דף הבית נשים נשים - אחר מזל טוב למתחתנים!
מזל טוב למתחתנים!
אורי בוסביב 03/09/11 |  צפיות: 1485

מזל טוב למתחתנים! ההחלטה להתחתן היא השלב הקל בכל התהליך, מעכשיו מתחילה כל האנדרלמוסיה סביב הסידורים, כגון: האם להפיק לבד את החתונה או לפנות למעצב חתונה, שידאג לכל התחומים, כמו: עיצוב קבלת פנים, עיצוב חופה, צילום אירועים , עיצוב רחבת ריקודים וכדומה. אך יש סידורים שקשורים רק לכלה ואותם אי אפשר להעביר לאף אחד...

הסידורים הקשורים אך ורק לכלות מביניכן, קשורים, בין השאר: בחירת שושבינות, בחירת תסרוקות, בחירת הלבשה תחתונה, בחירת  שמלות כלה , בחירת בדים לשמלות כלה וכהנה וכהנה. בדרך כלל, כאשר כלה תרצה לבחור בדים ושמלת כלה עבורה, הדבר הראשון שהיא תעשה זה להסתכל ולהתחיל "לחרוש" על כל הקטלוגים ועל כל הקולקציות, העשויות ממגוון בדים למיניהם, רק מלהסתכל על כולן מתחיל לכאוב הראש...

ישנן קולקציות עם בדים מרהיבים, שהוכנו כבר מראש, כל שמלת כלה נראית יותר יפה מקודמתה, אך לא בהכרח שתמיד תמצאי את אופיים של בדים או שמלות המתאימים לך.

הרבה כלות אינן מתחברות לאופי בדים זה של השמלות ומבקשות להזמין רעיון מקורי או שונה מזה המופיע בקולקציה. מעבר למקוריותם של בדים לשמלה, שמלה אשר מוזמנת בעיצוב אישי גורמת לכלה להרגיש טוב יותר עם עצמה ויותר מיוחדת. במקרה כזה, המעצבת תמדוד את מידותיה של הכלה, וביחד עם הכלה הם יחליטו על עיצוב מקורי, המותאם למידותיה, בעל בדים מומלצים ואבזרים, שיתאימו כמו כפפה ליד, בדיוק לפי רצונותיה של הכלה.

כל כלה רוצה שהשמלה שלה תהיה על בסיס בדים מיוחדים. יש בדים רבים ומגוונים וישנה חשיבות רבה לחומרי ולסוגי בדים, אשר מהם תופרים את השמלה. אם בוחרים בדים מסוג מסוים ומתאים לעיצוב השמלה, האפשרות להתאמה לאבזרים, כמו תכשיטים, היא רבה ומתאימה יותר.

בדים שייבחרו באופן נכון – ייתנו לכלה הרגשה נוחה יותר לנוע ולרקוד בתוך שמלת הכלה שנתפרה עבורה. ולכן, כלות יקרות, הכינו מבעוד מועד רשימה של סוגי בדים ל שמלות כלה

עבורכן, בדקו אותם היטב, מדדו סוגים שונים של בדים, מכיוון שלכל בד יש יתרונות וחסרונות שלו. יום החתונה הוא מלחיץ כשלעצמו ולא כדאי שתהיו לחוצות גם בגלל שלא נוח לכן בשמלה שלכן.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אורי בוסביב


 


מאמרים נוספים מאת אורי בוסביב
 
מכונות קפה – מאז ולתמיד!
29/01/12 | צרכנות
אז תשתה עוד כוס קפה ותעורר.. בדיוק לזה התכוון המשורר, הקפה מלווה אותנו כמעט בכל בוקר ובכל מקום, בבית, במשרד

מכונות קפה ההמצאה של ימינו
לפני המולת היומיום השגרתית והמאומצת של כל אחד מאיתנו, אנו לוגמים את כוס הקפה שלנו כדי להטעין את גופנו בקצת מרץ וערנות אחרי שנת הלילה. אך לא רק בבוקר אנו צורכים את כוס הקפה שלנו, רבים מאיתנו צורכים אותו מספר פעמים לאורך שעות היום בין אם זה בבית, בבית קפה או במקום העבודה.

משמעות אבני החן
29/11/11 | קניות
תכשיטים רבים, יוצאים את מפעל היוצרים והמעצבים כשהם משובצים באבני חן מסוגים שונים. ואכן, שילוב של אבני חן בתכשיטים על סוגיהם, מוסיף צבע וחן לכל תכשיט מעוצב. עם זאת, ישנן אבני חן רבות להן מיוחסות סגולות מחזקות לבני האדם, וענידת התכשיט תוכל להשפיע באופן חיובי על העונד לנוכח סגולות אלו. במאמר שלפניכם, סקרנו מספר אבני חן מסוגים שונים, הנפוצים לשימוש בקרב קהילת מעצבי התכשיטים, בכדי להאיר את עיניכם בסגולות ובמוצא של אבן החן היקרה והייחודית המשובצת בתכשיט אותו רכשתם.

מניעת רטיבות ודליפה של גגות
07/11/11 | שיפוצים
הבית שלנו הוא המקום הכי חשוב לנו. בבית שלנו אנחנו שמים את מבטחנו, תופסים מחסה ונחים אחרי יום עבודה ארוך. אם לא נדאג לבית שלנו החיים איכות החיים שלנו תרד ותהיה נמוכה. איכות חיים גבוהה באה בין השאר לידי ביטוי בבית מטופח ונקי.

כיצד להימנע מכפל תוכן באתר?
כיום, הדרך הפופולארית ביותר לקידום אתרים ושיווק מוצרים באינטרנט היא באמצעות כתיבת תוכן, או לחילופין, כתיבת מאמרים לצרכי קידום אתרים ושיווק מוצרים. עקב היותה הדרך האולטימטיבית לכך, נמצאים גם בתוך עולם כתיבת תוכן הטעיות ועבירות על חוקי אתיקה.

ניתוחים פלסטיים - טיעונים בעד ובנגד מתיחת פנים
כולנו רוצים להיראות יפים. בני אדם מטבעם שואפים לשלמות. בעוד שלפני שנים רבות אי אפשר היה להגיע למראה האידאלי שרצינו לעצמנו היום זה אפשרי, על ידי ניתוחים פלסטיים אנחנו יכולים להיראות כמו בפנטזיות שלנו.

מה לעשות במקרה שיש לנו דליפה בגג
03/11/11 | שיפוצים
הבית שלנו הוא מקום המבטחים שלנו. כאשר חלקים מהבית שלנו נהרסים אז אנחנו נשארים ללא הגנה. כך למשל כאשר יש בבית שלנו בעיות של רטיבות בגלל גשמים וצנרת אנחנו יכולים לסבול מקירות רטובים ומחדרים וחפצים שנהרסים.

איך חוסכים בהוצאות חתונה
כולם יודעים זאת כיום אבל עריכת חתונה היא בעלת משמעות של הוצאות לא מעטות של עשרות אם לא מאות אלפי שקלים. רוב הזוגות כיום לוקחים הלוואות לצורך כך או שכמובן נעזרים בהורים שלהם על מנת לערוך את האירוע. להוסיף על זה, שכיום חתונות הן סוג של הפקות ענק שהעלויות בהן רק תופחות ותופחות עם הזמן.

כל כלה יפה
הרבה כלות בטרם החתונה שלהם דואגות כי הן לא יהיו יפות. במשך כל ההכנות הרבות, עשויות להרגיש כי הן לא בהכרח יהיו יפות כמו שתמיד חשבו וזה בהחלט גורם להם ללא מעט חששות. נתחיל ונרגע, אין כלה שלא נראית זוהרת ויפה ביום חופתה. יש דברים שפשוט לא משתנים ואי אפשר לשנות ומראה הכלה ביום החתונה הוא כזה.

איך הופכים חתונה למוצלחת?
כיום בואו נודה בכך, רוב החתונות לפעמים נראות לנו בדיוק אותו הדבר. נראה כאילו יש איזה שהם כללים לא כתובים שפשוט כולם ממלאים אותם. אנחנו כמובן נכבד את החתן והכלה בנוכחותנו ונשמח איתם, אולם תמיד נשאל את עצמנו (במיוחד אם אנחנו מתחתנים בקרוב) האם ניתן להפוך את האירוע למוצלח יותר ולא שגרתי
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI