של דבר את הספורט ליעיל או לא.

רצוי לוודא שאנחנו אכן פועלים בצורה מאוזנת ומבוקרת, וכאשר אנחנו עובדים על כיוון אחד של השריר, אנחנו עובדים גם על השריר הנגדי לו.

ספורט זה קודם כל דרך חיים, כאשר אנחנו בוחרים לקחת את החיים שלנו בידיים וליצור לעצמנו מציאות בריאה וטובה יותר. למרות שרבים עושים את זה בשביל חיטוב ועיצוב הגוף, הרזיה ומראה גוף שיספק אותם, הספורט למעשה עוזר לנו להיות הרבה יותר בריאים, לעיתים בצורות שאנחנו בכלל לא מבינים או מכירים – הפרשת רעלים, חיזוק ואספקת חמצן טרייה לכל מערכות הגוף.

כל אחד ואחת היו רוצים גוף מושלם ובריא. כאשר מחליטים על דיאטה מסוימת יש להתאימה באופן אינדיווידואלי לשם הצלחתה, מאחר ולכל אחד ואחת מאיתנו אורח חיים שונה, גנטיקה, צרכים, הרגלים ודפוסי התנהגות שונים. הפעילות הגופנית שומרת על גופינו לשם הרזיה, הרגשה הכללית, ממזערת ומפחיתה צלוליט, מונעת מחלות ואנטי אייג'ינג.

אימון ברטט - מכשיר אימון רטט כלל גופי, מיועד לשמירה על גוף חטוב, ואיכות החיים של המתאמן, במינימום זמן ומקסימום של תוצאות. המכשיר תפקידו לגרום לפעילות שרירית אשר מסייעת לבניית עצם ומניעתה של בריחת סידן. אימון ברטט מהווה חלופה אולטימטיבית לפעילות גופנית. כחלק מהרגשה כללית טובה ושיפור התחושה הפנימית שלנו, ניתן לקחת בחשבון גם תזונה נכונה, ריפוי פגמים אסתטיים וטיפולי פנים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 עידית גל

 טיפולי הרזיה, חיטוב, צלוליט, אנטי אייג'ינג ופגמים אסתטיים 


מאמרים נוספים מאת עידית גל
 
צלוליט כאויב על גופינו
08/02/11 | דיאטה
אין ספק שבעולם של היום ישנו דגש רב על המראה החיצוני שלנו. המראה החיצוני שלנו משמש ככרטיס ביקור ראשוני שלנו כבני אדם ויש לשים על כך דגש. תופעות כגון צלוליט משמשות כאויב על גופינו.

הרזיה יעילה
05/02/11 | דיאטה
אנשים רבים מאמינים שאת ההרזיה ישיגו באמצעות דיאטה. בהרבה מקרים, אלו שמצליחים הם אלו שהשיגו איזון בין הפעלת השרירים לצורך שריפת שומנים, לבין שמירה על תזונה מאוזנת.

גוף מושלם, לא לדוגמניות בלבד
18/01/11 | דיאטה
המדע כיום פועל לטובתנו, ובעזרת טכנולוגיה חדישה ומתקדמת ניתן לעצב את גופינו בהתאם לרצוננו מבלי לבלות שעות בחדר כושר.

אנטי אייג'ינג בשנת 2011
השנים משאירות את אותותיהן על גופנו, בין היתר אפשר לראות ביטוי לכך בעור הפנים. העור שהיה מתוח וחלק מקבל עם הזמן יותר ויותר קמטים.

סטימולציה לשרירים, כחלופה לפעילות גופנית
13/01/11 | דיאטה
כולם חולמים על גוף חטוב ומוצק. יש כאלו שמוכנים להשקיע שעות רבות ומאמץ פיזי כדי להשיג את התוצאות. איך מה עם אלו שלא? הטכנולוגיה המתקדמת של שנות האלפיים מביאה לכם פתרונות.

ספורט עבור חיים בריאים
04/01/11 | דיאטה
רובנו כבר מכירים את היתרונות הרבים שמציע לנו הספורט על ענפיו השונים. חיים בריאים יותר, אנרגיה במהלך היום, הרגשה כללית טובה יותר ועוד. לא מעט מתנסים במהלך השנים בתחומי ספורט שונים, אך לא בהכרח דבקים בכך לאורך זמן.

יופי ואסתטיקה ככרטיס ביקור
יופי הינו מושג חמקמק שרבים מאיתנו מנסים לאחוז בו במשך כל חיינו, אך רק מעטים נועזים מספיק כדי להכריז על עצמם שמצאו אותו. אז מה הוא אותו יופי, ומה אנחנו עושים על מנת להשיג אותו?

חיטוב הגוף בצורה יעילה ומבוקרת
22/12/10 | דיאטה
כמה מכם לא מסתכלים על שלטי החוצות – שלטים שמציגים נשים יפהפיות וגברים חטובים, וחולמים להראות כמוהם? חיטוב ועיצוב הגוף מניע רבים מאיתנו לפעול, אך לעיתים בדרכים שאינן בריאות לגוף שלנו.

חשיבותה של האסתטיקה
הרזיה, כושר גופני וכמובן טיפולי יופי הם לא מילה גסה. הם כלים שעומדים לרשותנו, ועלינו לרתום אותם לטובתנו. כי היופי בא מבפנים, והוא מתחיל בטיפוח העצמי ובדאגה שלנו לעצמנו ולצרכים שלנו.

דיאטה בשנת 2010
07/12/10 | דיאטה
מה עוד ניתן להגיד לגבי דיאטות שאתם עוד לא יודעים? שריפת קלוריות, שריפת שומנים וכמובן חיטוב ועיצוב הם מושגים שמוכרים לרבים מאיתנו, אבל כמה מאיתנו באמת מודעים להשלכות בדרך לשם?
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI