דף הבית ספורט וכושר גופני דיאטה דיאטה בשנת 2010
דיאטה בשנת 2010
עידית גל 07/12/10 |  צפיות: 1879

שריפת קלוריות היא משהו שרבים בוחרים לנהוג בו כדי להרזות. עם זאת, שריפת קלוריות בדרך כלל מתייחסת לפן מאוד קטן – כאשר כל מה שאנחנו מתייחסים אליו הוא קלוריות, ומתעלמים לחלוטין מתזונה מאוזנת או פעילות גופנית הדרגתית ויעילה, אנחנו בדרך כלל גורמים הרבה יותר נזק מאשר תועלת.

הידעתם? הגוף שלכם זקוק לאבני בניין כדי לפעול בצורה יעילה – פחמימות ושומנים הם לא מילה גסה, בטח ובטח שלא אויב. הם אפילו הכרחיים לפעילות תקינה. שריפת קלוריות אינה הימנעות משומנים, שכן אלה הכרחיים לנו על מנת לתפקד. הם גם לא אכילה של מאכל אחד בלבד, מכיוון שכך אנחנו לא משיגים את כל הויטמינים והמינרלים שאנחנו זקוקים להם. שריפת קלוריות היא נכונה, במידה מסוימת, אבל בצורה פשוטה מאוד – כדי לרזות אנחנו צריכים לשרוף יותר קלוריות ממה שאנחנו צורכים. ההבדל בין זה לבין הרעבה או אכילה לא מאוזנת גדול.

שריפת שומנים – שומן הוא חבר:

שומן הוא לא האויב שלנו. הוא אפילו הכרחי לפעילות תקינה של הגוף. אז למה רבים מתייחסים אל שריפת שומנים כאל דבר קדוש, ויהי מה? מרעיבים את עצמם, מתישים את עצמם בפעילות גופנית ועוברים ניתוחים להסרת שומנים בלי להתייחס לאחד הדברים החשובים ביותר – ההרגלים שלנו.

הרגלי האכילה שלנו, פעילות גופנית ובאופן כללי הרגלי החיים שלנו חשובים הרבה יותר עבור שריפת שומנים מכל שיטת קסם שאתם מוצאים, כי לא משנה כמה השיטה המוצלחת, כל עוד לא שיניתם את הרגלי החיים שלכם, שריפת שומנים פשוט לא תהיה אפקטיבית.

חיטוב ועיצוב – באיזה מחיר?

חיטוב ועיצוב הם תופעת לוואי יותר מאשר מטרה, אך לא כך מתייחסים אליהם – רבים בוחרים בפיתוח גוף, חיטוב ועיצוב בתור מטרה עיקרית, כדי להראות יותר טוב. ואכן, יש לכך חשיבות עבור רבים, ואולי בצדק, אבל כאשר זה בא על חשבון הבריאות האישית, אולי כדאי לשקול אלטרנטיבות?

כולם היו רוצים גוף מושלם, חיטוב ועיצוב צריך להיעשות בצורה שקולה, נכונה, יעילה ובעיקר בריאה. חיטוב ועיצוב לא מתמקד בהכרח באזור מסוים של הגוף, אלא בגוף כולו כמכלול של מערכת שרירים שלמה. במידה ותיקחו בחשבון את כל שהוזכר לעיל, תוכלו לייעל את הדיאטה שלכם בצורה משמעותית, להפחית בצלוליט וההרזיה תהייה רלוונטית לטווח רחוק יותר.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 עידית גל

 טיפולי הרזיה, חיטוב, צלוליט, אנטי אייג'ינג ופגמים אסתטיים 


מאמרים נוספים מאת עידית גל
 
צלוליט כאויב על גופינו
08/02/11 | דיאטה
אין ספק שבעולם של היום ישנו דגש רב על המראה החיצוני שלנו. המראה החיצוני שלנו משמש ככרטיס ביקור ראשוני שלנו כבני אדם ויש לשים על כך דגש. תופעות כגון צלוליט משמשות כאויב על גופינו.

הרזיה יעילה
05/02/11 | דיאטה
אנשים רבים מאמינים שאת ההרזיה ישיגו באמצעות דיאטה. בהרבה מקרים, אלו שמצליחים הם אלו שהשיגו איזון בין הפעלת השרירים לצורך שריפת שומנים, לבין שמירה על תזונה מאוזנת.

גוף מושלם, לא לדוגמניות בלבד
18/01/11 | דיאטה
המדע כיום פועל לטובתנו, ובעזרת טכנולוגיה חדישה ומתקדמת ניתן לעצב את גופינו בהתאם לרצוננו מבלי לבלות שעות בחדר כושר.

אנטי אייג'ינג בשנת 2011
השנים משאירות את אותותיהן על גופנו, בין היתר אפשר לראות ביטוי לכך בעור הפנים. העור שהיה מתוח וחלק מקבל עם הזמן יותר ויותר קמטים.

סטימולציה לשרירים, כחלופה לפעילות גופנית
13/01/11 | דיאטה
כולם חולמים על גוף חטוב ומוצק. יש כאלו שמוכנים להשקיע שעות רבות ומאמץ פיזי כדי להשיג את התוצאות. איך מה עם אלו שלא? הטכנולוגיה המתקדמת של שנות האלפיים מביאה לכם פתרונות.

ספורט עבור חיים בריאים
04/01/11 | דיאטה
רובנו כבר מכירים את היתרונות הרבים שמציע לנו הספורט על ענפיו השונים. חיים בריאים יותר, אנרגיה במהלך היום, הרגשה כללית טובה יותר ועוד. לא מעט מתנסים במהלך השנים בתחומי ספורט שונים, אך לא בהכרח דבקים בכך לאורך זמן.

יופי ואסתטיקה ככרטיס ביקור
יופי הינו מושג חמקמק שרבים מאיתנו מנסים לאחוז בו במשך כל חיינו, אך רק מעטים נועזים מספיק כדי להכריז על עצמם שמצאו אותו. אז מה הוא אותו יופי, ומה אנחנו עושים על מנת להשיג אותו?

חיטוב הגוף בצורה יעילה ומבוקרת
22/12/10 | דיאטה
כמה מכם לא מסתכלים על שלטי החוצות – שלטים שמציגים נשים יפהפיות וגברים חטובים, וחולמים להראות כמוהם? חיטוב ועיצוב הגוף מניע רבים מאיתנו לפעול, אך לעיתים בדרכים שאינן בריאות לגוף שלנו.

חשיבותה של האסתטיקה
הרזיה, כושר גופני וכמובן טיפולי יופי הם לא מילה גסה. הם כלים שעומדים לרשותנו, ועלינו לרתום אותם לטובתנו. כי היופי בא מבפנים, והוא מתחיל בטיפוח העצמי ובדאגה שלנו לעצמנו ולצרכים שלנו.

דיאטה בשנת 2010
07/12/10 | דיאטה
מה עוד ניתן להגיד לגבי דיאטות שאתם עוד לא יודעים? שריפת קלוריות, שריפת שומנים וכמובן חיטוב ועיצוב הם מושגים שמוכרים לרבים מאיתנו, אבל כמה מאיתנו באמת מודעים להשלכות בדרך לשם?
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI