דף הבית בית משפחה וזוגיות אירועים וחתונות עיצוב הזמנות חתונה
עיצוב הזמנות חתונה
אורי בוסביב 11/10/11 |  צפיות: 1213

כיצד נעצב את ההזמנות לחתונה שלנו? אומנם מדובר רק באחד מאינספור פרטים שיש לארגן ולסגור לקראת היום המרגש, בין אם זה בחירת השמלה המושלמת מבין שמלות כלה. בחירה הדורשת התרוצצויות בין חנויות שמלות כלה זולות , חברות השכרה של שמלות כלה ומעצבי שמלות כלה. בדיקת בדים של שמלות כלה ואפילו התאמה של אולם אירועים . הפרטים ללא ספק רבים.

אך, ההזמנות לחתונה הם החלק שנותן לאורח מושג מסוים לגבי האירוע, זהו החלק בו ההחלטה מקבלת גושפנקה ומתממשת סופית. מרגע שההזמנות נשלחות אין דרך חזרה. זוגות רבים מדווחים על כך שהחלק הזה, בו ההזמנות לחתונה נשלחות הוא אחד החלקים המרכזיים בהכנות, זהו השעה אל החונה.

ישנם פרמטרים שונים אשר קשורים בעיצוב ההזמנות. לקיחה בחשבון של פרמטרים אלו תוכל להבטיח בחירה מקצועית ומשולמת של ההזמנות. ראשית, יש לתת חשיבות גם לרמת התכנים של ההזמנות וגם לרמה הוויזואלית שלהן.

כדי להתרשם מעיצובים שונים, אפשר להיכנס לאתרי אינטרנט אשר מציעים דוגמאות וצורות. כך, יהיה אפשר לקבל מושג לגבי מה שרוצים ומה קיים עוד לפני שמגיעים לבית הדפוס. החלק הבא שחשוב הוא בחירה של בית דפוס מתאים.

עיצוב של ההזמנות מראה את מה שהולך להיות בחתונה. עיצוב שונה מראה על סגנונות שונים. לדוגמא, ישנן הזמנות בצבע כסף וישנן הזמנות בצבע זהב, בחירה זו או זו מאוד משנה. מעבר לכך, בחירה בהזמנות אלו לעומת בחירה בהזמנות על נייר ממוחזר, מראות לחלוטין סגנונות שונים.

עיצוב כולל בתוכו מספר גורמים. העיצוב כולל גם את החלק הוויזואלי, גם את הגרפיקה, גם את התוכן, גם את צורת ההגשה, גם את הניסוח וגם את הצבעים.

בחירת המעצב של ההזמנות חשובה ביותר. אפשר כמובן, להתרשם בעצמנו מדוגמאות לשבת ולעשות הכול בעצמנו. אך, אין צורך בכך, אפשר לקבל רושם כללי באתרי אינטרנט ואז לגשת לבית דפוס ולשבת עם בעל מקצוע שיעשה את כל העבודה. עבור בעל מקצוע טוב אין מדובר בכאב ראש, הוא עושה זאת, הוא מיומן בכך והוא מגיע לתוצאות נפלאות במהירות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אורי בוסביב


 


מאמרים נוספים מאת אורי בוסביב
 
מכונות קפה – מאז ולתמיד!
29/01/12 | צרכנות
אז תשתה עוד כוס קפה ותעורר.. בדיוק לזה התכוון המשורר, הקפה מלווה אותנו כמעט בכל בוקר ובכל מקום, בבית, במשרד

מכונות קפה ההמצאה של ימינו
לפני המולת היומיום השגרתית והמאומצת של כל אחד מאיתנו, אנו לוגמים את כוס הקפה שלנו כדי להטעין את גופנו בקצת מרץ וערנות אחרי שנת הלילה. אך לא רק בבוקר אנו צורכים את כוס הקפה שלנו, רבים מאיתנו צורכים אותו מספר פעמים לאורך שעות היום בין אם זה בבית, בבית קפה או במקום העבודה.

משמעות אבני החן
29/11/11 | קניות
תכשיטים רבים, יוצאים את מפעל היוצרים והמעצבים כשהם משובצים באבני חן מסוגים שונים. ואכן, שילוב של אבני חן בתכשיטים על סוגיהם, מוסיף צבע וחן לכל תכשיט מעוצב. עם זאת, ישנן אבני חן רבות להן מיוחסות סגולות מחזקות לבני האדם, וענידת התכשיט תוכל להשפיע באופן חיובי על העונד לנוכח סגולות אלו. במאמר שלפניכם, סקרנו מספר אבני חן מסוגים שונים, הנפוצים לשימוש בקרב קהילת מעצבי התכשיטים, בכדי להאיר את עיניכם בסגולות ובמוצא של אבן החן היקרה והייחודית המשובצת בתכשיט אותו רכשתם.

מניעת רטיבות ודליפה של גגות
07/11/11 | שיפוצים
הבית שלנו הוא המקום הכי חשוב לנו. בבית שלנו אנחנו שמים את מבטחנו, תופסים מחסה ונחים אחרי יום עבודה ארוך. אם לא נדאג לבית שלנו החיים איכות החיים שלנו תרד ותהיה נמוכה. איכות חיים גבוהה באה בין השאר לידי ביטוי בבית מטופח ונקי.

כיצד להימנע מכפל תוכן באתר?
כיום, הדרך הפופולארית ביותר לקידום אתרים ושיווק מוצרים באינטרנט היא באמצעות כתיבת תוכן, או לחילופין, כתיבת מאמרים לצרכי קידום אתרים ושיווק מוצרים. עקב היותה הדרך האולטימטיבית לכך, נמצאים גם בתוך עולם כתיבת תוכן הטעיות ועבירות על חוקי אתיקה.

ניתוחים פלסטיים - טיעונים בעד ובנגד מתיחת פנים
כולנו רוצים להיראות יפים. בני אדם מטבעם שואפים לשלמות. בעוד שלפני שנים רבות אי אפשר היה להגיע למראה האידאלי שרצינו לעצמנו היום זה אפשרי, על ידי ניתוחים פלסטיים אנחנו יכולים להיראות כמו בפנטזיות שלנו.

מה לעשות במקרה שיש לנו דליפה בגג
03/11/11 | שיפוצים
הבית שלנו הוא מקום המבטחים שלנו. כאשר חלקים מהבית שלנו נהרסים אז אנחנו נשארים ללא הגנה. כך למשל כאשר יש בבית שלנו בעיות של רטיבות בגלל גשמים וצנרת אנחנו יכולים לסבול מקירות רטובים ומחדרים וחפצים שנהרסים.

איך חוסכים בהוצאות חתונה
כולם יודעים זאת כיום אבל עריכת חתונה היא בעלת משמעות של הוצאות לא מעטות של עשרות אם לא מאות אלפי שקלים. רוב הזוגות כיום לוקחים הלוואות לצורך כך או שכמובן נעזרים בהורים שלהם על מנת לערוך את האירוע. להוסיף על זה, שכיום חתונות הן סוג של הפקות ענק שהעלויות בהן רק תופחות ותופחות עם הזמן.

כל כלה יפה
הרבה כלות בטרם החתונה שלהם דואגות כי הן לא יהיו יפות. במשך כל ההכנות הרבות, עשויות להרגיש כי הן לא בהכרח יהיו יפות כמו שתמיד חשבו וזה בהחלט גורם להם ללא מעט חששות. נתחיל ונרגע, אין כלה שלא נראית זוהרת ויפה ביום חופתה. יש דברים שפשוט לא משתנים ואי אפשר לשנות ומראה הכלה ביום החתונה הוא כזה.

איך הופכים חתונה למוצלחת?
כיום בואו נודה בכך, רוב החתונות לפעמים נראות לנו בדיוק אותו הדבר. נראה כאילו יש איזה שהם כללים לא כתובים שפשוט כולם ממלאים אותם. אנחנו כמובן נכבד את החתן והכלה בנוכחותנו ונשמח איתם, אולם תמיד נשאל את עצמנו (במיוחד אם אנחנו מתחתנים בקרוב) האם ניתן להפוך את האירוע למוצלח יותר ולא שגרתי
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI